bugün

Dövmedir efenim. Bence hoş duruyo lan. Lan mı?
ceketi unutmuş bak. Gri, lacivert bi ceket.
17 cm damarlıdır.
sakalları . sakallı erkek her zaman bir adım öndedir.
yerine göre davranmak ağırbaşlı olmak. Ve en ônemlisi kendini bilmek.
gülümsediği zaman ya da konuşurken dudaklarının kenarında beliren ince çizgiler.
anime izlemeleridir. Anime izleyen erkekten yobaz zihniyet çıktığı görülmemiştir. Küçük gibi görünen devasa bir ayrıntı. Aynısını metal müzik dinleyen erkek olarak da düşündüm ama metalci müslüman diye bir tür bile var bizde. O yüzden güvenemedim.
Yüzünün sakallı olup sert bakan bir çift göze sahip olmaları.
Sakal,biyik,kil,tuy,yun.
tırnak bakımı, diş temizliği, ayak bakımı gibi.
para işte bildiğin (varsa) harcadığın para işte.
Sigaranın eline yakışması.

Ne var ya?, bence önemli.*
ellerinin zarif ve ince parmaklı olması.
kol düğmesi.
konusurken gömlek yakasını ya da manşetlerini düzeltmesi.
Basit mi bilmem ama...
Adonis ve six packs.
Tekerlekleri olması.
(bkz: çekici)
(bkz: araç çekmek)
tırnak ve kravat benim dikkst ettikletim . birincisi ne kadar temiz oldugu ikincisi ise zevki.
Tavır, duruş.
Kravat, gömlek oldu canlarım sizde abiyeyle dolaşın. Sanırsınız heryere abiye yada tuvaletle gidiyosunuz. Bu kadar kıyafet delisi olmayın. insanın aklına, kalbine bakın haydi herşeyi geçtim dış görünüşüne bakacaksanızda kaşına, gözüne, vücuduna bakın ne bu kıyafet merakı?
dudakları.
Dudak kenarı kıvrımı,

yenmemiş tırnaklar,

fırçalanmış diş,

dizi büktüğünde (oturma vaziyeti alındıktan sonra diz kapağı çene altına gelecek şekilde diz bükülecek ardından ayak topuğu göte değecek ve alt ve üst bacak arasında paralel bir ilişki olacak biçimde pozisyon alınacak) diz kapağının yuvarlak değil, bir halı saha zemini kadar düz şekil alması,

Koyu renk uzun çorap yerine renkli ya da sponge bob çorabı olması,

kavruk tenli olması,

Ankaralı erkekler için en az bir kez maltepe pazarından alış veriş yapmış olması,

mavi ambalajlı patito' dan yemiş olması,

inşaatte çalışmış olması,

inşaatte çalışırken pirket üzerine oturup menemene ekmek banarken alttaki gazeteden de yazı okumuş olması,

Zamanında Atari salonunda geçilemeyen bölüm için çocukların yardım istediği o bölüm geçici abiden olması,

Mangal atesi yakmayı bilmesi,

Basketbol şortu olması(tercihen mor renk ya da boston celtics).
kesinlikle nazik im * ilgiliyim. olgunum ses tonum da gayet iyidir. oyle derler sonuc 0. baska bir ozellik olmali. bu ozelliklerle merhaba naber disinda bi cekim alani yaratamadim.
(ses:#3464)
Kizlarin yorumu: kibar espirili uzun boylu bilgili keko olmayan cok seven cok ilgilenen

Gercekte olan: kizlari kullanip atan bi orospu cocugu ile cikiyorlar.

Ister ego deyin ister kendini begenmis deyin bi kizin istedigi tum ozellikler var tipim de var ama hani nerde o ilgi. YALANCISINIZ KIZLAR SIZ PICLERI YAVSAKLARI SEVIYORSUNUZ.
Piç olmak.
güncel Önemli Başlıklar