bugün

saygı duymak gerek .
'' erkeklere nefret'' söylemi
suçu inanca,kimliğe,etnik unsura, renge,dile isnat etme gayretidir.
suçu birey işler, cinsiyet değil.
(bkz: kadınlardan nefret etmek)
içinde bulunduğum durumdur ve bundan gurur duymaktayım. erkeklerin birçoğunun onursuz ve duyarsız olması beni bu duruma sevk etti.
(bkz: ben bildiğin erkeklerden değilim)
yanlış bir tutumdur.

erkek olmazsa sizinle kim sevişecek. lezbiyenlik diyosan ona da bi şey demem diyeceğim durum.
işini şamdanla görecek bir bağyan beyanıdır, fazla ciddiye almamak gerek..
büyüyünce düzelir elbet..
(bkz: acaba kim silkti)
yani ne bileyim, erkek olup iyi niyetli olan birini hiç görmedim.
Şu bir iki saatliğine katılıyorum. Bulunduğum ortamda herkes erkek bi gidin la.
erkeklerin bokunu yiyin siz embesil yaratıklar.
(bkz: Atatürk düşmanları idam edilsin kampanyası)
1 kisinin hatasini hepsine yikan gücsuzluk gostergesi.
görsel
Bacaklarından önce aklını açması gerektiğini öğrenememiş tiplere has davranış.

Bunun haricinde birinde ya da birkaçında gördükleri yüzünden tüm erkekleri aynı görüyorsa da sığlıktan boğulmak üzere olan kişi eylemi.

Hayat kadını kavramı dünya üstünde çok yaygın. Bütün kadınlar hayat kadınıdır düşüncesi ile bütün erkekler hepiniz pisliksiniz düşüncesi ölümüne kapışır.

Ha benden nefret edebilirsiniz. Bunu sorun etmem benim işim düşünce ile. Ben odama giren tüm haşeratı öldürürüm. Bu yüzden onlar da beni sevmiyorlardır kesin.
erkeklerden nefret ettirmemek lazım.
artık benim bile söylemek istediğim sözdür. bazen gerçekten çok iğrenç oluyoruz beyler.
Sevişince geçer.
Pipi çok acayip bir organ...ve pipili insanlardan nefret edilmesi de çok doğal.

Zira bu organ beyinle yer değiştirme fonksiyonuna sahip.
zamanında babaları tarafından iyi eğitilememiş iyi doğrultulmamış kız şımarıklığıdır.

bu tipler kötü yol düşmeye çok meyilli olurlar. piyasa motorları bunlardan çıkar hep.

bakamıyacağın kız evladını doğurma . erkek doğurt. saldım çayıra mevlam kayıra.

kız doğurduysan ilgi alaka arada bir periyodik bir şiddet iyidir. öyle der büyükler.
duyumlar bu yönde..

(bkz: kızını dövmeyen dizini döver)
Bahane mi yok 10 haberin 15 i boşandığı karısını öldüren yavşaktan oluşuyor, pedofili desen gırla, ben hiç tecavüzcü kadın görmedim nefret oluşmasında ne oluşsun kusura bakmayın beyler aciziz.Kısacası hak verebileceğim bir duygu ve davranış biçimi.

edit:Eksilemiş bikaç troll arkadaş ne oldu gerçekleri okuyunca zorunuza gitti galiba.
(bkz: sözlük yazarlarının elleri)

Aldatılmış kız feryadı.
Nefret değil sadece doğada oksijen tüketmelerinden rahatsızım.
Feminist hezeyanıdır genelde.

Merak etmeyin en kısa zamanda güçlü bir erkeğin altında -fiziki olarak- bulduğunda bu sözlerinden eser kalmaz.

Tekmeyi yiyince tekrar başlarlar erkekler rerörö.
Ama neden !!