[kat: ibne olmadan önceki son sözler]
giyiyoruz zaten kardeşim, pantulun altında sıcak tutuyor bacakları kışın. evde pantulu çıkarıp taytla geziyorum.
üstelik geyikli tayt.
zaten giyenler var skinny midir nedir pantolon giyenler var resmen tayt birde makosen ayakkabı. bildiğin tayt babet kombini moda diye diye bilinç altı ile erkeklerin erkekliğine göz koydu feministler.
(bkz: ibneler bunu beğendi)
isteyene verilmesi gereken özgürlüktür. tek ricam biz diğer erkeklerden uzakta giyin arkadaşlar. daha genciz göreceğimiz güzel günler var..
Giyin giymesine de üzerinize alay eden bakışlarla bakanlara, hatta yüzünüze karsi kahkahayla gülecek olanlara hazır olun.
(bkz: götüne güvenen çıksın mantar toplamaya)

zaten o iğrenç süper sikkini pantolonlar tayttan beter.
" giyin lan ! dedirtti. bir söz var ; at ali'nin, göt veli'nin bize ne.
görsel
Buda fena değil
Bir istek.

Sonuna kadar desteklenmelidir.
Giyin valla, biraz da tayt giyen erkeğin namusunu konuşalım. Bi değişiklik olsun!
erkekler olarak yakışan kadınların tayt giymeye devam etmesini istiyoruzdur doğrusu. erkekte görüntü kirliliğidir yinede saygı duyarız tabiki.
Yahu testisler, penis falan çok çirkin görünür, yapmayınız.
Birazda biz bakalım değil mi ? .destekçinizim .
Bazı isteklerinizden feragat etmeniz gerekir.
tayt değil de etek olursa olur. yazları şöyle efil efil giysek, alttan alttan rüzgar vursa fena mı olur? acayip merak ediyorum o hissi.

i have a dream kardeşlerim.

gey değilim.
Taytı çoğu kadına yakıştırmıyorum maalesef. Bir de biz çoğalmayalım beyler. Kötü öneri. Erkek adam çıplak gezer!
Aman kardeş bizi karıştırma.
tayt giymek daha rahat olabilir ona sözüm yok ama giyip insan içinde rahat hissetmek ayrı bir olay. ben yapamam ondan söylüyorum
Hadi içlik olsa neyse de Zaten olur olmadık yerde kendi kendime triplere giriyor hayvan. O çıkıntıya Teşhircilik yaparsan meydan dayağını yersin. Net.
Götüne güvenen giysin ben sevmem.
E tamam? Giyin?

istersen elbise giy.
Çok umrumdaydı.
Bir kadın olarak bunun mücadelesini veririm.
kırk yıllık paçalı iç donunun adını tayt koymuşlar.

bu kara cahilleri alıp tarabya'daki "sadberk hanım müzesi"ne mi götürsem acaba, dedelerimizin ne giydiğini görmeleri için.
bu ülkede erkek hakkı diye bişey yok kardeşim giyemezsin. kadın olsan tayttır mini etektir giyersin bakarlar en fazla laf atarlar. ben sapına kadar erkeğim asarım keserim diyenler hodri meydan götü yiyen mini etekle gezsin adamı haşat ederler.