bugün

96 yaşında delikanlıyım bu tiplerin neyin peşinde olduğunu hala anlayamadım. Biz erkek erkeğe selamlaşmayı bile ayıptan sayarken bunlar utanmasa mesaj kutularında birbirlerini emcükleyecekler.

Biraz artık çağı yakalayın, çıkın şu ortaçağ karanlığından. Gencadamsınız amk.
(img:#1735144)

Arsiv calisiyor.
aman tanrım neler oluyor böyle dedirtir. yüzüstü yatağa uzanmışsındır. elinde telefon ayaklarını sallayarak yüzünde aptal bir gülümseme ile iki saattir erkek kankanla mesajlaşıyorsundur. bir boşluk anında yüzündeki gülümseme yerini soru işaretleriyle dolu sisli bakışa bırakır. ben ne yapıyorum... ben bir gay miyim diye kendini sorgularsın. ardından hemen çıplak kadın görsellerine bakıp etkilenip etkilenilmediği test edilir. sıkıntı yoktur. fakat bu sefer de ikinci bir dalga vurur limana... yoksa biseksüel miyim... aman tanrım yoo yo olamaz hayır. hemen öpüşen erkek fotoğraflarına bakılır ve iğrenilerek kapatılır . neyse ki o kasvetli sis bulutu birazcık da olsun ortadan kalkmıştır artık. rahatlamış bir halde ve yüze gelen sıcak bir gülümsemeyle birlikte yeniden erkek kankayla yatakta yazışmaya devam edilir.
Tarafların bir tanesinin sanılanın aksine erkek olmadığı eylemdir.

Lan 2 erkek niye 2 saat mesajlaşsın.

(bkz: Tövbe bismillah)
Araba muhabbeti yapan erkekler dir.
Maç sonrası kritik yapılıyordur.
Travesti hareketi.
Birbirlerine kız ayarlamaya çalışıyorlardır.
düşündürür.
karı, kız, am, göt, meme muhabbeti olursa 3 saat bile sürebilecek eylem.
insanın kendisini ılık hissetmesine sebebiyet verebilir. yalnız kalınmadığı takdirde sık rastlannmayan durumdur. genelde eski hatun muhabbetleri çevrilir.*
çok sakıncalı durum.
vallah, puşt gibim ibne gibim bi şii olmalı.
sıkar. kıllandırır adamı.
biri çok dertlidir. yoksa genelde olmuyor böyle.
sohbet hoşsa sıkıntı olmayacak durumdur. ama sözlükte bazı erkekler kız avında olduğundan kısa kesilebiliyor *
zamana yayılmış bir şekilde 5 veya 6 mesajdan oluşma olasılığı yüksek muhabbettir sen bir mesaj atarsın ''akşam maç var hacı oynuyon mu ?'' dakikalar sonra cevap verir.öyle gidebilir yani iki saat. (bkz: olur öyle)
"kız kıza 2 saat pes oynamak"la kapışır.
birbirlerinin erkek olduğunu bilmiyor olabilirler.
(bkz: kakara kikiri)
kadın,araba,futbol temalı muhabbet.
kız kıza iki saat mesajlaşma ile aynı nedene bağlıdır.
(bkz: makara kukara)
bir, iki mesaj sonra am göt meme eksenine kayan gayet zevkli bir aktivitedir.
erkek erkeğe iki saat herhangi birşey yapmaktan farksızdır.
herkesin kızlarla kakara kikiri yapmak için sözlüğü kullanmasına tepki olarak gerçekleştirilecek hadisedir.

arkadaştır işte dertleşir konuşursun ne var yani hemen ipne mi demek lazım? ipne miyim ben ha?