bugün

sevgili güzin abla, sevgilimin evine gitmiştik, kola koydu 2mize de, 10 dakika sonra uyuya kaldı, neden uyudu ki anlamadım, benim yüzümden mi acaba?
cevap: kızım Allah'ın sevgili kuluymuşsun.
güzin abla;

adetim gecikti ne zaman gelir.
sevgili güzin abla sizin için haydar dümenle yatakta gemi dümeni çevirdiğiniz diye bi söylenti var doğrumu acaba.
sevgili güzin abla. geçen gün erkek arkadaşım benimle zorla ilişkiye girdi ve hayvan herif pis şeyini bana sokup benim namusumu kirletti. sonra bende eve gidip vajinamı iyice yıkadım. acaba namusum temizlenmiş midir?
sevgili güzin abla ; kapının arkasında duran saplı süpürge üstüme düşme suretiyle vajinama çarptı. kızlık zarım bozulmuşmudur ? nasıl anlarım ( bu gerçek)
sevgılı guzın ablamm ..canım ablam benım..ablamm bee..

16 yasındayım ve erkek arkadasım da benım sınıf arkadasım. gecen hafta bızım eve geldı ders calısma bahanesıyle ve arka odaya gecdık sevısmek ıcın.yalnız o hayvan benım kulaklarıma bosaldı.yapma durrr dedım ama banamısın demedı. sımdı soruyorum ben burdan sonrası ıcın hamıle kalırmıyım.?

evet böyle bır efsanemız var bızım yanı zamanında bu soru sorulmus ne kadar dogru ne kadar yaalan bılemem ama yuzde 2 de olsa dogruluk payı,,daha 16 yasında böyle bıseye kalkısan gencın ılerde pozısyon cesıtlılıgı acısından ulusa saglam katkıları buluncagı kesındır.
sen bizim okuldaki güzin misin?
sevgili güzin abla:
-sevgilim müjde çorabımı yırttı.Kızlık zarın bozulmamış dersen beni çok üzersin çünkü sevgilimi böyle kandırdım bu son şansım lütfen. Not:yaşım 30,5
güzin ablacığım, geçen gün erkek arkadaşımın evine gittik. kola içecektik. o kolaları koyarken ben lavaboya gittim. kolalar bittikten sonra erkek arkadaşım uyudu. neden acabaaa???

cevap: kızım sen kadir gecesi doğmuşsun. (bkz: yanlışlıkla ilaçlı içkiyi içen acemi abaza)
sevgili güzin ablacağım seni biz çok seviyoruz abim dedi ki, guzin ablana söyle, bana bi verir mi dedi, verir misin abla abime?
güzin abla geçen gün çok rüzgar vardı, kızlığım bozulmuş mudur?
erkek arkadaşım iç çamaşırımı gördü ben anneme nedicem ??
soru:
güzin abla, erkek arkadaşım geçen gün külotumun üzerine boşaldı. bi ıslaklık hissettim.
acaba hamile olabilir miyim?

cevap:
kızım seni haydar* amcana yönlendiriyorum.
Sevgili Güzin abla ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum.

O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Güzin abla sence erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

GÜZiN ABLANIN CEVABI:

-Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmus...
erkek arkadaşımla öpüştüm, bakireliğim bozulmuş mudur?
çeşitli sebeplerle o zarın patlamasını isteyen kız. Akabinde nasılsa şu şu nedenden patladı deyip yola devam etmek isteyen nacizane kişilik.
erkek arkadaşımla sürtünürken kan geldi bozuldum mu.
sevgili güzin abla; seni kimler aldı, kimler öpüyor seni?
sevgili güzin abla, seninle gırgır geçtiklerini düşündün mü hiç?
--spoiler--
Rumuz: Derya

Askerden dönecek, benimle ilişkiye girmek istiyor, ne yapayım?

Güzin ablacım nasılsın? derdimi kime anlatsam diye çok düşündüm ve karar verdim anlasa anlasa beni ablam anlar dedim neyse...Ablacım 1,5 yıldır bir birlikteliğim var. Şu anda askerde cumartesi geliyor onu bu zamana kadar bekledim birbirimize deliler gibi aşığız benimle birlikte olmak istiyor .Ben ise bunu istemiyorum sanırım beni terk etmekle tehdit edecek. Beni sevdiğine eminim ama niye böyle davranıyor bilmiyorum? Onu terk etmek de istemiyorum ne yapmalıyım, acil yardımın gerekiyor.
--spoiler--

--spoiler--
Sevgili kızım, askerlik sırasında bir erkeğin tutkulu bir şekilde sana bağlanması, sana özlem duyması, cinsellik ihtiyacı içinde bulunması çok doğal...ancak, eğer sen istemiyorsan, bu konuda asla seni zorlamamalı...Ayrılma tehdidi ise çok yanlış olur. Eğer seni seviyorsa, seni düşünerek bu ısrarından vazgeçmeli...Bir cinsel beraberlik eğer her iki tarafın da isteğiyle gerçekleşirse, uyumlu ve mutlu bir beraberlik sayılır. Aksi halde, zorlama olur ki, burada zarar gören, ruhsal ve fiziksel olarak etkilenen elbette sen olacaksın...Ona bunu anlatmalısın...sana ve düşüncelerine saygı duymalı...
--spoiler--
sevgili güzin abla geçen gün erkek arkadaşımla kavga ettik. ona çok bozuldum acaba kızlık zarımda bozulmuş mudur ?
aslında alaya alınsa da bir bakıma toplumda ki cehalet tabularında üst sırada yer alan cinsellik üzerine eğitimsizliği trajikomik bir şekilde gözler önüne seren sorulardır.

üzerinde durulması gereken konu, böyle bir soruyu neden bir erkeğin sormadığı olacaktır elbet.sanırım hiç birimiz görmedik 'kız arkadaşımla bunu yaşadım şu olmuş olabilir mi?' tarzı soruları.sorun 'zaten ne olabilir ki?' de değildir aslen.bekaret tabusunu empoze etmeye çalışırken aşağılanma, soyutlanma, sınıflandırma yaparak gençlerin zihniyetine yerleştirilmek istenmesi.ilkokul zamanlarından itibaren verilen rehberlik ya da öğrenci danışmanlığı tarzında derslerde bakirelik, kızlık zarı, cinsellik üzerine dersler ya da en basitinden ayrılan birkaç ders saati süresi de görmedik biz.bu anneye bile sorulamayacak kadar ayıp(!) bir konuyken bir yabancının bunu size mantıksal ve yaşınıza uygun ahlaki sınırları olan bir çerçevede anlatması beklenemez değil mi? (!)

basmakalıp fikirlerle, aşağılayıcı terimlerle, namus yoksunu gibi göstermeye çalıştığınız örneklerle birşeyler öğretmeye çalıştığınız genç kızlar bunlar...sizin kendi ellerinizle yarattıklarınız yani.

bayanlar için, biriyle birlikte olduğunda edindiği birçok edepsiz niteleme sıfatı varken, erkekler için neden bir tane bile yok?

bilinçlenme, aydınlanma sadece yaptırımla yani bilinçlendirmeyle mümkündür ki sanırım bunda herkes hemfikir.hiç birşey öğretmediğimiz, aşılamadığımız, bu biilinci uyandırmadığımız, aksine sürekli olumsuz eleştirler üzerinden birşeyler edindirmeye çalıştığımız insanlarla, kendi toplumumuzun bu şekile soktuğu insanlarla alay edişimiz... sanırım bu bir bize özgü.
sevigili güzin abla

artık haydar abimiz var. ve senden daha marjinal daha yaratıcı cevap ve tavsiyeler veriyor. kendini dışlanmış hissetme ama çöp çatmakla bu işler yürümez artık.zaten herkes birbirine veriyor.neyin peşindesin git evinde otur kocana hizmet et.
+sevgili güzin abla,
13 yaşındayım ve göğüslerim çok küçük.
-daha dur be kızım ne göğüsü bu yaşta.
ergen oğlanların haydar dümen'e sorduğu tarihi sorular kadar yarmazlar.
güncel Önemli Başlıklar