bugün

ne saçmalıyorsun, elinde kuran sallayarak miting miting dolaşmadı mı? 2 lafından biri ezan kuran din ya allah vs, değil mi? her ülkede muhafazakar partiler var ama böylesi görülmedi, neden çünkü din sömürmek bunu gerektirir.
dini siyasete katmakta buna dahil mi hocam.
onlar derler erdoğan yapar fark burda .

aciz aciz oturdukları yerden yok şöyleymiş yok böyleymiş derler ama 8 kez kaybettiklerinin üzerini örtsünler .

mızrak çuvala sığmaz ama gelde anlat bu angutlara .
bu şunla eş anlamlıdır: kemalistlere atatürk tüccarı demek
göte göt demektir, net.
Kılışdarın elinden tutanmı vardı. Din söylemi kimsenin tekelinde değil sonuçta.
içimizdeki hainler derken, yine bir seçimde oy çalma skandalı yaratanlar demek istedin herhalde.
miting meydanlarında kuran sallayan,
evet için oy isterken "ahretinizi ateşe atmayın " diyen,
örümcek ağı konusundan kendine " pay " çıkaran birine ne denir, ateist mi ?
bir gerçeği ifadesidir.
Ağır vebaldir. Lakin din sadece bir kişinin münferit halleriyle ölçülmez.
miting de kuran'ı kerim i babam elinde sallıyordu di mi?

http://galeri13.uludagsoz...jammeh-vs-rte_1312217.jpg
elinde kur-anı kerim ile oy istemek tüccarlık değilse hepiniz haklısınız.
Asla din tüccarı değildir rte laik ve demokrat biridir .
Bir aralar chp çarşaflı kadınları partiye alıyordu rozet takmalar falan ama o işide beceremediler şimdi gelmiş din tüccarı diyorlar yahu kardeşim adamın çizgisi belli yıllardan beri yaptıkları belli burada tüccarlık yok ama laiklik diye ötenlerin çarşaflı kadınları kullanması din tüccarlığına örnektir al bunu kullan.
Atatürk elinde kuranla,şehit tabutu başında mikrofonla miting mi yapmış anlamadım?
bana oy vermeyen ahiretini tehlikeye atar mı demiş nedir?
görsel

(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
ben müslümanım elhamdülillah, ibadetlerimi de olağanca yerine getirmeye çalışıyorum. bende allah korkusu, kul hakkı yeme korkusu da var. sorgulamayı da severim. körü körüne bir şeye bağlanmam. ama recep tayyip erdoğan din tüccarının kralı be... reel anlamda kral. atatürk'ün meclisi dualarla açmasıyla bir tutuyor. ulan o da bir şeyleri dua ile açabilir. buna karşı bir lafımız yok. ama elinde kuran ile miting yapmak doğru mudur? eğer kuran okuduysan bunun günah olduğunu, bununla ilgili bir ayet olduğunu da görürsün. elde kuran ile miting yapmak din tüccarlığı değil midir? değil diyen kör olmuştur. allah'ım sizlerin gözünü açsın, sizleri ıslah etsin ve bizi sizlerin şerrinden korusun.
sözlüğün vahim durumunu görmek için eşsiz bir başlık olmuş. tanım falan aramasın kimse boş yere çünkü yok aq. adamların sms paketi bitmiş de referandum geyiklerini buradan çeviriyorlar gibi bir hava var.
saçmalıktır. sırf ayet okudu diye yapılan bir saçmalıktır.
bu kadarda şerefsizlik olmaz olamaz. oyların çalındığına dair yüzlerle video olduğu halde hala erdaganı destekleyen insanlar olduğuna inanamıyorum. zaten artıq ülke kutuplaşmış durumda. iç savaş çıkmasa barı. allah sizleri bildiyi gibi yapsın lan başkada bir şey demiyorum.
meclisi dualarla açan atatürk'e de kafir diyorlar. böyle şeyler olabiliyor yani.