görsel
Birini seçsin. Bak seçenekte tanıyorum. Kimse yapmaz bunu.
Geleceğin öncüsü olan büyük sanatçıdır.
geleceğin umudu büyük sanatçı. aynen.
Sanatını siktiğim.
Akp nin ulke yonettigi, recep ivedigin rekor kirdigi bir ulkenin toplumuna yarasir sanatcidir .
ünlü bilim adami, atom fiziği konusun'da ciddi calismalari olduğu iddia ediliyor.
5-15 yaş aralığına hitap eden, faydasız ve boş insan.
hülya avşar'ın programına çıkmış youtuber.

bakın şimdi bir şey diyeceğim. pewdiepie yani dünyanın en büyük bireysel youtube kanalı bile bu kadar ilgi görmedi medya tarafından.

gazlamayın şunu ya.

not: he amk çok kıskanıyorum. ay çatladım kıskanmaktan.

edit: ahahahha abi muhabbete bak şimdi ;

--spoiler--
hülya avşar: senin seyircin yoktur şimdi saat biraz geç olduğu için

enes batur: vardır ya her yaştan seyircim var benim.

hülya avşar: cuma günü olduğu için olabilir izleyen.
--spoiler--

ahahahahahahahahah.
genellikle popüler olan kisileri meraktan en azindan bir kere izlerim ama bu arkadasi hic merak edip de izlemedim. inanilmaz itici geliyor.
genelde kücük cocuklar seviyormus sanirim.

Ne yaptigini hic bilmiyorum videolarini elestirmem yanlis olur.
iyi ya da kötü bir kitle sahibi olmus anladik saygi duyuyorum ama artik sosyal medya akisimda görmek istemiyorum bu sahsi. Bi de programa cikarmislar. lütfen ya.
bazıları başarısından dolayı desteklensin, eleştirilmesin diyor da ben ne desteklerim ne de eleştirimi keserim.

lise 1'e giden kuzenim 'ben enes batur gibi olacağım' diyor. eminim ki türkiye'de böyle söyleyen onbinler vardır. kimse kusura bakmasın.
Yaptıklarını desteklemiyorum ama gayet zeki ve işinde başarılı birisi olduğu kesin. Yaşlarımız tahminen aynı olduğunu farzedersek,ben şehirlerarası otobüslerde 2+1 koltukların teklisine oturunca sevinirken,adam yıllık kazancıyla otobüs alıyor yahu. (bkz: otobüs)
türkiyenin en kaliteli, en iyi, en kral yutubırıdır. keşke senden yüzlerce olsa be enescim. çekemeyenler iyice bi kudursa.
yaptığı sinema filmi 4 hafta içinde 1.447.383 kişiye ulaşarak toplam 17milyon TL gişe yapmıştır.
bu yaşta bu parayı bir şekilde kazandığı için tebrik ederken kendisini hala sevmediğimi belirtmek isterim.
görsel

görsel
Çoğumuzun aksine hayatın denklemini genc yaşta çözmüş biri. Biz ömrūmüz boyunca çalışıp duracağız. Aslında sinir olduğumuz nokta tam da burası. Onun da üçbeş bin lira aylık gelir için sabah 8, akşam 5 çalısması gerekiyordu.
soytarının tekidir.. hayır kıskanmıyorum sadece soytarı olarak görüyorum.. zira buna gelene kadar nice bilgi deposu youtube kanalları var..
şimdiki çocuklar neler izliyo diye düşündüren youtuber.

komik desen değil, oyuncu desen değil, bilgili desen değil, nasıl bu kadar izlendiğini anlamış değilim. burdaki birçok insanın muhabbeti bununkinden daha keyiflidir.
sonunda sihrini buldugum heriftir..

mk çok araştırmadım ama inceyi çabuk gördüm..

la bunun videolarını kimse izlemiyor ki daha dogrusu izleyenlerin yüzde 80i videoyu iplemiyor.. bakın videoların altına hep takip edeni takip ederim kanalımı begeneni begenirim..

ne yazık ki bi ara facebookta aynısını ben yapmıştım 7-8 yıl önce ama utanarak söylüyorum sayfa açmıştım ahahaha onu büyütecem takip edeni takip ahahahahah..

bu çocugun mevzusu da o. baktım son 20 yoruma 15 tanesi net bununla ilgili hatta biri abiler ben de peltegim yazmış beni de begenin ne güldüm yav..

bildigin begeni çadırı mk adamın sayfası..
sevgili enes, 6 yaşında oğlum var ve seni severek izliyor.

düşün ki sabah 6-7 arası uyanıp youtube'a öğrendiği bir kaç harf girerek senin videolarına ulaşıp izliyor.

sana sırf oğlumdan dolayı saygı duyuyorum.

lütfen küfürlü videolar yayınlama. senden bir baba olarak rica ediyorum.

bir miktar sosyal mesaj kat yayınlarına. eğitici ol. biz ebeynlerin de takdirini, sevgisini kazan.
Ulu çok bilgilendirici ve eğitici ya, hiç küfür yok burda. Enes'te etmesin, herkese muazzam bilgiler falan filan.
Adam kelimesinin sözlük karşılığıdır. Adam gibi adam be. Evet.
en başından abone olmanız hataymış zaten. neyse 1 takipçi bir takipçidir. umarım ihlal yapar da hesabını silerler.

unutmayın bir anda yükselen çaaat diye yere düşer.
sözlükteki ezikleri kudurtan Türkiyenin en başarılı youtube'ırı. enes abi izindeyiz.
(bkz: clickbait)
Beyin özürlü olduğunu düşündüğüm fan kitlesinin yaş ortalaması maksimum 10 olan youtuber.