bugün

dünyanın en iyi youtuberı.

12 yaşındayım ve ömrümde bu kadar başarılı bir youtuber görmedim.
idolüm olan hayatımı adadığım insan, geçen gün oscar aldı. Ben de 8 yaşındayım.
ilkokul arkadaşım. Ben nerden bileyim bunun böyle zengin olacağını dammit!
"pantene altın kelebek ödüllerinde bu sene ilk defa verilen en iyi youtuber/ınstagrammer ödülü enes batur'un oldu..."
hadi en iyi youtuber'ı anladık da en iyi "ınstagrammer" derken?
izinde olduğumuz baba yiğit.

kıskanan fakirler onun sizi vereceği harçlıkla elini ayağını öpersiniz.
ne! biri patır putur abime laf mı etti? altın kelebek der susarım.
Hepimizin elinde telefon var, kamerası da var. Hepinizin youtube hesabı da var. Videolarınızı çekin, kanalınıza atın tutarsa siz de belki bir ödül kazanabilir ayrıca reklamlardan para da kazanabilirsiniz. Şartlar eşit. Beceremiyorsanız en azından becerebilene bok atmayın.

Bir yazar.
Ben de 7 yaşımdan beri takip ediyorum şimdi 7 buçuk yaşındayım. Hayatımı değiştiren insan idolüm benim. Oscar ödülü aldı geçen gün.
Arkadaşlar Enes abi başak ablaya deepthroat yapsın diyenler +1 .
Yıllardır takip ettiğim türkiye'nin en kaliteli YouTuber'ı. Çoğu youtuber'in ürettiği içerik Enes abi'den araklamadır.
Şaka gibi resmen bari 14 yaş altı ibaresi filan koysunlar ve büyükleri de almasinlar salonlara mümkünse.
Küçüklüğümü videolarını izleyerek geçirdiğim insan. 7 yaşından beri takip ediyorum, şimdi 8 buçuk yaşındayım. idolümdür ayrıca. Hep onun gibi bir youtuber olma hayali kuruyorum.
bir çocuk.

bu çocuk en geç 5-10 yıl içerisinde türkiye'nin sayılı zenginlerinden olmazsa ahanda buraya yazıyorum. unutmayın.
Meczup.

Yeni Türkiye'de normal ve entelektüel insanlar değil bunun gibi rezil şarlatanlar alıp yürüyor.

Gerçi dünyada genel olarak bir seviyesizlik devri mevcut.
Tam bir balon youtuber.

Duyduğum kadarıyla youtube üzerinden masonik mesajlar veren bir yahudiymiş kendisi. Subliminal mesajlar vererek türk kültürüne zarar veren birisidir kendisi.

Yakın vakitte suikaste uğramaz umarım. Acısız bir ölüm olmasın. Açık ve net.
Ileride büyük ihtimalle çektiği videolardan, yaptığı işlerden utanacak insan.
Filmine günler kaldı,
Allam ins güzel bi filmdir litfen litfen.

Aynı zamanda en iyi youtuber.
Altın kelebek öyle diyor.
bu adamın nesi sevmiyorsunuz lan? ya da siz bu adamın başarılarını kıskanıyor musunuz? youtube camiasında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden, bilişim bilgisi yüksek ve vizyon sahibi bir insandan neden bu kadar nefret ediyorsunuz? bir türlü kendinizi aşıp, imkansızı başaramayıp da bu adamın videolarını izleyenlere mi hazmedemiyorsunuz ne yapıyorsunuz? siz de çalışın, siz de bu mevkilerde olun. kısknaçlık etmeyin. enes batur uludağ sözlük ailesi olarak her zaman arkandayız.
ergenlerin fenomeni. ilkokul-liseye hitap ediyor.
ödülü geri alınmış ergenlerin fenomeni.
yozlaşmanın son ürünlerinden.

asla çocuğun suçu yok. her halk, kendi cibilliyetiyle doğurur ünlülerini.
gram sempatim olmayan bir fenomen. ancak yinede bir şekilde psikolojisinin yaşanılan olaylar ve aldığı yorumlar sonucunda bozulmamasını diliyorum. eleştirilecek tonlarca şeyi var ve hepsi apaçık ortada... fakat gerçekten başarılı olduğunu kabul edemeyip inkar ederek çirkinleşip belirli kalıplarla daha fazla linç edilmemeli. genç olduğu unutulmamalı. yaptığı filmin türk sinemasına zararı olacak maalesef fakat bu kadarını hak etmiyor. umarım mental sağlığının kalan kısmını korur ve kaliteli işler yapmaya başlar. disiplinli ve başarısını takdir etmeli. o kadarda ilgilendirmemeli...
şunun fanı varsa bu sözlükte hemen siktir olup giderim.
https://leadergamer.com.t...ltin-kelebek-geri-alindi/

ödülünü almışlar garibimin, kıyamam lan.

şaka maka, harbi en baştan verilmemesi lazımdı.
Kendisini tanimadigim , ödül almış ama geri alınmış elinden. Anlamadım YouTube da neler oluyor
güncel Önemli Başlıklar