bugün

madem en yakın, neden bunca zaman en yakınından saklayabilmiş hususuna sinirlenmek lazım.
benim için fark etmez de diyeceğim tek şey olur benden bu kadar zaman saklamayı nasıl başardın aq.
tesadüf eseri öğrendiğim ve ne yapacağımı bilmediğin bir durumdu.benden sakladığı için ilk önce ona çok kızdım ve ondan uzak durmaya çalıştım. niyetim onu kırmamaktı. şimdi mutlu olduğunu görüyorum ve seviniyorum.
En yakın arkadaş olma kategorisini kiminle yattığına göre şekillendiren insanların yaşayacağı garip durumdur. Şahsen en son ilgimi çeken şeydir.
çok çok yakın arkadaşımsa bir yutkunurum tepkisiz kalırım. sonra kabullenirim herhalde. ancak yok bu benim sevgilim gel tanış falan olayları bana çok ters.

birde " beni düşünerek 31 çekiyor mu? " gibi şüphelere girebilirim bu yüzden mesafemi açarım. lan bu çok kötü bir soru kimin aklına geldi bu soru lan böyle?
Sana aşıksa bombok bir durumdur. Onun kendini bulmasına sevinirken onun duygularına karşılık vermeyerek bir yandan üzer, üzülürsün. Yine de aşkı bulmasını dilersin.
Ayakkabınızı bağlarken duvara doğru domalmanıza sebep olabilir.
hiç umrumda olmaz, kiminle seviştiğinin bir önemi yok benim için.
ilgisi bana değilse sorun yok şahsen.
gödümü ellemediği sürece arkadaşlığa devam edilir.
Öpün ağlayın sarılın. Yaralarına mı dokundum yoksa deyin sarıp sarmalayın onu. Bir kereden bir şey olmaz yapabilirsin deyin. Yanında olun yani yobaz olmayın.
nasıl öğrenildiği merak konusudur. parmak mı atmıştır yoksa sakso mu çekmiştir nedir yani ?
Direk arkadaslıga son verilecek durum.
Benim totoya gozunu dikmedigi muddetce sikinti olmayan durum.
Pasif gay olursa sıkıntı olmaz ama aktif çıkarsa topuklayip kaçmakta fayda var.
Çıkar lan üstünü deneyeceğim denmesi ile sonuçlanabilir.
Büyük bir ihtimal sana aşık olan top arkadaşın...