bugün

Edis hayranı olan bir bireyden korkuyorum. Afedersin ama edis yarak gibi ve itici ve ukala ve ve diyerek bu listeyi uzatırdım ama sizi seviyorum yapmayacağım.
götü yere değenden korkacaksın demiş büyüklerimiz.
Arkadaş gibi seninle takılıp arkandan iş çeviren kişiler..
Neyi bilmediğini bilmeyen insanlardır.
Sürekli size hakaret eden bir insan. Normal bir sohbetde bile en ufak şeyde sizi aşağılar bişey bilmediğini söylüyorsa o insanla muhatabı kesin. Belki şuan gözünüzde o kişi çok bilğili her konuda haklı bir kişi olarak görüyor olabilirsiniz. Bu o kişinin sizi manipüle ettiği için olmuştur. Çogu insan bunu bilmeden yapar. Kız tavlama konusunda işe yarar ama.
(bkz: 1 70 boyuyla sözlükte takılan erkek)
(bkz: içten pazarlıklı sinsi götten bacaklı 1 60 lık kız)
bencil ve gaddar insan tipidir.
Politikacılardır.
Dürüst olmayandır.
gülümseyerek gelen kuzu postu altındaki kurt. tehlikeli olduğundan bihaber olunan en tehlikelisidir.
Bunlar islamla alakası olmadığı herkez biliyor artık.bu katiller.Irak rejimi,iran,Amerika,suriye rejimi,rusya ve Masonlar tarafından kurulmuş bir örgüttür.
islam ve müslümanlara çamur atmayın
Böyle içten pazarlıklı sinsi olan.
insanları tehlikeli göstermeye çalışan insan tipidir.
saman altından su yürüten, içten içten sinsi olan.
bir de dikkat çekici bi göz rengi olanlar. onların çok fena nazarı değiyor ahdjldjdls
Dikkat çekici göz kısmı biraz saçma gelse de sonra düşününce eski sevgilim geldi aklıma biraz bu söz aklıma yattı. Onun da gözleri öyleydi ve ne fenalıklar etti bana zamanındaaa..
Bencil insandır, gerisinin bir şekilde hebele hübelede bencil insanın verdiği zararı kime veremez.
Kıskanç insanlar.

Her şeyi ama her şeyi yaparlar. Sınırları yok.
yapmacık olan insandır. yapmacıklığıyla herkesi istediği gibi kullanacığını düşünür. kullanamayacığını anladığında da karşısındakini suçlar.
göründüğü gibi olmayan insandır.
kimi yerde ezilmişi oynayıp kimi yerde milleti fişekleyen insandır.
beyninde kırk tilki dolaşan insandır.
ittir bunlar.
illa tiplere ayırmaya gerek yok. Tehlikeli olması için insan olması yeterli.
(bkz: Yere bakan yürek yakan)
2 yüzlü olan, ahlaksız kişiler. Evet.
kaynını arzulayan yenge..
bağımlısı olduğundur.
Herkesle iyi olan kişi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar