bugün

En tahrik eden erkek parfumu nedir sorusudur.
Acqua crystal - dunlop

Yeşil şişe

Peşin edit: tahrik olmuyorum tavsiyede bulundum erkeğim boşuna mesaj atmayın.
Yalova geceleri.
buraya tahrik edici parfüm nedir diye soracak kadar tahrik olmuş yazar beyanatı.
Pulse,
Mon roe,
Gentlemen,
Vent aventures,
Fransız parfümleri.
Tütün kolonyası 90 derecelik olacak ama.
Reis yazıyorum iyi oku.

Jagler hani şu a101 de kampanyalı satılan var ya deodarnt ve parfüm ile birlikte. Onu sıkıyorsun moruk evden çıkmadan ama bak burası önemli tam evden çıkarken sık. Sonra millet tahrik olsun seni öldürsün kimyasal silah kullandın diye.
(bkz: chanel allure homme sport)

insani kendisine bile hallendirir, dikkat.
Önce edp ile edt yi ayirmak gerekiyor , herneyse su an designer edt veya edp de tahrik edici koku yoktur zaten olmasida imkansiz bildigin sentetik kokular sade nis kokularda bulabilirsin nis kokularin ozelligi kokunun bir hikayesi karakteri vardir ve nis kokularda ucuk fiyatlarda en az 100 gramina 2000 tl ayirmak gerekir .
Evet nis kokularda kadinlari etkileyen tek edp var , sıktıgında bildigin aygır gibi piyasada gezersin . Sundan emin olmak gerekir ki parfum piyasasinda olan kimse parfum ismini vermez , en onemli nedeni ise kokunun sana ozgu kalmasidir , soylese ne anlami kalir . misal piyasada (one million) kolonya gibi herkes ayni kokuyor .
tepe notasında anason (afrodizyak) içeren parfümlerin hepsi, bu konuda bence amiral diesel fuel for life.
Onu bunu bilmem de
Dolce gabbana - pour homme = ben.
(bkz: tütün kolonyası)
Parfumde anlamayan kekolarin toplandigi başlık. Kadınlar zaten nasil ayırt etsin sallamis durmuslar markalari. O kadar sallasalar dahi les gibi sigara kokan erkeklerle opusur sevisirler.
Hacı kolonyası.
Her parfüm her tene uymaz.
(bkz: hermes)

hem kalıcı hem güzel ama piraz pahalı.
ya allah aşkına kızlar şurda pahalı parfüm markaları vermeyin çünkü bu fakirler gidip dolduma parfümcülerden alıyor o markayı sonra etraf yağlı kolonya kokuyor kusasım geliyor.
hypnose kadin olani mavi şişe. ne efsane kokudur amk.
unisex dir ayrıca.
indirimde olmadan almayacağım parfümdür. Ölücü olmak bunu gerektirir.
(bkz: tahrik indirimi)
en beğendiğim olarak söylemem gerekirse, ralph lauren'dir babamın kullandığı parfüm.
Aranızda hala tütün kolonyası demeyenler var!

Çekiciliğini geçtim, ter kokmayın yeter hemcinslerim.
O değilde şu kadın kokusu channel change var ya işte onun erkek versiyonu yakın bi koku ama daha erkeksi. ismini unuttum bulamıyorum bilen varsa söylesin.
Çocukluktan itibaren parfüme, daha ziyade kokulu şeylere meraklı bir insan ve ayriyetten 10 yıldan uzun bir süredir ciddi ciddi parfüm dünyasının içinde biri olarak gülerek okuduğum entrylerin sahipleri tarafından bahsedilmiş parfümlerdir. Ya kardesler! Sevgili romalılar! Diyorum ki; bilmediğimiz konularda fikir telakki etmesek nasıl olur?
üzerine sinen başka bir kadının parfümü.