bugün

Utanarak söylüyorum artik kitap okuyamıyorum.gerci on numara bir kitap tavsiyesi aldım o kitabı alirsam soluksuz okurum ama en son 8 9 ay kadar once bosnalı leyla yı okumuştum. Savaş okumak iyi gelmedi sanirim.
Hastalık hastası.
Beyinde ararken bağırsakta buldum.
(bkz: mikrobiyota)
az önce "mecbur adam"ın romanına baktım. otuz iki yıllık bir kalem emeği, sanki hiç sönmeyecek bir ateş gibi. içinde baş kaldırma kurduyla doğmuş bir adammış. ben epik boyutlara ulaşmakla kalmayıp, tüm boyutları yok saymış bu karakter zenginliğini unutamam!!!
görsel
necip fazıl tiyatro eserlerinden biri.
Franz kafka- dönüşüm.

En son okuyordum daha bitmedi.
gogol-palto.
Amin Maalouf - semerkant

Selçuklu, Melikşah, Nizamülmülk, Hasan Sabbah, Ömer Hayyam ve iran hakkında farklı bilgiler öğrenmek için, Doğu'nun lezzetini ve güzelliğini keşfetmek için okuyunuz.

Özellikle Ömer Hayyam ile Cihan aşkı beni çok etkiledi ve iran'a bir kez daha hayran kaldım ama iran gibi eşsiz insanların bulunduğu coğrafyanın 100 yıl sonra dahi makus talihini yenememesi insanın içini burkuyor.
görsel
Vikingler diye bir kitap okumuştum
Kitapta Vikingler in nasıl hristiyan olduklarını anlatıyordu.
ilk çağ uygarlıkları. Bitmek üzere. ikinci cilt daha zor olucak ama hayırlısı.
Payot'un irade Terbiyesi adlı kitabı şüphesiz..
görsel
sindire sindire okuduğum için biraz uzun sürdü bitmesi ama gerçekten harika bir kitaptı.
Sabahattin Ali kürk mantolu madonna.
Kitaplığımda buldum.
Hangi aptal yeğenim unuttuysa artık.
Okudum ben de.

Kelebeğin peşinden koşup evinin yolunu kaybeden salak bir kuzunun hikayesini anlatıyor arkadaşlar..

görsel
Robert Greene'in iktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası adlı hacimli kitabı kesinlikle şüphesiz..
Adem ile havva'nın güncesi, mark Twain.