bugün

senin herhangi bir şeye üzülecek bir yapın yok. bir şeylere değer verdiğini de sanmıyorum.

not: beni daha bir kaç haftadır taniyan birinin cümleleri.halbuki fevkalade yaniliyor.
Üşümüşsün kıyamam annem doğalgazı aç.
Bal rengi mi gozlerin?
kanka adamın dibisin ya,
borç verdiğimden sonra arkadaşım söyledi ama ben samimiyetine inanıyorum olayın parayla alakası yok bence.
"Waffle mı yuttun ? "
Hey maşallah tosunuma.
Yakışıklı oğlum.
(Canım anam)
"sen harika bir insansın"

aynı kişi 20 gün sonra öküz olduğumu söyledi.
sınırların çok minnoş.
Böyle güzel sesin var ve bana hiç şarkı söylemiyorsun demek...
Hiç birşeyin olmasa bile gözlerin yeter.denildi sağ olsun.
Mal gibi olmuşsun.
Canım kankam.
"saçların ne kadar güzel" dedi komşu teyze. (Kıvırcık Saç seviyormuş üç kızı da düz saçlıymış.) tşk komşu teyze.
Burnun çok güzel seni öldürmek istiyorum. (Burnu kocaman olan arkadaşım tarafından.)
"senden bi tık rahatı, gevşektir!"
Masallah nacak sapı gibiymiş. Evet bende kadindaki yaratıcılığa hayran kaldim.
Zühre gibi olmuşsun maşallah,,,
Off yine çok mükemmelim, asaletimin altında ezilmenizi istemiyorum ve başlığı terk ediyorum.*
(bkz: kendi kendine iltifat eden yazar)
(bkz: yalnızlık)
*
O ne be yeniyo mu derim o kadar uzun zaman olmuş duymayalı. *
'Ne kadar da sevimli ve sevilesi bir suratın var.' Denilmişti.
Kamyon şoförü gibi küfür ettiğinden dolayı 10 gün caylaksin.

Galiba moderatorlerden biri bana yürüyor, bilemiyorum.
"Çok girişken sempatik çocuksun sen nasıl işsiz kaldın ya" dendi en son. Sevinsek mi üzülsek mi bilemedik yahu.
Hali sahada yarim rovasata attigim golden sonra oglum sen tam bir picsin dedi muhterem bir arkadas.
Biraz önce ballı papatya çayı yaparken , mutfakta terk ettiğim son sigara paketimden aldığım " sen ki benim en güzel bağımlındın astım tüpleri bile giremezdi aramıza öyle eşsizdin sen 2 gündür neredesin senn ceylan gözlümmmm eşek gözlümmm güzel gözlümmmm seni çok özledim" iltifattır.
Kız saçlarını kısa kestirmiş, benden yakışıklı olmuş.