bugün

Eğer karşıdakini çok seviyorsanız her cümle en kötü cümledir. iyi niyetli bir cümle kursa olgunluğuna hasta kalırsınız, küfretse de yaşadığınız günlere lanet edersiniz; her türlü kötü. Bi de bunları sırasıyla yaşamak var ki düşman başına.
ben sana layik değilimdir herhalde, sen daha iyilerine layiksin vs. tipik bir istemiyorum artık lafıdır aslında.
Sen daha iyilerine layiksin. (Hem yalancı hem gidici)
iLK CiDDi KÜFÜRÜMÜ BENi SEVDiĞiNi AÇIKLAYAN KIZA SÖYLEMiŞiMDiR.
Eski sevgiliden durduk yerden gelen mesaj: 'Artık her şey bitti, herkes kendi yoluna.'
Yakın zamanda kavga bile etmemiştik böyle mal gibi kalakaldım. içimden niye yazmak bile gelmedi.
böyle bitmesin dedim, Hiç başlamadıki bitsin dedi.
Yalan bir aşkın peşinden koşup durmusuz.
Arkadaşla evde pes oynuyoruz. Kız arakadaşım da orada. geldi bu.

- bu iş böyle olmaz ben artık devam edemiyorum.
+ yani?
- bitti bu iş bir daha arama beni gidiyorum ben.
+ mutfakta çöp var giderken onları da atsana.
- allah belanı versin senin.
+ çöpleri unutma.

ben ayrılmadım ama kız için kötü olmuştur herhalde.
Ben seni hak etmiyorum, benden daha iyilerine layıksın.
2 yıl önce akşam evime geldi. beraber film izleyecektik. yiyecek içecek biseyler almıştım. arkadaşlarıda göndermiştim. film başladı 5 dk sonra telefonu çaldı. hiç gizlemeyen o bu sefer mutfağa gitmişti. önemli bisey herhalde dedim filme devam ettim. içerden gülme sesi geldi bi kaç kere. sonra içeriye üzgün biçimde geldi. ne olduğuna anlam veremedim." geldiğinde ben artık sıkıldım dedi. değiştirelim filmi diye cevap verdim. hayır sen den dedi." o andan sonra gözlerimi filme diktim ama aklım filmde değildi sadece inecek gözyaşlarını bastırmak için uğraşıyordum. tepki vermedim. neden bisey demiyorsun dedi sen beni sevmiyorsun herhalde ama emindi onu sevdiğime. yine bisey demedim. sonra pislik herif dedi koşarak kapıdan çıktı. kapıyı kapattığında büyük ihtimal derin bi nefes alıp gülmüştü. beynim oraya kadar dayanmıştı göz yaşlarıma kızarmıştım. kimin aradığını biliyordum aslında.

çok değil bir sonra ki sabah herşey düşündüğüm gibiydi. ilişkimizi bilen herkes bana ve ona bakıyordu. hiçbişey onun umrumda değildi yanındaki kişiyle mutluydu. yine akacakti gözyaşlarım ama bu sefer üzüntüden değil sinirden ve nefretten.
Sen daha iyisine layıksın

Şunu biri bana dese de göstersem ona daha iyisini.
sorun sende değil, bende.
Olmuyor.
"başkası var"

karşı tarafın "senin cibiliyetini" demesiyle devam eder.
"Değmezmişsin".
ayrılığın kendisi yeterince kötüdür zaten, sözler bir kulaktan girip diğerinden çıkacaktır, ne farkeder ki.