bugün

kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim onu parçalayacak kadar asildir.

(bkz: behzat ç)
Sananee . Bayılırım .
Siyaset insanın karakterini mahveder.

- 2. Deutsches Reich Kurucusu Bismarck
sevmeyi beceremedim becermeyi sevdim.
sahin k.
And love is 'evol' Spell it backwards, ill show you.
"Her cezaevi konferansından sonra "Gerçek pehlivan, karşısındakini yere seren değil, öfkesine hakim olandır!" Hadisi dilime yapışır..."

sait çamlıca
Aşk; görmekten çok özlemeyi sever, dokunmaktan çok düşlemeyi. Ve aşk öyle haindir ki; Nerde imkansız varsa gider onu sever. Özdemir Asaf
Hayat seni öyle bir noktaya getirir ki kendini sevdiklerinle savaşırken ve nefret ettiklerinle sevişirken bulursun, üzülürsün, pişman olursun, sonra biraz zaman geçer ve tersinin bu dünyada işlemediğini anlarsın. HAKAN GÜNDAY
unutulanlar unutanların unuttuklarını asla unutmazlar.

biraz kafa yorun mk.
Remember us for we too have lived. Loved and laughed...
Öldüğünüzde ölü olduğunuzu bilmezsiniz. Bu sadece başkaları için zordur. Aynı şey salak olduğunuzda da geçerlidir. (Ronald David Laing)
ingiltere kraliyet ailesi Türkiye'ye gelir. Atatürk bunları köşkünde ağırlar. Ve Hizmetkarına, ingiltere kraliyet ailesine nasıl muamele yapacağını gösterttirir, öğrettirir.

Sofraya otururlar, Hizmetkar ingiltere soylusuna yanlış bir hareket yapar. Bunun farkına varan Atatürk, ingiltere soylusuna '' Hizmetkarın hareketini mazur görün, ben bu millete herşeyi öğrettim. Herşeyi öğrendiler. Bir tek hizmetkarlığı öğrenemediler.'' der.
arkadaş ölüler de zannediyor ki diriler her gün helva yiyor, ben de buna tutuluyorum buyur.
en büyük zalimler mazlumların arasından çıkar.
Sen güzel anlar gibi hüzünlü, hüzünlü şarkılar gibi güzelsin..
Herkesin biraz faili olduğu meçhul bir cinayetim şimdi...
herkes kalbinin ekmeğini yer. ticaret yaparken bu söz her daim şiarım olmuştur.
en azılı rakibim, düşmanım için bile hiç kötü olmasını düşünmem. kim için ne düşünüp yaparsanız ondan ibaretsiniz. bırakın iyiliğinizde boğulsunlar.
bazı şeyleri affedersem kendime olan saygımı kaybederim.