bugün

Hipotermi. Sogugun etkisiyle mis gibi uykuya daliyorsun.
severek.
anestezi altında ölmek.
ameliyatta hiç acı hissedilmemekte. ölsek acaba.
Derinin yüzülmesi suretiyle ölmek asla değildir.
yanarak ölmek hiç değildir.
Ameliyatta ölmek.

Ameliyatta zaten bilincin kapalı oluyo. Öldüğünü anlamazsın hem de rahat ve steril bir ortamda doktor kontrolü altında ölürsün.
Giyotin diyen olmuş komedi mi yapıyorsunuz anlamadım giyotin kafana gelmeden önceki korku ve endişe diğer acıları katlar. Neyse en acısız ölüm uyurken ölmektir fakat bunun bedeli sen sevdiklerine son bir veda yapamayıcak olmandır.
Giyotin diyen olmuş komedi mi yapıyorsunuz anlamadım giyotin kafana gelmeden önceki korku ve endişe diğer acıları katlar. Neyse en acısız ölüm uyurken ölmektir fakat bunun bedeli sen sevdiklerine son bir veda yapamayıcak olmandır.
Hap içip ve Hava gazını açıp aynı anda boynuna ip geçirip asılmak. Sarhoşken ama.

(bkz: vay anasını)
Donarak. Net.
Ötenazi.

Ameliyata girer gibi giriyosun bilincini yitiriyosun normal bayiliyosun normal ameliyattan tek farkı bir daha seni dondurmeye calismiyorlar daldigin rüyada kaliyosun.
illa ölünecekse giyotindir çünkü tüm algılarımızın merkezi olan beyin kafayla birlikte vücuttan ayrılmış olur. Böylece boğulma acısından kesinlikle kurtulunmuş olur. Boyundan aşağısı en dehşet verici acılara maruz da kalsa ortada algılayan bir beyin olmadığı için problem yoktur.

Bunun yanında artık kafaya bağlı bir kalp olmadığı ve dolayısıyla dolaşım durduğu için beyin de bir kaç saniye işlevini sürdürebilir. Yani sanıyorum ki insanın "power off" tuşuna basmak ve insanı kapatmak gibi birşey olur.
giyotin diyenlere şaşırıyorum. giyotine giden yolun ne kadar örseleyici, yaralıyıcı ve acılı olduğunu biliyor musun sen Marie Antoinette !
Narkoz altında iken kalbin durması olabilir yada kesinlikle giyotin ile ölüm. Tabi giyotin ile ölümde gözler bağlı olmalı çünkü hayatının son birkaç salisesi dehşet bir korku filmi olabilir.
kardeş boşver yapma daha gençsin.
dairedeki bütün delikleri tıkadıktan sonra gaz musluğunu açmak.
acısız ölsen ne fayda. cehennem diye bir şey varmış.
önemli olan acısız ölmek değil, ölümlü halini acısız devam ettirebilmek.
uyku sırasında.
kadın dırdırıdır.

ya da daha acısız bir şeyler bulun.

çin işkencesi gibi falan.
iş bu söze hak tanıktır
bu can gövdeye konuktur
bir gün ola çıka gide
kafesten kuş uçmuş gibi.
doğmadan ölmektir.
yuksek doz uyku ilacı.
ötanazi'dir.
ötanazi yapılan kişinin hiç can çekiştiğini görmezsiniz hatta kendi isteğiyle adım adım ölüme gider ve ölüm hapını aldıktan 5 dk sonra ölür.
kafaya tek kurşun.