bugün

Günaydın hanfendi bu dansı bana lütfeder misiniz?
Tango necla nickli yazar ile beraber overrated bir yazardır.
Şansa bakın ki ikisi de kadın yazarlar olarak bilinirler.
Fazla uğraşmaya gerek yok açıkçası,ikisini de kollayan bir yığın abazan var.
Yine göz önünde olanları söyledim,karşı fikri olanlar saçmalıktan öteye geçemez benim gözümde.
Yaptığı tespitlerle gerek güldüren gerek sevindiren bir dostum. Hayata karşı yaptığı yorumlar gerçekten de ne kadar ufak şeylere takıldığımızı gösteriyor. Gülmek eğlenmek lazım aslında. Var olsun.
bana kız değilim dedi. bizimi koparıyorsun anlamadımki.
il kaşqım.
dediler bu yazar neymiş
dedim felaket felaket.
cumaya gitti gelir birazdan. onlarda bizden erken okunuyor ezan o yüzden. o kadar dedim kardeşim tabela as "cumaya gittim gelecem" profiline diye dinlemedi.
Ben bu gardaşımı görünce aklıma Kaşıkçı elması geliyor. Bilemiyorum sanki o müzeye gitmişim de ziyaret etmişim gibi. Enteresan.
true nun 19 gündür cevap aradığı soru.
cia ajanı olduğuna dair ciddi söylentiler olan yazardır. sürekli tavuklu horozlu başlıklar açıyor kesin şifreli mesajlar gönderiyor diğer ajanlara. buradan kimse de şüphelenmez zaten..
yaş pasta gibi yazardır. sürekli tavuklu, horozlu başlıklar açmasıhsgfhjgjshahah pardon açması ilgi çekicidir. sözlüğün en sevimli erkek yazarıdır.
Yazdığım entryi daha yüklenmeden artılamayı başarıyor. Nasıl yapıyor anlamıyorum. Telefonu çalmadan açanlar gibi...
Muhtemelen adı Selma.
acayip kaliteli, efsane süper ötesi mükemmel yazar.
sanırsam benim üzerimden prim yapıyor. ama güzel de yapıyor kerata kızamıyorumda amk.
" gün gelecek true ile taşşak geçmediğim her bir gün için bana küfür edeceksiniz.. "

-elmas bogazici.
Sevdiğim bir yuvzırdır. inşallah hatun kişidir.
Kendisine resmi olarak yürümeye başladım.
elmas hanım sizinle şöyle olabilirdik..

görsel
sürekli beni takip ediyo amk. bana aşık mı ne. erkek olmasan şerefsizim evlenirdim seninle. çünkü ilgi gösteren kişilere karşı zaafım var. ama ben sadece gadınlardan hoşlanıyorum. o nedenle olmaz o iş.
Her şeyi tersten okuyor şu ara.

Mılakab ısılrıyah.
Şaban o elindeki ne?

Elma!

“S” koy!

Selmaaa!

Öyle değil gıçına goy!

“Aaa olur mu herkesin içinde yav!”

Öyle değil elmanın gıçına “s” koy.

Aaaaa Elmas bogazıcı!
o konuda kendisine ben de çok yorgunum.
icizagob samle ey edip adanada.
+Ooo demli mi?

-Demsiz!

görsel
kız olmayaydı da erkek olaydı kardom derdim bağrıma basardım. mukedderat..