bugün

bu kadar itici olmasına rağmen nasıl 10 yıl program yapmış anlamadım. bU iticilikle 1 ay program yapsa büyük başarı bence diye düşünüyordum.

Tanım: obamadan david beckhama aklınıza hangi ünlü geliyosa tanışan kadın.
2 Mart 2014'te ki 86. Akademi Ödülleri'ni sunacak sunucu. Oscar'ı 2. kez sunmuş olacak.
müthiş dans eden şahsiyet. onun gibi özgüvenle ve abartısız dans edeni görmedim şimdiye dek.
bu kadını bir program boyunca izleyen insan gerizekalıdır. ama birde gülerek takip ediyorsa net gerizekalıdır. fakat başka kanal çekmiyorsa o zama birşey demiyorum. ama tabi o da bakılıp otuzbir çekilebilecek konukları varsa. yoksa yine gerizekalıdır.
acayip eğlenceli bir lezbiyen.

edit: yengemiz de erik gibi.
Cok zeki bir kadindir, gercekten de komiktir. Konuklari uzerinde onceden calisan bir ekibi olmasi ona yardimci olsa da, dogaclama yaptigi esprilerden keskin zekasi hissediliyor.
la onu bunu siktir et, programında çok pis hediye dağıtan kadın.

bir seferde 50 bin dolarlık hediye dağıttığı oluyor, stüdyo seyircisine. e, sponsor sağ olsun...
gelecek oscarın sunucusu olmuş kendisi.
adamlar sunucuyu yedi ay önceden belirliyor.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25458665
Ellen bana dans etmeyi ogret allahsiz.

Disiligini kullanmadan bir yerlere gelmis.
Programina katilanlara da super suprizler yapip, hediyeler veren tatli kadin.
Edit: kadin escinselmis.
kadın kırosu. erkeğe çeken bir lezbiyenliği olduğunu biliyorum da resmen ağır abi tavırları sergilemekte.

duysa bu düşüncelerimi çok üzülür kendisi sanırım.

oscar'ı sunacakmış bu yıl.
dejenere olmuş biridir diyesi gelir insanın. ama demicem.
oscarı sunacak olan balon hanfendi. vasata prim vere vere bitiremediler.
amerikalı bir showgirl. kendi programında lezbiyen oldugunu açıklayacak kadar da cesur.
friends'teki phoebe buffay karakteri için ilk düşünülen kişidir. o olmayınca lisa kudrow'a vermişler rolü.
Tavırları ve yüzünü görünce ''tipini siktiğim'' deyip kanalı değiştirmeme sebep olan kadın.
bi erkek olarak söylüyorum ; benden erkeksi giyinen abla.
güzel mi güzel, ilik gibi, sarışın, bomba gibi bir hanımı var.

bu size nasıl hissettiriyor gerçekten çok merak ediyorum delikanlılar.
ellen: sıfır beden diye bir şeyin olması saçma geliyor. sıfır bedeni anlamıyorum. sıfır, yok demektir. şuna benziyor, tık tık?
seyirciler: kim o?
ellen: hiç kimse.

izleyip izleyip kendimi teselli ettiğim.*
"bence insanların çoğu çikolata sever. çikolata sevmiyorsanız sizde ciddi bir sorun var demiyorum. sadece, arkadaş olamayız ve size güvenmem diyorum."
e2 de günde 15 kere yayınlanan programın sunucusu.
lezbiyen olmasi erkek milletinin en buyuk kayiplarindan olan super cekici hatun, "cinsiyetini degistir bugun nikahi basiyom" dese "tez yetissin nester, narkoz markoz istemez, bak hala duruyorlar, oyle aptal aptal bakmali degil, elleri dezenfekte etmeli, aman demekteyim, amani bilir misiniz?" dedirtecek komik insan.
Az önce birazcık izleyeyim dedim salonda bulunan tüm konuklara bon jovi konserine bilet Htc one bi de yüzer dolarlık hediye çeki verdi. Yuh amuna goyam.
50 yasinin üstünde evli bir lezbiyen olduğunu öğrendiğimde huhaminakoyim tepkisini verdiğim sunucu.
erkekler arasında en iyi talk sovcu bence.
Lezbiyen showwoman. Erkeksi tavırlarıyla ve kısa saçlarıyla dikkat çekiyor.