içindeki güzellik yüzüne yansımış insan organizması.
https://www.karar.com/yaz...me-mahkum-oldu-mu-1587725
Son yazısında Deva Partisi'nin Elazığ, Bingöl ve Van kongrelerindeki izlenimlerine yer vermiştir.
Bence kurguladığı o işemeli sıçmalı fantezileri yaşayamadığı için bu tarz bir yalanla olaya girdi 50-60 tane deri elbiseli adam bunu ortaya alıp üzerine işese bence rahatlayacaktır.. ha bir de iğrenç bir sesi Var kadın mı lastik ördek mi belli değil...
nasıl hala yazabiliyor anlamış değilim.

eğer aklım beni yanıltmıyorsa inönü savaşına ismet inönü sebebi ile o ismin verildiğini söylemişti bu hanım.

mesela kabataş yalanını da bu söyledi. hatta geçen yine araştırmacı ruhum kabarmış kabataş olayını biraz irdeleyeyim dedim.

hanım efendinin pardon bağyanın çalıştığı gazetenin sayfa düzenleyicisi ( editör oluyor sanırım ) kendisine soruyor.

- oha lan hepsini o mu anlattı.

elif çakır diyor ki ;

- hayır anlatamadı. çok kötüydü. ama ben anlatmak istediğini anladım.

işte böyle insanların savunduğu bir partiye oy veriyorlar insanlar. cuma günü video çıkacaktı hala çıkmadı.

apolitik yetiştirilen gençlerin ki o biz oluyoruz bir bakıma harekete geçme olayıydı o gezi olayı. hem bu biatçı ak partililer ve şerefsiz teröristler içine ettiler.

ama bu gençler durmayacak. sizin gibilerin bütün pisliklerini ortaya çıkaracak. ismail saymaz seni nasıl rezil etti ise biz de o şekilde her ortamda sizin sempatizanlarınızı rezil edeceğiz.
kandırıldık dese sıyrılacak halbüsü boş yere sinir krizi geçirmiş.
görsel

kösele. ismail saymaz kafasınaaa kafasınaaaaa vurduğu halde hala utanmadan "ne özürü dileyecem asıl sizin bana özür dilemeniz gereğğğkkk" diyebilecek kadar über bir yazardır. kadının beyanı esastır diyor adam soruyor tamam da görüntülerde bir şey olmadığı ortaya çıktı diye hala diyor ki var veya yok kadının beyanı esastır. insanın bazı şeyleri gördükçe kusası geliyor öbek öbek..
tartışma programlarında rezil olmasına rağmen hala çıkıp, kabataş yalanının savunabilen provokatör.

http://www.ulusalpost.com...ir-yargilanmali-1106v.htm
Duyduğuma göre darbeci 70-80 kişilik bir grup asker üzerleri ciplak sadece ayaklarında postalları var. Kabataş civarında bir kadını yatırıp dövüp üzerine isedikleri olaya şahit olmuş. Uzunda bu olayın görüntüleri mevcutmuş en yakın Zaman'da bizim ile paylaşacakmış bekliyoruz
Arkadan iş çevirenlerin sonu hezimettir..geçmiş olsun elif çakır..
halen özür dilemeyen yazardır.
bu vicdansızlıkla insan nasıl rahat uyur.
çok fena fentazileri olan bağyan öyle böyle değil işemeli sıçmalı. ikna gücü de yüksek üstelik dönemin başbakanı kendisinin yazdıklarına inanıp, bunları referans gösterip mitinglerde avaz avaz bağırmıştı "benim başörtülü bacılarıma saldırdılar" deyu.

o değil de bu bağyan çok fena. kabataş meydanında öyle bir fantazi kurgulayabilmek hakikaten muazzam. biz yapsak adımız sapığa çıkar amına koyim bu bağyan yaptı haber oldu.

kendisine tavsiyem sözlüğümüze yazar olsun üstelik de gerçek ismiyle. zira hak edene haka dansı yaptıracak yığınla yazarımız var.
müslümanlığı tartışılır. müslüman müslümanı aldatamaz kandıramaz yalan söylemez. allah rasulü diyor bizi aldatan bizden değildir diye. bu kadın bizi aldatmıştır bizden midir peki?
(bkz: namazdan kalkıp yalan söylemek iftira atmak)
(bkz: elif çakır/#22858289)
(bkz: elif çakır/#25876326)

senin için yazdıklarım az bile.
Kabataş yalanı haber olduğunda star gazetesinde editörlük yapan murat seçkin o günü şöyle anlatmış : gazeteci elif mağdur gelinle yaptığı röportajı gazetenin sistemine atıyor. sayfanın editörü okuduklarını görünce şaşkınlığını gizleyemiyor "Bunları bu kadın mı anlattı" diyor?
Elif'in cevabı: Psikolojik olarak itmiş durumda. Konuşacak hali yoktu. NE anlatabilirdi ki? Ama ben ne demek istediğini anladım!

elif çakır sen nasıl yalancı, provokatör bir mahlukatsın yaaa!
götünden röportaj uyduran sözde gazeteci, yandaş yalaka.

işte müslümanlık böyledir. kafaya çaput geçirirken müslümandırlar ancak yalan, dolan, hile her bi bok bunlardadır.

(bkz: müslüman ahlaksızlığı)
kabataş tiyatrosunun başrol oyuncusudur. şimdi de çıkıp ' zehra bana bunların hepsini anlatmadı. konuşacak hali yoktu ama ben ne demek istediğini anladım ' gibi uyduruk bir açıklama yaparak iyice yerin dibine batan * gazeteci parçasıdır. yargılanacağı günü beklemekteyim kendisinin ve tiyatrocu arkadaşlarının.
halen özür dilememiş yazardır. yazık.
kasketli orospudur kendileri.
yalan olduğu defalarca ispatlanmış bir haberi savunabilen insanlardan kendisi. akp yandaşı olmasından başka icra ettiği bir yeteneği yok! twitter da yazdıkları çok ilginç ( http://www.odatv.com/mob_...isa-oldu-dedim-0604151200 )
tabi ki kendisi değil, hesabı ele geçirenler yazmış.
kabataş baş yalancısı. insanları bir birine düşürüp kırdırmaya çalışan ülke düşmanı. istiklal mahkemelerinde yargılanmalı. kafası gibi bağlı olduğu iktidar gerilemeye başlayınca bugünlerde ağlayarak, dini kullanarak vs günah çıkarmaya çalışıyor.
çok pişmanmış, gaflete düşmüş falan...

türbanlı bacım benim, yargılanacaksınız ! öldürülen o gençlerin hesaplarını vereceksiniz.
görsel

görsel
an itibariyle twitter hesabı hacklenmiştir.

https://twitter.com/elifcakirr

9
Hangi kudret yozlaşmış bir zihniyetin; erdemli kimselerin vicdânında tutunmasını sağlayabilir?
işte bu yuzden:
#Erdemlilik kazanacak.

8
Ahmak yığınlarının nabzına göre şerbet vermek bizi kudretli kıldı.
Kudretlendik, dalkavuklarımız arttı.
Peki bu bizi erdemli mi kıldı?

7
Ahmak yığınları, hakîkate değil kudrete tapar.

6
ihtirâsımıza yenilerek kandaşı kandaşa düşürdük
Ya bunun hesâbını, kâinâtın en büyük yargıcı olan erdemli vicdânın önünde nasıl vereceğiz?

5
Allâh'a inananlar ile Gök Tengri'ye inananları veyâhûd hîçbir dîne inanmayanları birbirlerine düşmân kılarak mı erdemli olacağız?

4
Sözde ahlâkı savunmak adına, erdemsizliğin en dibine asıl biz battık.
Vicdânımızı üç kuruşluk dünyâ hayâtına sattık.

3
Yozlaşmış bir iktidâra muhâlefet etmek erdemli kimsenin nâmûs borcudur.
Biz başımızı kapatınca, nâmûslu kimseler olduğumuzu zannettik.

2
Baskı ile zulm ile iktidârı ele geçirmek ve iktidârın sürmesi için her türlü cebrî yola başvurmak bizi erdemli mi kılacaktı?

1
Yanıldım.
Gaflete düştüm.
Olmamışa, oldu dedim.
Görmediğime, gördüm dedim.
Erdemlilik yolundakiler, beni bağışlayabilecek misiniz?
program yapıyor soru sorması gerekirken resmen konuklarla tartışıyor.
kabataş yalancısı (bkz: zehra develioğlu)nun saz arkadaşı olan yazar görünümlü troll. birlikte çalıp, söylemişlerdir.

sonrasında kabataş yalanı ortaya çıkınca mağdur olan kadın durumuna hem kendisi, hem de zehra develioğlu düşünce bu sefer de 13 trolle birlikte diliniz kaba vicdanınız taş başlığı altında yine mağdur olmuşlardır.

allah bir ömür mağduriyetlerini eksik etmesin.
kendini gazeteci zanneden ama aktroll olan kadın.