bugün

içine su koyulanları var, buhar çıkartıyor; duman yerine.
Sigarayı bırakma umudu ile alırsınız ve sigarayı bırakırsınız. Yeni alışkanlığınız hayırlı olsun. Artık sürekli likit alacaksınız.aroma aroma.
Di caprio reyizin kullandığı sigara türü.Daha iyi olmasa da daha az para gidiyor diyorlar.Tütünden iyiymiş.

görsel
ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve çok memnum.bu sürede tek bir sigara içmedim.Merak edip soranlar oluyor elimden geldiğince anlatmaya çalışıyorum.internette videolar yazılar dolu.açın izleyin.
Aha buda benden üşengeçlere link olsun (bkz: )https://www.youtube.com/watch?v=vYih1BM7AYM
küçük nargiledir fakat ne tadı güzeldir nede israftır. nedense içtikten sonra midem bulanıyormuş hissediyorum ve sanki boğazım kapanmış gibi oluyor. bu şekilde de belli müddet sigaraya dokunmuyorum bile. sadece aletin kendisi pahalı. onun dışında teliydi, pamuğuydu, sıvısıydı falan haftada en fazla 20 tl gider.
normal sigaradan daha tehlikeli olduğu konusunda haberler çıkan bir araç.
Azılı bir tiryaki olarak iki hafta hiç sigara aramadım. Ha sonrası bozuldu ben sigaraya başladım
almayı düşündüğüm icat, bilgisi tecrübesi olanların yardım mesajları çok makbule geçer.
Elektronik Sigara ne amk. Yakında 3d sigara dijital sigara falanda çıkar.
Daha da nikotin bağımlısı olmanıza neden olan bir hede, diyorlar. çünkü aromalı özelliği fln varmış, bir çok yerde içilebiliyor, zararlıda değil dumanı, fakat nikotin içerdiği için zevkli geliyormuş insanlara. Tabi, tecrübe edinmiş insanlar daha iyi aydınlatabilir.
aradığın mutluluğu likitte bulmak.

tavsiye etmem, uzun süre denedim ancak doğru likidi seçmezsen sonuç hüsran.

illa ki alacaksınız da ucuzuna kaçmayın, 200-300 liralık cihazlar işinizi görür.
bugün aldığım şey. 50 milyon farklı modeli var, tam biz türklere göre yok ışıklı yok ışık rengi değiştiren ıvırlı zıvırlı, ben gayet basic bir modelini ve yedek parça ve sıvısını falan toplam 270 tl'ye satın aldım, daha ucuza da bulunabilir sanırım. verdiği hissi açıkçası içmeden önce daha hafif olar diye düşünüyordum ancak bayağı bayağı duman duman. sigaradan ziyade nargile hissi hasıl oldu bende. 7 saattir sigara içmiyorum..şu an aktaracaklarım bu kadar, merkez?.

edit: bir de normal sigara paketlerinde olan, içersen ciğerin böyle olur bak, zikin toshagın yanar gibi moral verici resimler, sloganlar yok.
Almayı düşünüyorum, ürün tavsiyesi olanlar mesaj çaksın.
Millet sigarayı bırakınca büyük sermaye aşırı para kaybetmeye başladı. Bunu bir şekilde telafi etmesi lazım. Hoş geldin elektronik sigara.

Para, para, para..
Elektronik sigarayı, sigara'nın yerini doldursun, bana artık masraf yaptırmasın diye Çin'den satın aldım. çok iyi araştırıp aldım ki, mutsuz olup tekrar sigaraya dönmeyeyim dedim. cuboid + cubis + vtc4 pil + dekang likit sipariş ettim. on beş günde geldi, başladım içmeye...

likit, coil, volt, watt gibi kavramların ne demek olduğunu doğru düzgün bilmediğim için ilk hafta çok acı çektim. ilk çekişimde nikotin komasına sokuyordum kendimi (on iki mg nikotinli likitle ciğere çekim iki yüz watt'ta ). kimse de böyle yapmayın dememişti. sonra yavaş yavaş çözüm. sigaranın yerine koydum fakat coil satın al, likit satın al sıkıntılı bir işti. iki buçuk ay içtikten sonra her malzemeyi aldığım fiyattan daha pahalıya sattım ve elektronik sigarayı da bıraktım.

sigara'nın ağız kokusu, üzerine sinen sigara kokusu, nefes alamama, duman altı oda gibi etkilerinden hızlı bir şekilde kurtulduğunuz için sigaranın ne bok olduğunu, vücudunuza neler yaptığını çok kısa sürede kavrayabiliyorsunuz.

sonucunda, elektronik sigara ile nikotin kontrolü yaptım, on iki mg nikotini ilk altıya, ardından üçe düşürdüm. Ardından "eeh yeter coilmiş, likitmiş, uğraşamam ben bununla" deyip elektronik sigarayı da bıraktım.

elektronik sigarayı iki buçuk ay içtim. ilk ay kırk mg çeşitli likitler tükettim;
ikinci ay nBase alıp onu içtim;
son yarım ayda ise kuzenimin verdiği otuz ml likitlerden on ml'sini tükettim.
coiller tabii ilk aydan gitmişti ama zararlı falan idare ettim.

beş aydır da çok rahat bir şekilde hayatıma devam ediyorum. ciğerlerim açıldı, zihnim berraklaştı, mutsuz değilim, dışarı çıkmak istemiyordum, artık istiyorum vs. vs.

kısacası sigarayı bırakmak değil, yerine koymak için alacaksanız, almanızı tavsiye ettiğim üründür. bir süre sonra zaten isteğiniz kaçacaktır.
sigaranın yerini gerçekten tutan icad. sigaranın gerek masrafı, gerek vücuduma zararları yüzünden geçmek istedim. önceleri coil, likit, tank, atomizer gibi beni korkutan bin bir çeşit puzzle kaosu gözümü korkuttu. bir çok marka araştırdım, gerek sözlükten yorumları okudum fakat asıl kararı youtube'dan bu meret hakkında videolar izledikten sonra verdim ki, bu videolar gayet yararlı ve bilgi verici. adını vermek istemediğim bir siteden ego ce 4 modeli sipariş etmekle başladım işe. 49,99 lira bir fiyat artı kargo masrafı ile elime 2 günde geçti. ayrıca satıcıdan ürünün kargoya verildiğine dair her hangi bir mail ya da çağrı almadım, satıcı da benim çağrılarımı yanıtsız bıraktı lakin ürün dediğim gibi elime iki gün gibi bir sürede, sıkıntısız çalışır bir şekilde ulaştı. ürün ile gelen likit yaklaşık 4 gün yetti. (sanırsam 10 ml bir hacmi vardı ve tütün aromalıydı)
ilk izlenimlerim şu şekilde: yaklaşık 9 senedir günde bir paket sigara içen şahsım için en zoru ilk iki gün ürüne alışmak oldu. canım sürekli sigara istiyordu. ilk gün ürünle beraber gün içinde 3-4 adet sigara kullandım. Özellikle sabah uyanınca elektronik sigaradan önce normal sigara yaktım 3. güne kadar. 3. günden 5. güne kadar hiç sigara içmedim ve özellikle sigara içen arkadaşların kokularından tiksindim. 5. gün akşama doğru bir sigara yaktım, allahım o da ne ? ben bunu mu içmişim dedim. kısacası, sigaranın yerine rahatça konulabilecek bir şey. tek sıkıntısı şarj. onu da günde 2 defa şarj ederek çözebilir, ya da yedek tank taşıyabilirsiniz.

dikkat dikkat ! aşağıda yazacaklarım için kesinlikle şahsım mesul tutulamaz, şahsım, bahsi geçen siteden her hangi bir reklam da almamıştır.

http://www.buharistan.com adlı bir siteye denk geldim. o an işim acele olduğu için 4 adet likiti hemen sipariş ettim. siparişten bir kaç saat sonra ürünüm kargoya verilmiş, takip kodu sms ile şahsıma ulaşmıştı. akşam 6 gibi verdiğim siparişi, sabah 9 gibi kargoya giderek aldım. bu arada tam emin değilim, kargo yolumun üzerinde olduğu için ben gidip aldım, yoksa kargo evime bırakır mıydı, bırakırsa kaçta bırakırdı emin değilim fakat bundan sonra bütün alışverişlerişlerimi çok büyük bir sıkıntı yaşamadığım sürece aynı site üzerinden yapmayı düşünüyorum.
dikkat dikkat ! aşağıda yazacaklarım için kesinlikle şahsım mesul tutulamaz, şahsım, bahsi geçen siteden her hangi bir reklam da almamıştır.
Buharistan'ın son zamanlarda kargoyu aksatması veya ürünleri eksik göndermesi nedeniyle prestij kaybettiği, sigarayı bırakmaya yönelik aparattır. esigara.us üzerinde dönen muhabbetlerden gördüğüm kadarıyla gelen yüksek talep sonucu biraz müşteri memnuniyeti kaybetmişler.
Sipariş verdim bekliyorum. Umarım işe yarar.
Pek işe yaradığını sanmıyoum elbette olumlu sonuçlar alanlar var fakat bende kullandım cidden sigara içme isteğini kesiyor ama bırakmak için içiyorsan bırakmıyor ateşi olmadığı için biten bir şey değil ve sürekli içmey devam ediyorsun hatta dahada bağımlı yapıyor fakat maddi yönden rahatlatacağı kesindir.
Allah kahretsin ablaminkini denemek icin cektim visnelimiymis galiba bogazim yaniyo 4 5 saattir bok gibi bi sey sakin icmeyin igrenc sigara daha guzel hatta o kadar bok gibi ki sigaraya baslicam sinirimden bogazima elektrik carpti resmen amk gecmiyo.
Ne ayak olduğunu anlayamadığım zımbırtı. Ya halka inemedi ya da taşraya henüz gelmedi diyeceğim görmediğimden ötürü. Evet ötürü.
Bir tanıdığım 650 liraya almış. Bir de yanında 5 tane küçük tüplerin içinde aromalı likör vermişler. Sokakta görüyorum müptela gibi geziyor. Düğmeye basılı tutarsk huuuööğp diye çekiyor dumanı. Resmen zarar. Sırf paket sigaraya para vermiyim diye aldı ama zararlı çıktı. Zaten likörleri her yerde de bulunmuyor. işte sigaranın kolay kolay kestirilemeyen zararları. Hiç başlamayın sigaraya, başladıysanız da cidden bırakın. Sağlık olarak, ekonomik olarak çok faydasını göreceksiniz.
çok kalitelileri vardır.

6 ay kadar kullandım ve sigarayı bıraktırmıştı.

likitleride evde yapıyordum.
hiç kullanmadıgım halde kullandıgımda elektrik çarpması sonu pisi pisine ölecegimi düüşündüğüm cihaz .
sigaranın yerine kullanmak isteniyorsa evet başarılı. sigara ihtiyacı hissetmiyorsun, nikotin alıyorsun sadece. zifir duman falan yok.
buhar var bolca. koku pislik yok, çakmak ihtiyacın yok. kaliteli ürün kullanmak gerekiyor.

sigara bırakmak konusu ise bambaşka bir boyut. kafada bitirmezsen hiç bir şey sana yardımcı olamaz evlat.