bugün

her yerde karşıma çıkan aydın yazar. yazılarını merakla bekliyorum. seneye gireceği öss'de başarılar dilerken,kazığın ucu sivridir ama gittikçe kalınlaşır demeden edemiyorum. Allah sabır versin.
antalya kaşlı, antalya'dan katılan bu sene öss'de başarılı olmasını beklediğim msnden görüştüğüm, efendi yazar. bu kadar sıcak bir memleketin insanı ancak bu kadar sıcak olabilir dedirten yazar. ayrıca kendisi hemşerimdir.
aydın yazar, efendi yazar.. pazarda kilosu 5 kuruş. benim adım altına had'siz bir yazı döşenmiş, kimsin? nesin? nereden geldin? dün neredeydin? beni ne kadar okudun? hadi okudun diyelim, ne kadarını araştırdın? sen ne yazdın? tombalacı tarzı entry girmek ne kadar aydınlıktır?
yazılarından bir roman yazılabilir.. "cin ali nin hatıraları"
tıp okuyan arkadaşlar, yazıyla da olsa müdahale etsinler. yazar arkadaşa acilen "kaprofaji" teşhisi konmalı.

homo homini lupus!

nokta!
kişinin kapasitesinin sözlüğe üyelik süresiyle ve girdiği entry sayısıyla orantılı olmadığını bilen çok okuyup az yazan ve yazdıklarının arkasında olan sözlük yazarı.

iki nokta üstüste!
eskişehir de ilk günlerini geçirmekte olan uuser.. eskişehir i sevmiş ama daha henüz alışamamıştır..bu bilgi sözlüğün geneli için gereksiz yazar için önemlidir.
2. jenerasyondan bir yazar.
sözlükte takipçisi olduğum ender yazarlardan güzel insan.*
güncel Önemli Başlıklar