bugün

her şeye ama her şeye muhalif olan birileri var amk sözlüğünde herkes çok bilmiş, aydın, entelektüel. toplumla aynı düşünemez onlar, ucundan, kıyısından marjinallik taşımak zorundalar.
Küfür konusu doğrudur. Entrylerinizi beğenmeyenler hiç düşünmeden ana bacı küfürler edebiliyor. Fakat, yazarlık uzun sürdüğü için, yazar olanların çoğu riske girmek istemiyor. Mesaj kutusu çaylaklara kapatılırsa sorunun önüne geçilebilir. Benim kapalı değildi, üstüste aldığım 10 küfürlü mesaj sonrası ben de hepsinin bacılarını elden geçirdim. Sonucunda da uçurulduk...
Ekşi hesabını satmak isteyen varsa yeşillendirmesini bekliyorum.
Genellikle Okumuş abazanlarin ve evde kalmis ( komsu mukerrem teyzeden hallice ) 40'lik orta tip seksi sanki kendi hariç kimseyle yasanilamayacagini sanan ilginc kadinlarin, korunan bazi yazarlarin, satilmis bazi moderatorlerin olduğu gözden gitgide düşmüş ve düşmekte olan sözüm ona kutsal bilgi kaynagi.
mlkp, tikko, dhkp-c, pkk gibi ırk ve mezhep faşisti oluşumları destekleyen ama bizim ülkemizde ırk ve mezhep faşizmi olmadığı için okuma yazma öğrenecek, birkaç kültürel birikimi olacak seviyeye gelenlerin olduğu adres. Albay Arif Doğanın dediği gibi "en az 20.000 kişiyi alırdım orada olsam" öyle bir ortam. aah ah.
allah'sız kitapsız tayyip düşmanı gay lezbiyenci bi terörist vatan hainiyseniz pekala yetkili bile olabileceğiniz site.

bu vasıflardan herhangi biri eksikse geçmiş olsun. direk selamun aleykum. uçurulmanız an meselesidir. ki bana mesela bi sene dayanabilmişlerdi.
Kendini her konuda otorite sanan tiplerin dolu olduğu değişik sözlük. Kendinden olmayana sövüp sayma hat safhada. Şurası biraz kıpırdansa ekşi biraz ilgi gösterseler modlar ekşi falan kalmaz tokatlar geçer burası. Evet.
bugun hesap acip 4 saat entry yazdigim, ardindan yeni acilan hesaplari 1-10 yil beklemeye aldiklarini ogrendigim, ardindan siktir cekerek uludag sozluge uye olmama vesile olan site.
görsel
6 kızı ile seviştiğim sözlük. Ciddi anlamda kaşar potansiyeli yüksek sözlük.
vaka ve ölüm sayılarına katiyyen inanmayan filozoflarla dolu sözlük.
kaçan kovalanır deyiminin en güzel örneğidir.

çünkü millet yazar olmak istedikçe bunlar yazar alımını durdurdu.

sürekli aynı teknik, aynı yol...

dizilerde de yapıyorlar ya tam bir şey olacak diyorsun bölüm bitiyor.

sonra bir hafta ıkına ıkına bölümü bekliyorsun.

işte ekşi sözlük de bu.

millet yazar olmak istedikçe bunlar alımı yapmadı.

yaptığında da en kofti kişileri alıyorlardı ki millet çıldırsın daha çok yazsın.

ekşi sözlük tamam güzel hoş da tek tiplerin olduğu bir mecra.

git bak başlıkları dolaş valla dersin ki ulan bizim uludağ'daki troller melekmiş dersin.
2 aylık Lanetli çaylaklığımın 20 gün önce açıldığını az önce farkettiğim sözlük şeyisi.

Dediğim gibi 3 ayda bir giriyorum.
Son 1 senedir orda yazıyorum ama artık kabak tadı veriyor. iyice çöplüğe dönmüş durumda. O kadar vasıfsız insan var ki...
bakın arkadaşlar gerçekten matah bir yer değil. Tam bir mal yuvası, son zamanlar trollük yapmaya başladım çaylak yapmazlarsa iyi.

Kafayı yedirtiyorum hepsine, mesaj kutuma yazılanları görseniz inanın 13-14 yaşındaki çocuklardan hallice hepsi.

ayrıca uludagsozluk arayüzü ekşisözlük arayüzüne göre çok daha kullanışlı. burada şikayet sistemi olsun, yönetimle iletişim kurma olsun hepsi var, orada bunların hiçbirisi yok.
tam bir hdpkk- sosyoş yuvası.

10 sene önce de liboş-fetocu yuvası idi.

not: midem bulandı.
Bence hiçbir sözlüğe gereğinden fazla anlam yüklememek gerekir, sonra fazla ciddiye alıp sinirleniyor insan. Ara sıra girip bir şeyler yazıp çıkacaksın. Fazla vakit geçirince ne tür gerizekalılarla aynı evrende yaşadığının farkına varıp keyfin kaçıyor. Gündemdeki başlıklar zaten beş para etmez. Favori peşinde koşan ilgi arsızlarının açtığı saçma sapan konular, tanınma açlığını iliklerine kadar yaşıyorlar. Sözlükleri Not defteri gibi kullanıp ilgi alanına göre yazmak en mantıklı seçim.
Garip oluşum.

Parana kıy. 250 TL ye anında yazar olursun. 5 sene bekleme.
survivor 2020 ünlüler-gönüllüler başlığında 8776 entry olan sözlüktür.

diyeceklerim bu kadar.
Uludağ sözlükten daha kaliteli bir yer yalnız burdaki kalite yazarları ya da yazdıkları şeyle alakalı değil orayı kıyaslamıyorum. Ekşi daha kaliteli çünkü orda uludağ sözlükte gördüğünüz hayadan uzak başlıkları göremezsiniz.
efsanedir evet. cami yıkılsa da mihrap yerindedir.
20 tl karşılığında entry satma teklifi alanların, kendini gerçek yazar sandığı ortama dönüştü.
modernlik, ileri görüşlülük adı altında aile kavramını hiçe sayan başlıklar açılan sözlük. ben uludağ sözlüğe kurban olayım. ne saçma başlıklar o öyle. bugün türkiye'nin en modern en ileri görüşlü muhitinin apartmanında bile bekar oturan kişilerden rahatsızlık gelmesin diye öncelikle daha kalabalık aileli apartman sakinlerinin dilekleri gündeme gelir. ha bekar oturan kişilere de saygısızlık yapılmaz bir arıza durumu yoksa. hiç bizimkiler dizisini izlemediler galiba. kimse ahlak bekçiliği yapmamalı. ve kimse de ahlaksızlığı modernlik olarak öne sürmemeli bu kadar net.
Operasyonel bir yerdir.
Gizli servis elemanlarının entryler üzerinden birbirleri ile kripto olarak koordine oldukları yerdir.
Düşündüğünüzden çok daha güçlü ve çok daha derin bir yerdir.

Öyle kari-kiz düşürmek, Kürtçülük, islamcilik, ihvancilik vs gibi konular buz daginin görünen yüzü, "cambaza bak" dir.

Ekşi sözlük düşündüğünüzden fazlasıdır.
E-devlet kapısından daha ciddi bir yerdir.
isminin dizi sözlük olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Okumak için giriyorum, çıktığım anda kafamda sadece lakasdapapi, birekbed, himiyimi, nesflis oluyor. Ben içerik olarak bu kadar zengin olmasına rağmen gündem olarak bu kadar kısır kalabilen başka bir platform görmedim. Sıkılmıyorlar da her gün dizi konuşmaktan, hayatsızlar.

Aranızda ekşi sözlük'te dizi konuşanlar varsa rahatça alınabilir arkadaşlar; Sevmiyorum sizi. Anket doldurmaya bu kadar aşık olunmaz.