bugün

kalitesini bozan sözlük. eski ruhunu kaybetmiştir, bunda eski yazarların bırakmasının da payı vardır. sözlük yeni yetmelerin elindedir.
burayı hiç eden yeni nesiller orayı da hiç etmişlerdir.
haniymiş kutsallık?!
her bekleyenin 38.000 nci sırada olduğu sözlük.
biraz önce oradaki bir başlıkda yazarın kendisinin paylaştığı ekran görüntüsünde anonim soru sorulan bir platformda (öyle tahmin ettim) ekşi yazarlığı ile manito ayarlamaya çalışan bir düdük gördüğüm sözlük.
olum bu kadar mı eziksiniz amk siz ya ekşide yazarım diye laf kalabalığı yapıp karşıdan ilgi duymak ne derece bir küçüklük eziklik pisliktir lan ? topunuzun amk.
ipini koparmislar artık ya hep bel altı muhabbeti hep mizah ...
yazılanlara tepki verilmiyor diye düşünmeye başladım ki son 2 hafta ne entrylere ne de mesajlara cevap verebiliyorum o kadar canlılar.
eskisi gibi.
Adamlar her geçen gün büyüyorken Uludağ sözlük onu izlemek ile yetiniyor.

Ekşi fatih dönemindeki Osmanlı iken Uludağ sözlük surların içine sıkışmış Bizans.
An itibariyle ekşide ki uludağ sözlük başlığında 1100 küsur entry varken, burada ki ekşi sözlük başlığında 9900 küsur entry var. Hangisinin hangisini ne kadar umursadığını varın siz anlayın.

Keza, umursanacak konularda ekşide yazılanların hem sayı hem mantık olarak buradan katkat üstün olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
Kızları harbiden sağlam motor.

Her halde o yüzden tercih ediliyor.
Tuhaf ama eğlenceli oluşum yazar olmak zor olsa da başardım.her türden insan var.
Yazar olunması zor olan platform, yaptıkları kampanyalardaki başarıları takdire şayan.
Yazmaya kendime güvenimin olmadığı platform. O yüzden hiç bulaşmıyorum bile.
Keşke yazar olsam o zamana kadar burdayım.
2 günde yazar olan insanların olduğu platform. Ülkede tek işleyen sistem olan "bir tanıdık" sistemi sayesinde.
sözlük kültürünün oluşmasını sağlaması bı yana yazar olduktan sonra kullanımı hoş gelen ancak kısa sürede sıkıcılasan ve giriş yapma isteğini azaltan sözlük..
silik yediğim platform evet.
görsel
Sanırım değişik görüşleri bünyesinde bulundurmak ve muhalif kişiliğini biraz örselemek amacıyla olsa gerek kısa süre çaylaklık statüsünde bekletip yazar yaptığı kişilerle trolümsü karakterlerin çoğaldığı yer.
debe geri geliyormuş.

https://eksisozluk.com/entry/94669788
Debe kim amk.
Ekşi ne aq.
Nerde çokluk orda... ekşide yazar olmanın keyf verici yanı olduğunu düşünmüyorum.
Eleştirilecek tek bir yanı olabilir. Linç etmeyi çok seviyorlar. Sorunları biliyorlar ancak çözüm odaklı değiller.
0:00 0:02
Habire eleştiren. Herkesi salak kendilerini zeki gören. Sorsan hepsi doktor,ceo.kendi kendini bitirecek sözlük.

Not :Wiki kapandıktan sonra ünlü oldular (acaba neden).