Maalesef oralarda da bizdekilerin benzeri troller zıplaşmaya başlamış.

Barış Manço kocaman bir balondur, eşcinseller yok edilmelidir gibi abuk sabuk başlıkların yanı sıra Atatürk düşmanlığı yapmaya çalışan onlarca hadsiz de var (bazıları o kadar salak ki ifşa oluyorlar).

Anlaşılan sözlük olayının son evresine giriyoruz. Bu tür troller, demiri aşındıran oksijen gibiler, aşındırıp, pas tutmasına sebep olup yok ediyorlar.
entry'den çok reklam gördüğümüz platform. boka sarmıştır.
ekşi'de yazarım ama uludağ sözlük'te takılmak sanki evde eşofmanlarına oturmak gibi geliyor.
pkk övücülerinin yuvalandıkları boktan sözlük. ordan buraya geldim. yemin ediyorum nefes alıyorum burda. ohhhh bee!!!
Henüz bir ilkokul öğrencisi olduğum 2005 yılından beri takip ettiğim site. 2010da yazarlığım vardı fakat modlara atarlandığımdan dolayı silik yemiştim. Bir daha da hesap açmadım. Zaten sedat gittikten sonra kalite epey düştü. Açılan başlıklardan bile anlaşılıyor bu. Kanzuk dönemindeki yazarlar sedatın döneminde çaylak bile olamazdı.
klişeler başlığı haline gelmiştir.

- ekşi çok bozdu.

- ssg varken böyle miydi?

- ekşi bitti ya.

- ulu bile daha iyi.

- kanzuk'ta iş yok.

- hayatta tenezzül etmem yazmaya.

- ben zaten yazıyordum da bıraktım.

- bırak ya terörist hepsi.

- bi' boku da beğenin.

ya siz ne fenasınız öyle.*
sandalyeden düşen fularlı güruh.
uzun uzun yazmaya gerek yok. yazarı olmak gerekir, anın tadını çıkarmak gerekir.

(bkz: kalite)
bütün hükümet yanlılarının doluştuğu sözlük.
üye olmayı beceremeyen ezik şerefesizlerin bok attığı site. babanız ekşi sözlük!
şimdi çok şerefli şekilde becerilmeyi beceren bazı hıyar pürelerine site site anlatalım.

ne bu mecra ne de ekşi atla deve değil. abartmak gereksiz. söyleyecek bir lafın varsa nette bu işi yapacağın tonla yer var.

hem de öyle kapısında yavru kediler gibi yıllarca ahmak çaylaklar gibi beklemeden.

öyle keyfi veya birilerin tekerine çomak sokuyorsun diye sansürlere makaslamalara manüplasyonlara uğramadan.

tamam site site anlattık. şimdi sittir olup gidebilirsin.
kanzuk'un mahvettiği sözlüktür.
Bugün kendisini bırakıp ulu’ya geldiğim sözlük.
çok fark var çok..
Yazarların 5/3'ü küfür kullanmadan entry giremiyor.

Kalan 5/2'sinden 5/1'i kesinkes bir hakaret-assigilama sözcüğü kullanıyor.

Kalan 5/1'i ise arada kayniyor.

Artık bilgi kaynağı olmaktan çıkmışdır.
Moderasyonu sıkıntılı sözlük. Ulu daha özgür.
birşey bildiğini sanan, egoist, muhalif insan topluluğu...
kutsal bilgi kaynağı. hiç boşuna kasmayın arkadaşlar onlarla asla yarışamazsınız. siz burada (ben de dahil) genellikle en ufak bilgi kırıntısı olmayan entryler girerken onlar orda dahiyane fikirler belirtiyorlar. tabi bu bütün yazarlar için geçerli değil.
Öncelikle ekşide de yazar olduğumu belirterek buraya göre çok daha yukarı seviyede olduğunu söyleyebilirim. Cinselliğe aç ergenler, ırkçılar, provokatörler elbette orada da mevcut ama burada çok daha fazlalar.

Ekşinin eski kalitesi yok. Tek kelime ile tanım yapmaya çalışanlar, "bkz:kfkf" yazıp kaçanlar vs. Tiplemelerde bulunan yazarlar çoğaldı malesef. Yapılan tanım/açıklama/yorumların incelenerek elekten geçirilmesi gereken yazarlar olduğunu düşünüyorum. Yoksa orası da sıradan bir platforma dönüşecek..
görsel

bu hanginiz lan itiraf edin ?
Girdiğim akademik entrylerin yüzüne baksanız onları da geçeriz de sizde iş yok.

En Kaliteli internet platformu.
(bkz: medresetul levazimat)
Hesabım vardır, ama burada daha fazla eğleniyorum.
Orası benim için asısyal medya, tanınmıyorum ve yzasım gelmiyor.
görsel

geçenlerde burada paylaşılması üzerine ihbar etmiştim. acaba siteyi kapatmışlar mı diye girip baktığımda bununla karşılaştım. bu demek oluyor ki para ile gündem, reklam yapan yazarları barındırıyor ekşi...
Kaliteli olduğunu düşündüğüm tek sözlük...
Hesabım paha biçilemez. Satsam anlaşılır lan ayrıca. Cahil takımı neticede. Tarih, ideoloji,kitap kritiği ile içeriği dolu dolu olan argümante edilmiş entrylerle donatılmış bir hesabı size mi satacağım?

Para önemli değil mühim olan miktarı iki bine bırakırım ben de. Pazarlık yok.