bugün

Uygulaması yavaştır. Özel mesaj geldiğinde uygulamadan bildirim geliyor ancak ordan mesaj verene kadar çoktan webten girip halledilebiliyor.
Bünyesinde, milli değerlerimize, kültürümüze, Atatürk'e, dinlere, ırklara, yardıma muhtaç insalara ve hatta tecavüze uğrayanlara hakaret eden insan müsveddelerini barındıran; kimseyi kırmadan, yıllardır özenle entry giren beni ise kendi dilimi savunduğum için uçuran sözlüktür. Vefasızlığın böylesi... Entrylerim okullarda ders olarak okutulurDu be!
1 hafta önce yazarlığımın onaylandığı sözlük.

öncesinde 1 hesap silindi sonra daha çaylakken yine hesabım silindi ve en son 1,5 yıl bekledikten sonra 700lerde iken geçen hafta onaylandı.
o kadar büyütmeyin gözünüzde.
görsel
Taşak geçen sözlük.
Terör yuvası chp ve hdp sempatizanlarının kontrolünde olan sözlük. Bakın atatürkçü demiyorum chp ve hdp diyorum. Bu iki kitlenin tek hedefi kaos yalan saptırma hainlik.
yazarı olduğum sözlük...
sol framede adını gördüğümde öldü sandım.
Kondüktörlüğün kaldırılması Ve yazar alımının hızlandırılmasıyla yazar sayısı 70.000'e ulaşmış site.
Son zamanlarda epey yeni yazar alımı yapılan sözlük. inşallah tadı tuzu kaçmaz.
1 ay önce çaylaklığa başlayıp hala 35.235. Sırada oldugum sözlük.
sözlükteki 5. yılım ve 5 yıldır çaylak olarak bekliyorum. sürekli değişken çaylak onay listesinde an itibariye 21807. sıradayım.
Çaylağı olduğum sözlük. Herkes yıllar sonra yazar olduğunu söylüyor. Bakalım yazar olduğumuzu görecek miyiz.
Mesajınız var yeşilini görünce insan bir başka mutlu oluyor. Öyle bir yer. Bu sabah bir mesajla karşılaştım. Abi sen rusyadamı yaşıyorsun diye. Hayır olm ne alaka?
uludağ sözlük eğlenilecek kadınsa ekşi sözlük evlenilecek kadındır.
Millet şu sözlüğe bir bakın rezil rüsva olmuş resmen. Bir bilgi öğrenelim dedim her yer kıpkırmızı başım ağrıdı zor kapattım sayfayı. Orada ki yazarlar şimdi birbirini yiyordur gariplerim. Çok fena.
Sadece 1 hafta gezindim, ve gördüğüm tek şey küfür.
Her şeyi eleştiren hiçbir şey beğenmeyen garip ve komik insanların bulunduğu sözlük eski havası yok o ayrı...
bende yazarıyım arkadaşlar varsa sorularınız cevaplasın bu ağbiniz.
Sevdigimi o kadar yıl bekleyemem ben yazar olmayimi beklicem dedirten yazar olması yıllar süren sinir bozucu sözlük ortamı.
Rasim Ozan Kütahyalı nın beyaz TV den kovulmasının sebebi ekşi sözlükmüş. Yahu siz kendinize neden bu kadar çok misyon yüklüyorsunuz kuzucuklarım.
Elini atsan mimar çıkıyor.
Bir haftadır girmiyordum. Bugün bir girim dedim bakim kızlar mesaj atmışmı diye. Oranında burdan pek bi farkı kalmamış trol dolmuş aq.
uludağ sözlük kendi ayağına sıktığı günden bu yana oradayım. Ama oranında buradan bi farkı yok. memleketin her köşesi troll kaynıyor amına koyim, bi bitmediniz gitti.
uludağ sözlüğe nazaran eğitim seviyesinin çok daha yüksek olduğu sözlüktür. kaliteyi söylemeye bile gerek yok.
ulan dur daha yeni yazdık, ne ara çaldınız aq.

(bkz: sogider/#38351619)

https://eksisozluk.com/bi...n-inci--5515738?a=popular