bugün

ne kadar yandas gorunup istedigini yazmak isteyen ozgur dusunen yazarlari ucursa da devlet tarafindan kapatilacak olan site. yapilacak pek birsey yok.
hala çaylak olduğum site.

r10.net hesabım ile yazarlığını takas etmek isteyen olursa buradayım.
ayrıca hesapta 1 adet davetiye de var.
Malum başlığa basmıştır sansürü korkmayın bukadar amk.
akşam akşam yine teklemeye başlayan site. kasıyor.
2 tane yazar hesabımın olduğu ama artık yazmak içimden gelmeyen sözlük. şu son toplu yazar alımı yapılmayacaktı.
2017'ye girmeye hak kazanamamış sözlük. zira giriş yapamıyorum.
ekşiye niye giremiyorum diye cevabını bulmak için uludağa girip yüzsüzlük yaptığım sözlük. Uludağ'da candır.

Edit.: An itibariyle girilmektedir.
ekşi'nin siktirin gidin dışarıda eğlenin deme şekli herhalde. yalnızlığımızla iyiydik biz ama...
2017'ye uludağ'da girdik diye bizi kabul etmeyen sözlük. onlar hep birlikte direk 2018 girmiş olabilirler.
an itibari ile yarraklara yan basmış web sitesi.
az önce spotify çalma listelerini stalklayıp durduğum platformdu. giriş yapmadan yapıyordum sıtolkumu, bir anda o habis uyarı geldi: "büyük başarısızlıklar sözkonusu". tam da o sırada bir şeye bakacaktım, başlığı aratıyordum. bu uyarıyı görünce geldim uludağ'a ve bir vesile yıllardır giriş yapmadığım -yani hiçbirinde öyle aman aman aktif değildim zaten yoğunluktan- ve hep daha samimi bulduğum uludağcığıma giriş yapmış oldum. çok şükür hakkında hiçbir kutlama mesajı almadığım 2017 uludağ ilen geldi, evet.
Ekşici suserler yılın ilk entrysini girmek için klavye başında heyecanla beklerken kapanmıştır.
Uludağ sözlük ekşi sözlüğe bir şeyler olması durumunda sığınak olarak kuruldu .
girememiştir.
tüm çaylaklar yazar yapılacakmış diyolaa...
(bkz: ekşiden gelenler fav)
gelecek 10 yılın ekonomik kriz başlıklarını parsellemiş sözlük, hayır 2020 yılındaki ekonomik krizi 2014 ten nasıl kestirebildin de o başlığı açtın.
(bkz: büyük başarısızlıklar sözkonusu)
Yeni yıla zina yaparak girmeye çalışırken shemale'e toslamıştır.
Geçmiş olsun.
2017'ye bomba gibi girmiştir.
Yeni yila girer girmez bi aciyim dedim, buyuk basarisizliklar soz konusu dedi. 2017 ye girer girmez gordugum cumleye bak * ugursuzluk getirmeseler bari ajdh
ekşi sözlük 2017'ye alınması unutulan
charlton kalecisidir.
2016'da kalmıştır.

görsel
Ulaşılamayan site. Beğenmediğiniz uludağa kaldınız yine kerhanacılar.
sebebini tam olarak anlayamadığım bir nedenden dolayı şuan ulaşılamayan sözlük site.
(bkz: Herhangi bir sozluge girmeden duramamak)

(bkz: ekşilerin uludağa sarması)