7 aydır 20 ile 25 bin arası değişiyor.
şaka gibi olan listedir. iş bu entry dün revize edildi. (ilk zamanlar bi ilerleme varmış ama 7 sende durum aşağıda.

30 nisan 2012 itibariyle 36957 ile başlayan ve ne zaman kabul maili alacağımı merak ettiğim olaydır. çok uzun sürmese bari.
24 temmuz 2012 da 33190 olmuşum biter mi ki bu sıra.(50 günde 3767 kişi)

10/08/2012 oldu hala 32612 ( bitsin artık bu çileeee diye haykırasım var)

ve bugün
28/11/2019 çaylak sırası 35931.

şimdi ne kadar söveyim diye düşünüyorum. 7 senede ilerlediğim sıra 1026.

evet evet 1026 kişi ilerlemişim. allha aşkına şu modlar bi el atsın şu duruma.

bir de bugun bakayım dedım o da şu şekilde

29/11/2019 çaylak sırası 35990. sizim ben sıranıza sokayım.
Ben 1 senede çıktım.
1829. iki buçuk sene oldu.

yalnız ilk başlarda hızla ilerliyor ama son 5 ayda 1000 kişi ilerlemiş.
benim yazar olmam tam 3 sene sürdü. formata uygun yazdığınızdan emin olun sonrasını saçma algoritmaya bırakın. 7 sene sürmüşse moderatörler ilk 10 entry’i beğenmediği için sıranın sonuna atmıştır sizi.
ben 3 yıldır 35binlerdeyim.
10. Ay. 55 binlerden başladık. Şafak karanlık ama.
görsel
Yav şu ekşi çaylakda bekleyip burada yazar olanlar lütfen gidebilir mi? Bize gönülleriyle buraya gelmiş insan lazım, ekşide sıra beklerken kafa dağıtmaya gelenler değil.
2008'den bu yana hala çaylak sırasındayım ben.. Babadan oğula nesil oldu insanlar hey yavrum hey bana sıra gelecekte entry gireceğim de püh böyle sitenin..
2014-15 gibi olması lazım 1,5-2 yıl gibi bir sürede sıra geldi ama entrylerimi beğenmeyip tekrar dene diye 10 binli sıralara geri atmışlardı. ondan sonra daha da kafa yormadım.
Ekside gecireceginiz en keyifli zamanlardir. Yazar olunca ayni tadi alamiyorsunuz. Yazar hesabim var ama caylak hesabimi kullaniyorum.
Hala ekşide sıra bekleyen varmış..garip.
Ağustos'un ortalarında 43 binlerde başlamıştım. Şu an 29 bindeyim. Yüksek ihtimalle bu sene içinde yazar olurum artık.
39bin den 41bin'e çıkıyorum. Beklenecek bir şey değil. Uludağ sözlük'ün ne eksiği var. Boş koyulasıca bir bekleyiş.
sözlüğe her gün girilip devamlı okuma, oylama yapılarak bir yıl gibi bir süre içinde aşılabilen listedir.

çok da önemi yoktur yazılanların, önemli olan aktif olma durumudur. allah kurtarsın.
1833. sıram gelip buralardan gidince beyin göçü yaşayacak uludağ sözlük.
bugün çaylak onay listesinde 1579. sıradasınız.
7854 şuan. Evet.
Beklemenin bitmeyeceği sıradır.

Herşeyiyle tertemiz hesabı 500 e satarım.
Yılan hikayesine dönmüş sıradır.
bugün çaylak onay listesinde 29633. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
ölme eşeğim ölme...
genel kültürü yetersiz çapsız vasıfsız tanımdan bihaber tiplerin yıllarca yazar olmayı beklediği sözlüktür. yazık..
Ne isiniz var ekside orda kadın sayısı fazla olduğu gibi erkek sayisida fazla yani düşme oranında cilgin bir değişiklik yok aksine kadinlar asiri ilgiden umursamıyor sizi. Bak burasi rahat, insanlar birbirlerini taniyabiliyor inanılmaz kalabalik değil entryin milyonlarca entry arasinda kaybolmuyor değerini bilin.
alogirtmasını çözen olmamıştır. hep ortalıkta şehir efsaneleri dolaşıyor.