bugün

Bu devirde güldürendir. Ulan sosyal medyanın alıp yürüdüğü şu günlerde sen kimsin aq. Hayır yazar olunca kolayına silinmesen neyse de yazar olduğun gün yanlışlıkla alevli yazsan nefret söylemi deyu akşamına silik atarlar.
Bir sıra. Merak ettiğim Yazarken bir sebeple çaylak olunca tekrar çaylak onay sırasına mı alınıyorsunuz? Hem lanetli hem çaylak olduk bir ay boyunca.
Çoğu yazarlar çaylaklar whatsapp grubu kuruyor gruptan sabah akşam muhabbet. Yani kimsenin derdi değil yazar olmak artık.
Caps attım geri sildim malca şeyler oldu neyse. Silinen hesabımdan sonra 2015te yeniden aldığım bir hesabım var hâlâ çaylak. Yarrak kürek bir sistemleri var. Ben her gün girmek zorunda mıyım arkadaş oraya. Devlet kurumu mu orası, mesaili çalışan personel miyim ben..
uludağ sözlüğü satmaya hazırım. (bkz: tangır buldun)

24 binlerde olan sıramdır. çok saçma bir seçme sistemi vardır. hergün giriş yapanlar arasından seçilecektir diyor sözlüğe hergün giriş yaptığımda daha da geriye gidiyor 30 bin oluyor. yapacağınız işi sikeyim.
eskiden çok istiyordum ekşi sözlükte yazar olmayı sonra uludağ sözlükte yazar oldum. Artık daha çok istiyorum.
Üzüldüm listedeki sıranıza fakat aktivasyon ile trollendiğinize dahada üzüldüm dersem yalan olur.
uludağ sözlüğe üye olduktan sonra daha da sabırsızlıkla bekliyorum çaylak onay sıramı.
Sonunu görmeye ömrümün yetmeyeceği sıradır. Hala 43 binim. Yazmaktan vazgeçtim tşk.
Değerinin bilinmesi gereken sıra.
Son 2-3 senede yazar olanlara bakın, tanım nedir bilmiyorlar bile amk. Hepsi ortam yapmaya, fuckbuddy bulmaya,
Özetle sikişmeye gelmiş.
Bu sıraya rağmen ortam böyle ekşi'de.
1-2 seneye o da hakkın rahmetine kavuşur. En taşaklı 2010-2011 zamanlarını görüp, yazdık çok şükür.
eski üyeler çok şanslı. Öyle ekmek kuyruğunda sıra bekler gibi beklenmiyordu.eski dedisem de bundan bir 10 sene öncesi falan.Simdi orasi da çok çirkin birsey oldu çıktı. o zaman yine 10 entri girilmesi şarttı.ama burda hiç entri mentri girmeden yazar olduğumu hatırlıyorum. ya da yanlış mı hatırlıyorum bilemedim.ablaniz biraz unutkan.
Ben 12 binin altını hiç görmemiştim. Ne sikimsonik bi algoritma amk.
Bugün 10 entry sonrası 42000 lerde olduğum tarafıma iletilen sıradır. 70000 li sırada olupta bekleyenleri görünce bir nebze rahatlamış oldum. Hiçte bilgi içerikli entry girmemiştim halbuki. Galiba beni sevdiler.
40 binli sayılardan giriş yapılan listede 45 bin küsüre geriledik. Bu nasıl bir algoritmanız var lan? Her gün birer entri girerek 10 entriyi doldurduk ayrıca. Öyle 15 dakikada doldurmadık.
Torpil dönüyor lan kesin oradada.

görsel
Bir dönem bende anlam verememişti. Sonra bi baktım yazar olmuşum.
Hayırlı olsun en az 1 yıl yatarı var.
2 yıldır bekliyorum ne zaman bitecek bu?
ezik zavallı tanım yapmasını bilmeyen kerkenezlerin beklediği sıradır. yazık..
Artık entry bile girmediğim sözlük. 34 bindeymişim.

Düşüncelerim hala aynı.

görsel
görsel
An itibariyle. 2 yıl önce üye olmuştum.
günde 4-5 defa girip, 1 adam akıllı entry girmeniz lazım.

ben bugün mesela 600-700 kişinin önüne geçtim.
ilk entrymi 2013 yılında girmişim, hala çaylağım.

--spoiler--
bugün çaylak onay listesinde 33314. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.

--spoiler--
2909.
görsel
32.

isteyen ulsşabilir.
2692.

bitmiyor amk.