bugün

Bu onay sırasını beklerken önemli tarihi olaylar olabilir mesela benimki bir darbe girişimi gördü bunun dışında evlenilebilir hatta çocuk sabihibi olunup bir iki yaşına bile getirilebilir, üniversiteye başlayıp mezun bile olunabilir aklı olan düz bir insan bu sırayı beklemez üye alımlarında torpil olayları olduğu kesin.
Noldu amk bu başıma dedirten durumdur. Ben kafamı inciden çıkartıp buraya üye olup çaylakken bile vicdan azabından kahrolurken, orda sıra beklemektense ölürüm daha iyi.
uzun bir süre bekleyip 34. sıraya kadar düşmüşken bir anda ' entry tamamlamadığınızdan ötürü çaylak sırasında değilsiniz ' deyiveren baş belası. bu ne boktur bilen biri yeşillendirekasjfjfl.
Ben sırayı bitirip yazar olacağım derken kabul etmediler amk. Çok entry girmemişim ve ukte gibi doldurmuşum. Oysa her gün giriyordum lan öyle sadece girişle yazar olan var.

Uzun sıradır.
Üyeliğe başvurduktan 1 saat sonra yazar olan ben için çocuk oyuncağıdır. Evet.
4 yıl üstüne onaylandığım sıra.

ilk 10 entry doldurduğumda onaylanmamıştım. 2.sinde başarılı oldu.

10 tane entry girilecek ama bu entryler teknik tanımlar olacak. yani gidip de recep tayyip erdoğan başlığına tanım yapmak sizi yazar yapmaz.

ben 10 entry'i mesleki tanımlar yaptım mezun olduğum bölümle alakalı tanımlardı bunlar.

geriye sadece beklemek kaldı. her gün ekşiye mutlaka girmişimdir. arda başka yazarların entrylerini favladım falan.

bu kadar işte. çok da zor değil.

edit: onaylanan 10 entry'i 1.5 sene önce doldurmuşum.

edit2: 4 değil 3 yılmış. çok abartmışım pardon.
4 yil ustune onaylandin ve kolay degil? Koyayim oyle onay sirasina.
3 4 yıl önce ilk kaydolduğumda 900 civarı seyreden sıra geçen gün baktığımda 24 bin küsür olmuş. hergün değil de her altı ayda bir bakardım. bu saatten sonra çok da sikimde değil açıkçası.
Dün 9binlerdeydi az önce baktım yine 10binlere fırlamış. yâni böyle bir yazarı kaçırıyorlar ne diyim.
görsel

ne hikmetse dün gece rüyamda yazar olduğumu gördüm. uçurulan 3. hesaptan sonra 4. kez sıradayım. he bir tanesi de sırası bittiği halde reddedildiniz diyip en sona attı alagavatlar. yazdığım entry ler de kuantum fiziği üzerineydi amk. ama ateist olmadan açıklama yaptım diye alınmadım galiba yazarlığa.
Mülakatla alıyor,reis size ne ifade ediyor falan diye soruyorlar baya kişi bekliyor o yüzden, çoğu geçemiyor mülakatı.
Beklemeye deymeyecek sıradır. Kendi sözlüğümü açmak daha kısa sürer.
gereksiz sıradır biz yazar olduk da ne oldu bir tır dolusu kıçı kalkık bir boktan haberi olmayan adam var.
uludağ da otu boku almasa, biraz seçici olsa keşke.
an itibariyle 282. sırada olduğum algoritma.
Sırf bunun için bile uludağ sözlük sevilesidir.
Bekliyoruz efendim, hunharca bekliyoruz.
Terorist yuvasina kabul sirasi da denebilir.
Boktan sözlüğün boktan onay sırasıdır.
Yıllarca yazarlık bekleyen mallar var hala.
25.000. sırada olduğum sıradır.
gibi bir başlığa neden sahip olduğunu anlamıyorum. burası ekşi için bir atlama tahtası falan mı? lütfen kendinize saklayın zira ekşide yazmak isteyen biri gider ekşide yazar.
bugün çaylak onay listesinde 928. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.

Edit: kıskananlar kendini belli etmiştir. evet.
Merak ettiğim;

Sıra beklemeyi sevmeyen bir millet olduğumuzdan "acelem var" diye öne geçmek isteyenlerle ve hiç bir söz söylemen bodoslama öne geçenler de oluyor mu bu sırada?

Onayı alanın mutlu olduğunu hayal edip, hayal kırıklığı yaşandığını düşündüğüm sıra.
2014 aralığında girdiğim, 2015 kasım ayında reddedildikten sonra bir daha 10 entey girmeyip umrumda olmayan onay sırası. 3-4 tane entry girdim sadece. Bu hızla 4-5 seneye sıraya 20.000 kişi olarak tekrar girebilirim.
26000 ile 24000 arasında tam 1 aydır gidip gelen, ne yapacağına karar veremeyen sorunlu bir liste.
fularlı piçlerin olduğu yere girmek için bu kadar kafaya takmayın.