bugün

an itibari ile 261. olduğum sıradır.
bugün çaylak onay listesinde 2655. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
bir günde bin yükselip aynı gün iki bin kişi geriye düştüğüm sözlük.
bir ileri iki geri. mehter takımının sözlük versiyonu.
içinde olmadığım sıra. Ne gerek var zaten burada yazıyoruz. birde ekşi'ye üye olup kürtler, kemalistler ve gavatlarla uğraşmak var, aman uzak dursun!
önceden gençler 60 bin 80 binleri yazıyorlardı. demek ki artık Ekşi'yi de sikleyen azaldı.
Sekiz senedir orada da yazarim ama hala buradan kopamadim. Ne pis bir bagimliliksin lan uludag sozluk.
Ekşi Sözlük kendisi kaybediyor şeklinde yorumladığım sıradır . Kendimi parçalayamam yazar olayım diye. Yazar olursam parçalarım. Önce herkesi yazar yapıp sonra karar vermeliler. Anlamsız sıradır.
2. sene sonunda bugün ilk sıraya alınmıştım, tam bu sefer oldu dedim.

bi msj geldi entryleriniz silindi ve geri atıldınız diye.

küfür yemeyi seviyor kevaşe çocukları.
24 saat içinde 4 bin yükselmişim.
inşallah 8 bin geri düşmem.

(#28170913)
1.5 senedir yazar olmak için köşede beklettiğim sözlüğün entrylerimi silip sizi beğenmedik geriye attık acık daha bekleyin demesi.

yahu sen benim kim olduğumu ne yazdığımı biliyor musun ?bilmiiyorsun. ben toplumsal eleştiri yazan naturalist kafaya sahip senin beynindeki küçük akımları çarpıştıran farklı bir beynim sen benim işlevsel hareketlerimi nasıl yadsırsın ulan. ama sakin olup bekleyeceğim. yazar olduğum ilk patlama yaşıcam çünkü.

ha alan ambiyans şeyimde değil geniş kitlelere seslenebilmek hoştur.ekşinin de bu artısı var tabi. yoksa sikmişim uludağı. boktan bir yer. yüzde 70 i de bağnaz ameke.
21 binlerde olan sıralamam bugün itibariyle 25 bine gerilemiş bulunnmakta.
yok arkadaşım yok.
Ekşisözlüğün popüler olması nedeniyle milletin merakla yazar olmak istediği aşikar.

Arkadaşlar, tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor. Gelmeyin.
o sıraları gercekten bekliyen varmış, ben saka sanıyordum. lan orada da yazıcan böyle iste, neyi bekliyosun anlamadım, para veriyorlarsa o ayrı, bekle.
Hiç paranız yoksa bile bir ay biriktirin 150 tl'ye bir hesap alın daha iyi.
dün 1000 sıra öne geçirilip, bugün 1200 sıra geri getirildiğim saçmalık.
her gün götün götün ilerleyip 4975. sıraya geldiğim sıralama.

amk siteye girip mal gibi bakıyorsanız tabii ki ilerlemez. adam size yarım saatte bir 5 entry girme hakkı vermiş. siz 10 entry girip sik gibi bakarsanız siteye olacağı odur.

uludağ da am göt meme yapacağınıza gün içinde 20-30 entry girip katkı yapın heriflerin sitesine ki sıralamanız artsın.
Daha dün 7500 gibi bir siradayken bu gun 8000lere cikmisim. Olsun oraya da 10 binden aniden inmistim. O zaman sorun yoktu..
Gelmiyor arkadaş, o sıra gelmiyor.
Üye olalı iki hafta olacak 24 küsür binde bekliyorum.
Hayır bir şey değil liste başındakilere uyuz olduğumla kalıyorum.

Edit: zall gitse; iyi kızdır tanırız falan dese fena mı olurdu. (Üzgün surat)
şahsıma gelmesine kısa bir süre kalmış sıradır.

burada ergenlerle takılacağıma,

orada kendini beğenmiş züppelerle takılırım tam şükela olur.
20 bine yükseldiğim günün aynı günü 22 bine gerilemişim.

sırası yaklaşanlara kem gözlü şevketin lanetli söyleyişiyle "keşke benim olsa" deyip gidiyorum.
denemediğim çaylak sırası.
denemeyi de düşünmediğim.
uludağ var işte nenize yetmiyor.
20000 den 21000e gerilediğim liste.
Gün içerisinde 300-400 kişi geriye düştüğüm sıradır. Bu da demek oluyor ki çaylağım çaylak kalacağım.
3 sene önce silik yedim şimdi 234. Sıradayım bekle beni eski evim.
bugün çaylak onay listesinde 231. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar