bugün

şaka değil, buradaki yazarların tırnağı olamazlar.

bir başlığa tıklamadan o başlığa nasıl entryler girildiğini, hangi entrynin kaç fav aldığını bilirsiniz.

ezbere konuşur, koyun gibi hep aynı refleksleri gösterirler.

kasıntılıklarının altında bomboş birer teneke yatar.

buradaki mallar en azından kendileri gibi davranıyor. kendilerini pazarlama, birilerine beğendirme kaygıları yok.
3 ana sözlükte de hesabım var.ekşi hesabım hala çaylak
inci hesabım daha geçenlerde silik yedi (ben masumdum valla)
buraya da yeni geldim.

üç sözlüğünde birbirinden pek farkı yok hepsi de troll kaynıyor.
hepsinde de her tipten insan bulunur.
Adları çıkmış dokuza inmez sekize.
hastasıyım şunların;

başlık: amir khan

geçen ay navodayatimes'a yapmış olduğu açıklamasının altına imzamı atacağım sinemacı;

''नई दिल्ली/ टीम डिजिटल। आमिर खान का एक इंटरव्यू जहां वह अपनी पत्नियों और बच्चों के बारे में बात कर रहे हैं, हाल ही में इंटरनेट पर खूब वायरल हो रहा था। यह देख कर जनता ने निंदा की और कुछ ही समय में, यह बयान चर्चा का विषय बन गया। लेकिन तथ्यों की जांच में, इस वायरल इंटरव्यू को फर्जी पाया गया है।

शत्रु देश से दोस्ती बढ़ाने पर ट्रोल हो रहे आमिर, तुर्की के राष्ट्रपति की पत्नी ने शेयर की

आमिर खान ने कहा ये
यह इंटरव्यू पूरी तरह से निराधार है और एक अविश्वसनीय वेबसाइट ने इसे जारी किया है। साक्षात्कार में आमिर खान के हवाले से कहा गया है कि मैंने बहुत स्पष्ट कर दिया था कि मेरे बच्चे हमेशा केवल इस्लामिक धर्म का पालन करेंगे।

कंगना रनौत का आमिर खान पर तीखा हमला, धर्मनिरपेक्षता पर उठाया सवाल''

buyrun link: https://www.navodayatimes...-interview-anjsnt/155529/
Entel dantel oğlancıl tipler.
Kız olsam vermem bu piçlere.
Oraya da el atacağız.
Uludağın tırnağı olamayan kişi.
Dünyanın en boş ve vasıfsız insanlarıdır. Kaliteli olanları zaten ışıl ışıl parlar ve kendini belli eder. Twitter ve Instagram da çok takipçili hesaplar genelde bomboş olmasına rağmen ekşideki çok takipçili hesaplar genelde kalitelidir. Çünkü ekşide görsellik ve cinsellik değil düşünceler ve fikirler değer görür. Tek sevdiğim yanı bu ekşinin.
Not: entry eski bir ekşi sözlük çaylağı tarafından yazılmıştır.
çaylaklığımın bitmesini bekliyorum, zamanı gelince olacağım. uludağ'daki misyonumu tamamladım. ekşi'de de kudurtacak çok sol gerici var.
çaylak olduğum sözlüğün yazarıdır. ben de bu vasfa sahip olmak istiyorum. hemen yazar olsam da ekşi sözlükte entry girsem. o zaman ekşideki entrylerimi buraya taşırım herhalde ya da beni ekşi'den takip edersiniz isterseniz.
çoğunluğu koyu hadepeli olan, en az 25 cm sike sahip, yurtdışında yaşayan, 10k dolar maaş alan, politik doğruculuğu asla bırakmayan, sarışın, mavi gözlü ve kaslı yazarımsı grubu. yerseeen tabi. yalancıyı da silkmiyorlar öyle bir durum var.
biri benimdir. yurt dışında yaşamıyorum. vatanımda yaşıyorum. parti tutmuyorum.