harbi ekşidir.
Şanslı yazardir.trol deryasinda bogulmayan guzide yazardir.Bende bir aday olarak beklemekteyim efendim.
ırkçı olma ihtimali muhtemeldir.
eleştirenler uludağ sözlük yazarı ve sanırım yazdıkları ortamdan veya entry ile başlık kalitesinden bir haberler.

bak bugünün ana maddesi ne ?
aym'nin dershane kararı ve tum ülkeyi ilgilendiren bir konu .
şimdi ekşi Sözlükte popüler başlıklarda ne var ? işte bu olay.

ama burda ne var sol frame de?
kandil günü bile , ülke için en önemli kararlar alındığı gün bile .
am, got , meme .

2 seçenek var ya burayı eğlenme amaçlı kullanıp fazla kasmayın yada gerçekten sözlük olmak ile uğraşan yerler gibi , bilgi amaçlı içerik girmeye çalışın.
Artık değilim. Bedavaya veren varsa olabilirim. 2 sene okudum 5 ay yazdım sonra uçurdular. Pkk ya laf sokarsan uçuyorsun.
Şuan otobüste yanımda olan yazar çeşididir.
garip adam bunlar.
başlık açarsın, iyidir de, güvenirsin, güncel ve yazılası bir başlıktır. kimse yazmaz.
ulan gider kimsenin yazacağını düşünmediğin başlık açar gidersin gelmiş bir bakmışsın ki 5 sayfa olmuş.
ben anlamadım bunlardan babam ya.*
Kendini her konuda haklı gören yazardır. Egoisttir.
basit bir yazardır. üzerinde fazlaca durmaya hiç gerek yoktur. evet.
Kendilerini hep haklı gören yazar sürüsüdür. Ben ulu sözlük yazarı olarak kendimi bir çok konuda haksız görürüm misal. Farkımız tarzımızdır saygılar.
Kalitelisi kaliteli, hatta çok kaliteli.
Ama kalitesizi, inci den beter.
Ama ekseriyetle iyidir.
bir 3-5 ay sonraya başka bir nickle

(bkz: chicago woman)
Az önce biri forumda denk geldi. Kasıntı kasıntı yorum yapıp millete laf sokmaya çalışıyordu. yorumunun altına mevzuyu biliyorsan aleykum selam yazdım, mesaj attı. "haa o mevzuyu biliyorum ya uluya hiç girmiyorum ben" dedi. girmediğine çok sevindim dedim bi daha yazmadı. Çok sevimsiz insanlar çok.
Bazıları istese sizin donunuzun rengini ifşa eder. Fazla karışmayın.
acil ihtiyaç duyduğum kişidir. burada varsa, mesaj atarsa çok sevinirim.
Garipler.

Geçen çaylak hesabımdan bi kızla mesajlaşma yaptık. Ankara dan. Ortalama 1000 mesajdan sonra kızla beşevlerde buluştuk.

Kızı otele gitmeye razı edene kadar akla karayı seçtim.

Seviştik.

Şimdi o beni arıyor. Ben cevap vermiyorum. Bi ders olsun amk.
100 dolara satıyorum hesabımı.
şahsımdır. buraları artık unuttuk. Bir uğramak istedim.
ekşi sözlük yazarı olmuşsan ama adam olamamışsın. evet.
(bkz: aramızda casuslar olabilir)
okumuş çocuktur. (bkz: çaylaklık süresi)
Dingil tiplerdir. Kendilerini bir nimet sanatlar. Lan ne uyuz adamlar bunlar. Elime birisi geçse, dümdüz ederim bu soytarıları.
eskisi makbuldür 12 yıllık sa tadına doyum olmaz ama yeni harmansa tatsız tuzsuz olur.
Yüzde 90 dan fazlası boş tiplerdir. Adamların çoğu daha imla kurallarından habersiz. Devrik cümleler. Anlatım bozuklukları falan var.

Bir de çaylak sırası yapmışlar bu sözde sözlükte.

Aylık 500 TL para verirlerse bana, belki günde bir 10 dk da orda yazabilirim.
Boş beleş tiplerdir.