bugün

çekememezlikten ötürü olduğunu düşünmüyorum, meyve veren ağacı taşlamaya benziyor daha çok...

ulan daha 2 gün önce fenerbahçe-trabzon şampiyonluk yarışında bir birinize etmediğiniz küfür kalmadı, başlıkları fason goooooooooooooooooooooool entryleri ile doldurmadınız mı?

bukalemun muhabbeti ile sayfalar dolusu çöp yaratmadınız mı?

kemal kılıçdaroğlu, recep tayyip erdoğan başlıklarında çocuklar gibi konsepti çiğnemediniz mi?

daha dün ebu kalel adlı yazarı( tamam kabul ediyoruz sözünde durmadı şakirtlik yaptı ama) bin bir türlü hakaretle aşağılamadınız mı?

hangi nefretten bahsediyorsunuz hayırdır?
solcu sözlüğün * sağcı bir * sözlüğe doğal nefretidir.
uuserlere kurban olun. *
seçimlerden önce yapılan ankette, bağımsız pkk-kürtçü komünist adayların %25 civarı oy aldığı bir sözlük ahalisinin ulu'ya nefretidir.
kim takar onları?
''biz onlara çok bayılıyoduk ya çok alındık amk'' diyebilecek çok yazar dostum olduğuna inandığım nefrettir. çok da sikimizdeydi.
http://www.incicaps.com/r/my-movie.swf/k/1/
bu adamın nefretini yerim kedi canını senin.
(bkz: sözlükçülerin çoğunun bok gibi yazması)
Götü kalkmış ekşi sözlük yazarlarının nefretidir. ekşi sözlük yazarının kendini new york times gazetesinde köşe yazarı gibi hissetmesinden kaynaklanan durum.
kendilerine baksın ipneler. inci'den daha boş lan çoğu zaman orası... hiç bir anlamı olmayan bir lafa yüzlerce görüş giriliyor. ama iyi adamları var ve yaş ortalaması bizden büyük; ona lafım yok.
kıskançlık diyorum.
Olası bir hede. Rakip görünülen vücudun salgıladığı kıskançlık hormonuyla dövüşür. Gülüp geçiniz.
kendilerinden olmayanı lanetleyen bir nefrettir..
Yazar arkadaşlarım. Lütfen kendimizi kandırmayalım biz ekşinin sikinde bile değiliz. Onlar inci ile uğraşmakla meşguller. inci onlara yetiyor.
insanlar, yerinde olmak istediği insanı kıskanır.
her sözlük, aslında olmak istediği sözlüğü kıskanır.
kim lan o ekşiciler gösterin lan.
he bir de (bkz: taş yok mu taş) *
yoo öyle bi nefret duymuyoruz... Aaa burası uludağ mıydı lan?
güncel Önemli Başlıklar