bugün

(bkz: artı oy alınca zil takıp oynamak)
(bkz: eksilendi diye yaygara yapan kolpacı zihniyet/#7583831)

görsel

görsel
sözlükten ihracı yapılsa akşam haberlerinde köprüde göreceğimiz yazardır.
inanırmısınız üç gündür nasıl ağlıyorum nasıl yerden yere çalıyorum kendimi...
Yeni nesil yazarların (bkz: ben) yaşadığı durum. Duygusal travma ardından bir titreme ve kasılma gelir. Gözden düşen ilk yaş damlasıyla da gevşenir.
insan bi üzülüyor tabi, sonuçta hepimiz bazen hassas dönemlerden geçiyoruz. kırıcı oluyor bazen. yapmayın böyle şeyler.
artı karmalı yazarların başına gelen komik durumdur. ağlamayın oğlum geçer. evet...
Sizde kötü başlık açmayın kimse eksi oy vermez.
ağlamadığım zaman yoktur.
hep ağlarım.
eksi mi aldım, ağlarım.
her bünyede farklı reaksiyona sebep olduğu gözlemlenmiştir. benimde böyle tabandan gıdıklanıyor hissi oluyor. tısısısısısı diye gülüyorum tuhaf tuhaf.
üstekki arkadaşı gururlandırıyoruz.
bir çeşit eylem.

yalnız ben bu artı ya da eksi karmanın onur gurur meselesi yapılmasını da bir türlü anlayamadım. ben gelirim, genellikle bilgi içerikli yazıp giderim. ister beğensinler, ister beğenmesinler.

ilk başta biraz merak ediyordum bilgiyi kim, niye eksiler diye, çünkü bu saçmalığı bir tek burada gördüm. sonra onu da pek sallamaz oldum. ne yaparlarsa yapsınlar... ben yazarım, çünkü yazmaktan keyif alıyorum. keyif alarak okuyan 3-5 kişi de bana yetiyor zaten.

bunun milletin hoşuna gitmeyecek şeyler yazıp yazmamakla, beğenilmek için birilerine yalakalık yapmakla bir ilgisi yok. hayatımda kimseye yalakalık yapmadım çok şükür. ömrüm oldukça da yapmam ALLAH'ın izniyle. maksat burada kendini beğendirmek olsa, tercih edeceğim en son şey de bilimsel entryler olurdu sanırım, bu kadar magazinsel başlık dururken... konu sürüye uymamaksa, uyduğumu zaten hiç sanmıyorum.

herkes içinden ne geliyorsa, neyden keyif alıyorsa onu yazıyor işte. birilerinin beğenmesi de, beğenmemesi de gurur kaynağı falan olamaz. eksi karmaya bahane bulmak gibi duruyor bu daha çok.
insanı üzen durumdur tabi ki ağlayacak.
sürekli başa gelendir. her gün klavyeye pıt pıt dökülüyor yaşlar.