bugün

ali koç geldiğinde de ilk çöküşlerinde onun için de

"aziz in zamanında yaptığı şeyler abi yaaa abi ali koç yeaa ne yapsın adam sihirbaz mı yeaa vizyon abi yeaa" diyen mallar vardı şimdi ağlıyorlar.

ekrem'in her suçunu çok çok 1 yıl daha ak partiye mal edersiniz. ondan sonra çıkar ortaya ışıklı başkanınız.
istanbulda 3-4 yılda bir ağır sel basar..
hatta bir ekresinde bağcılar ikitelli civarında öyle bir sel bastı ki dükkanlardan mallar kanallara uçtu yağma yapıldı. ama tv kanallarında pek gösterilmedi. allahın takdiri dendi.
azıcık bir sel basınca ekrem imamoğlu niye durdurmadı diyorlar.

işte fetöcü şeref yoksunu makarna kömürcüler trollük yapagörsün...
0:00 0:02
Halidey men.
kibar, naif, beyefendi, akıllı, genç, dinamik, yenilikçi, modern, düşünceli.. adam gibi adam. öküz mal düşüncesiz cahil yobaz değil. anlatabiliyor muyum?
Patlamış balon.
aşırı derecede abartılmış balon kişidir. evet.
görev yaptığı şehir selden yıkılırken portakal suyu yudumlayan belediye başkanıdır.

en azından yudumluyordur herhalde.
Öyle korkutmuş öyle hızlı geçmiştir ki köpekler etkisinden kurtulamayıp hala havlıyorlar.
Yağmurun tatil yaptığı zamana denk gelmesi onun suçu değil tabii ki. ammaa belediye başkanı olduğu şehirde afat olurken aynı saatlerde; hemen, anında tatilini bırakıp görevinin başına gelmesi gereken ama gelmeyen, ancak bir gün sonra bir zahmet gelen fedakar bir başkanımız var.

Toplumda infiale yol açan bu hatali davranışında suçu meteorolojiye atması da evlere şenlik.

Vatandaş afet mağduru olurken tatilini bırakmaktan imtina eden başkan.
Mutlu musun imamoğlu?
çökmek üzere olan binayı halkla beraber kucaklayarak eskisinden daha iyi hale getirmiş, kentsel dönüşme gerek kalmadığını bütün binaları bu şekilde halledebileceklerini söylemiştir.
provakatörler iş başında yine selamlar. çok komiksiniz gerçekten..
Bazen bazı insanlar gereksiz detaylara takılabilirler. Üretim konuşalım, enflasyon konuşalım, alım gücü, teknoloji, sanat konuşalım. Boş yapmayın.
25 senede istanbul un anasını ağlatanların bok attığı adam. Kendisi 23 haziranda iyi geçirmişti. Yine geçirecek.
2.RTE olmazsa alkışlayacağımdır.
(:

görsel
Siyaset konusunda atatürkten bile daha iyi olduğunu düşünüyorum.
en son darbeyi yandaş medyanın köpeklerine vurmuş ve sözlükte tekrardan olay olan istanbul'un belediye başkanı. son darbesinden sonra buradaki trolcüklere de giren bir şeyler var sanırım. sonuçta burası da bir medya organı/sosyal medya olarak düşünülebilir. kim bilir, belki buradan da bir iki kişinin cebini yakmıştır...
(bkz: Her şey çok güzel oldu) mu ki ?
amina koyim 2 ay önce bu adam hiçbir şeyi düzeltemez kapitalizmin düzen adayı ayriyeten dinci dedik oy vermedik diye yemediğimiz küfür kalmamıştı şimdi balon patladı galiba..

ah her seferinde aynı şey oluyor ve hep haklı çıkmaktan o kadar bıktım ki.

keşke ders alsanız
Kahraman olmadığı belliydi. Ama normal kalsa yine iyiydi. Böyle giderse bir şeye dönüşecek fakat neye?
Tatildeyken bile aktrollere dolamış. *
50 kişi daha haram yemekten kurtuldu. Duacı olsunlar imamoğluna. işten çıkarıldıkları için.

Yine de bu güne kadar yedikleri yetim haklarını düşündükçe çıldırıyorum.
Seçim kazanan adamın hakkı gaspedildi ve hakkını sonuna kadar aradı yedirmedi,gece gündüz çalıştı hakkıdır tatil yapmak,yıpranan sinirlerinin rehabilitasyona ihtiyacı var.Dönünce kaldığı yerden devam edecektir.
tatilden geldiğine göre, icraatlarına devam edebilir...

en son çomar tokatlayıp, halkın parasını gasp edenlere ayar veriyordu. bakalım nasıl devam edecek...
görsel