bugün

Şaka gibi değil mi.Beylikdüzünü betonlaştıran adamı şimdi gelip de istanbulun başına aday koyuyorlar.Sanırım kalan son ağaçları toplamaya geliyor.5 yıl yetmedi mi bu adamın çevreyi ne hale getirdiğini görmeye.
istanbul gibi büyük bir şehre ekrem imamoğlu gibi küçük bir adamın aday olarak gösterilmesi.Adam dedim affedersiniz. başkanlığı süreci boyunca beylikdüzünü ne hale getirdiğine bir bakar mısınız.başka bir şey söylemeye gerek yok sanırım.
Sabahtan beri hakaret manyağı yaptığınız doğu Karadenizdendir kendisi. Oy verirken aklınızda bulunsun.
Muharrem inceye bile oy atarken aklımda soru işareti vardı. Ama istanbul'da yaşasam imamoğluna gözümü kırpmadan oy atardım. Ne yazık ki imamoğlu'nun aday yapılmayacağı bir ilde yaşıyorum. Onun gibi adamlar istanbul'a Ankara'ya Türkiye'ye lazım.

Not: lan bu arada iyi tespit etmişim bu seçim dönemindeki trolleri. Başlıktaki entrylerin yarısı gözükmüyor. * gerçi bu allahsız bit pire sürüsü seçim günü yaklaştıkça dağdaki it çakal gibi çoğalırlar ama neyse. Tsk nasıl iti çakalı avlıyorsa biz de allahsız trolleri avlamayı biliriz evelallah.

Edit: 4 sinek daha avlandı.
Çok gizli dosya ile suçlanan adam evet.

Biri şunu anayasa mahkemesinin kararını göndersin bak gidip akpye oy vermeyi bırak akp genel merkezinin çatısından kendimi atmazsam adam değilim.

Sanki ülkeyi 2008de chp yönetiyordu mal.
bence hak ettiği makam istanbul bb başkanlığı değil, cumhurbaşkanlığıdır. ileride chp ya da başka bir partinin lideri olup cumhurbaşkanı adaylığı için çalışsa başarıya ulaşacağını düşünüyorum. tanıdıkça önyargıları yıkan bir kişiliği var çünkü.
istanbulda şansı yoktur türbanlıları taciz etmeyi bıraksın.
Iyi çalisiyor oy orani chp den fazla olacak kazanma ihtimalide var.
çekici, adam gibi adam.

istanbul'u kazanmak için yapması gereken tek şey akp'nin kalesi olan varoşlardaki ihtiyaç sahibi evlere patates&soğan armağanı yapmaktır. hiç boşuna vaat maat kasmasın, kesin çözüm budur.

seviyorum seni genç adam.
chp nin içindek iyi sayılı adamlar dan biridir.
"iyi adamsın ama sana oy vermem. Chp'yi bırak akp'ye geç" diyen yaşlı bir amcaya şöyle demesi sempatimi kazanmıştır. "Amca oy verme, gel seninle bir sarılalım, kucaklaşalım". Şu zamanda böyle kuşatıcı atmosfere ve mesajlara ihtiyacımız var. Öteki partiden olanı düşmanlaştırarak birlik ve beraberliğe büyük zarar veriyoruz.
Beylikdüzüne tanıdık aday koymak için ibb adaylığına gönderilen cehapeli. Muharrem ince gibi bişey yani. incenin erdoğan karşısında şansı neyse imamoğlunun da yıldırım karşısında şansı o hatta daha az.
istanbul büyükşehir belediye başkanı.
kimse kusura bakmasın da bu parti aidiyeti olmayan tip daha çok akpye yakışacak türden vıcık vıcık bir şakirte benziyor.
çocuklu ev kadını parazitler eltilerinin altın günlerine daha sık gidebilsin diye otobüsleri bunlara bedava yapacakmış. böylece otobüste veletleriyle kafa ütüleyip yer işgal ederek işe ve okula giden insanların hayatlarını daha da zorlaştırabilecekler.
oy falan yok bu köfteci popüliste.
Düzgün partiden girse sandıkları süpürecek adaydır. Sokakta gören iyi adamsın deyip partisini soruyor özellikle yaşlılar sonra da aman aman deyip uzaklaşıyorlar.
muharrem ince'nin düştüğü ''polemik'' tuzağına düşmeyen ve şu ana kadar kampanyayı çok iyi götüren chp belediye başkan adayıdır. istanbul'daki sosyoloji nedeniyle kazanması zor fakat yaşayan bir chp'linin istanbuldan alabileceği en yüksek oyu alacaktır.
istanbul'u çok az farkla kazanacağını umduğum ummak istediğim chp ibb adayı.
Halktan biri olduğunun kanıtı yaptığı pazar kahvaltısı

görsel
kendisine sorun bakalım beride karşıda kaç ilçe var kaç mahallesini tanıyor kendisi kimmiş ki :
Istanbul un henüz rantı bitmemiştir.
30 sene önce Rte nin ibb başkanı adayıyken yaptıği konuşmada 3. Köprü intihardır.kuzey ormanlarinin yağmalanması ve bazi mahfillere peşkeş çekilmesine göz yummayacağız demişti. Nereden nereye.

Şimdi ise Rantçıların ağababaları oraya böylesine çöreklenmişken
bu trabzonlu çocuğa istanbul u yedireceklerini hiç sanmiyorum.
1 Nisan 2019 sabahı muhalif insanların istanbul Büyükşehir Belediye başkanı olarak görmek istediği kişidir kendileri.
Ibb Secimi muhtemelen 2 3 farkla kaybedecektir.
yandaş buket'e rağmen yardırmıştır kazanma ihtimali düşük profilliden daha yüksek olan ibb başkan adayı.
istanbul'u aldığı takdirde doğal olarak tartışmasız 2023 seçimi başkan adayıdır.
Seçilsin isterim ama maalesef bu ambargodan sıyrılması çok zor. Chp şunu unutmasin sadece seçim zamanı sahada olmamalı. imamoğlu secilmezse eğer, pes etmeden devam etmeli.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar