bugün

Pkk oylarıyla seçilme ihtimali olan istanbul b.şehir belediye başkan adayı. Seçilirse bin pkk'lıyı işe başlatacakmış.
2014 yerel seçimlerdeki başarısını tamamen şans a bağlıyorum.ayrıca kazansa bile beylikdüzüne pek bir faydası olmadı kendisinin.. chp suan ekrem imamoğlunu istanbul belediye başkanlıgına aday olarak gösteriyor.istanbulda pek tanınmıyor seçimi yüzde yüz kaybeder.
beylikdüzüne geldiği günden itibaren hiç durmadan ağaç kesip bina dikti kendisi bu konuda oldukça başarılı bir isim olduğu kesin.bu olayların dışında beylikdüzüne pek bir yenilik getirmedi başarısız olarak adlandırabiliriz geçirdiği 4 yılı.
vizyon yoksunu istanbulu hak edecek hiç bir iş yapmamış yeni yetmelerden sadece birisi.halkın gözüne iyi bir isimmiş gibi gösterilmiş kemal kılıçdaroğlunun emirerliğini yapan samimiyetsiz kalitesiz bir isim.
şimdi gördüm gerçek yüzünü ekrem imamoğlu.4 yıl önce beylikdüzünde bizim güvenimizi kazanarak aldın ama artık gözümüz açık alnımız pek istanbulu sana yar etmeyiz beylikdüzüne hiç bir katın olmadı istanbulada olamaz.
istanbula değişim vaadiyle gelen beyfendinin önce kendi zihniyetini değiştirmesi gerekli ki birşeyler başarabilsin.beylikdüzünde yaptığı tek şey babasına imar izni vermek olan bir adam istanbulun başkanı olamaz.
istanbula değişim vaadiyle gelen beyfendinin önce kendi zihniyetini değiştirmesi gerekli ki birşeyler başarabilsin.beylikdüzünde yaptığı tek şey babasına imar izni vermek olan bir adam istanbulun başkanı olamaz.
çok ince ruhlu zarif bir insan gibi gözüküyor dışarıdan ama içerisi öyle değil ekrem in beylikdüzünde de seçildikten önce ve sonra halka olan hitabı ve davranışı da gösteriyor kimin ne olup olmadığını.
kara kara ellerin,yere değiyor gözlerin binali yıldırım ı bir görde başkan görsün gözlerin diyerekten bir giriş yapmak istedim bu arkaşlar.ikiside belediye başkan adayı ve bir kazanan olucak o da binali yıldırım.
başarısızlığın chp de bulaşıcı olduğunu özellikle kemal kılıçdaroğlunun yetersizliğini önümüzdeki seçimde büyük bir farkla kaybederek kanıtlayacak olan istanbul büyükşehir belediyesi başkan adayı..
ekrem imamoğlu beylikdüzüne geldiği günden itibaren büyük bir kaos yaşadım.ne kaosu bu peki?tabiki de beton kaosu bina kaosu gökdelen kaosu ve benzerleri.pek bir iş yapmadı burda başarısız bir isim kendisi.
Asla başkan olmayacak tip. Bir işi adam akıllı yapmak olayına bayağı uzak bir insandır. Ya yarım bırakır ya başlamaz yada yapmış gibi gösterir.
ekrem imamoğlu beylikdüzüne geldiği andan itibaren doğal denge doğal düzen ne varsa değiştirdi.bundan kastım kötü anlamda bütün beylikdüzünü bozdu gitti adam gereksiz bir kişilik .
ekrem imamoğlu işin gücün orda burda konuşup şunu yaptık bunu yaptım demekten ibaret konuştuğun kadar hareket etsen şuan ülke ileri giderdi ama sen sadece yapmadığın projelerden bahsediyorsun yazık.
Ayak bastığı yer beton oluyormuş söylentileri doğru mu ? Adımını attığı anda etrafındanki her şey bir kaç ay içinde %70 olasılıkla betona dönüşüyormuş.
nickaltı 3-5 entirili yazar dolmuştur yine..

ya bunu yapan arkadaş ne kadar da orospu çocuğu be..

pes!

edit: al, ahanda!

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

(img:#10)

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

not: kafalar karışık meselesine entiri yazmış bir kaç örnek..
Bindirilmiş troll kıtaları işbaşı yapmış.
Nicklerini not aldık.

Not: az biraz yürüyün de ense traşınız görünsün...
bu da fos çıkacaktır.kendisinde bir ego seziyorum erdoğanın sol hali bu .
oo bot saldırısı başladığına göre
ekrem imamoğlu anketlerde öne geçmiş.
Bakınız :papazoğlu. Soyadına aldanmayın. il başkanı pkklı eşi domuzsever bir partinin ibb adayıdır.
Görevlendirilmis minik göbelsler kara propogandaya baslamis.
Seçim yaklasiyor ya.
orospu çocuklarının saldırısına maruz kalmaktadır interaktif ortamların birisinde..

bir oluşum ancak bu kadar embesil olabilir yahu..

bunların var olmasına sebep olan malum kitlenin de ta amına koyayım..

dındın dırınım dındırırım..
Siyasi kariyeri çok kötü , yönetimden anladığı ise siyasi kariyerinden daha da kötü bir insandır.
ibb başkan adayı olan kişi. ben kendisinin yuutmus oldugu kapsayici politikayi cok takdir ediyorum ve gayet kulturvu ayni zamanda vizyon sahibi birine benziyor.

dip not: kendinin genel ve beden dili analizi için https://mikroifadegezegen...om/ekrem-imamoglu-kimdir/
halk ile olan iletişimi bu kadar skandala yol açabilir bir belediye başkanının. insanlara zorla bir şeyler dayatması, rica ediyormuş gibi yapıp zorla oy istemesi vb. sürüyle şeyle halk gözünde kendini bitirdi. yazık.