bugün

2024'te daha sert olacaktır. 17 bin asgari ücret işsizliği tavan yaptıracak her şey çok pahalı hem de acayip. maaşını alamayan iş yeri batma noktasına gelen insanlar var çevremde.
Bir kaç yıl önce avm ye gidip kendime bir kaç parça elbise aldığımda, 400tl ödediğimde kendime kızıyordum. Üstelik elbiseye ihtiyacım varken.
Bugün markete gidip, çok fazla bir şey almadan, alışveriş yaptığımda bir seferde 400tl ödüyorum.
Çok uzun zamandır giyim mağazalarına bakmıyordum. Bugün gidip etiketlere baktım. En ucuz dediğimiz lcw, defacto gibi mağazalarda bir mont 1800tl pantolon 900tl.
Dolabımda 10 yıllık kıyafetlerim var. Neyseki zamanında hepsini iyi kullanmışım. Hepsi giyilecek durumda. Modaya göre giyinmeyi tamamen unuttum. Onarılamayacak kadar kötüyse atıyorum. Çok ihtiyacım yoksa hiç bir şey almıyorum. Sadece gıdaya para harcıyorum. Hiç bir hobim yok.
2017 referandumundan beri boğuştuğumuz kriz.
halkı boğar.
Tüm dünyada var abd dahil ama Türkiye daha çok etkileniyor.
almanya'da o kadar olmasa da var biraz pahalanmalar.
hakkaten ekonomik kriz var yahu, aaarkideş bir helikopter alayım dedim abooooo ne kadar pahalı napalım mercedes mybach imle devam edeceğim hayata.
ak çomarların açlıktan nefesi koktuğu halde açmaya korktuğu konudur. merak etmeyin 14 mayıstan sonra istediğiniz gibi ekonomik krizi dile getirebileceksiniz.
Hani la nerde?
hiç bitmeyecekmiş hissi veren durum.
kuru kalabalıkla alış veriş eden kalabalığı ayrıştırmak gerekir.
ekonomik kriz yok arkadaşlar sadece ülke battı.
Ekonomik kriz yok sadece fiyatlar tavan yaptı.
ekonomik kriz falan yok arkadaşlar. çalışmayan, üretmeyen tembel bir halk var ülkemizde.
Sri Lanka halkının en büyük korkusudur.
Burda böyle olur dostum.
şu an dibine kadar yaşıyoruz aq .
ekonomist olduklarını zanneden bir güruh sayesinde geldiğimiz nokta.

faiz: %17
güya enflasyon: %20 - hissedilen enflasyon: %50
döviz: 9.93 - yarın 10 TL
Namaz qlio yol yabdı Hüloggg.
cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan han hazretleri sayesinde iliklerimizde hissediyoruz. sağolasın reis.
Ekonomik kriz bence karamsarca ve kötümser bir ifadedir. Hepimiz yaşıyoruz. Hem haberlerde duymuştum işsizlik oranı %1 falan azalmış. Hem siz malum partililer, deniyor muydunuz her şey çok güzel olacak diye? Ve her şey çok güzel oluyor, ülke gelişiyor. Biliyorum ki hangi parti gelirse gelsin yine gelişeceğiz inşallah.
türkiye'nin içinde bulunduğu durum, medyaya yansımaz sadece.
görsel
sistemler, bankalar, sirketler cokuse gececek rez alin hisse senetleri artiyor diye sevinmeyin cokmeden onceki son cirpinislar.
Vatandaşa tek atacak olan krizdir.