bugün

bundan sonraki durağı hiç kuşkusuz galatasaray olacaktır.
kariyeri devamlı yükselen hırslı futbolcu. önce lazlar, sonra Kara Kartal, en nihayetinde Kanarya olarak sarı-lacivert çubukluyu giymiştir. hayırlı olsun. beşiktaş hırslı bir futbolcuyu yıldırım demirören'in enkazı yüzünden kaybetmiştir. geçmiş olsun.
Fenerbahçe'nin bonservis ödemeden yaptığı en mantıklı transfer. Böyle bir adamın değeri nerden baksanız 3-4 milyon Euro.
hayırlı olsun.
şu ana kadar yapılmış en yerinde ve en doğru transfer hayırlı uğurlu olsun.
egemen türkiye standartları için çok çok iyi olsa da şampiyonlar ligi için tam bir soru işaretidir. oynadığı takımlarda savaşçılığı ile ün yapmaktadır. ancak böyle futbolcuların en kötü yanı kendi kalelerine gol atabilme, rakip takım futbolcusuna gol pası verebilme, kademe hatası yapma gibi çok kritik hataları olabilmektedir. benim kafamdaki transfer ömer topraktı. ancak gerçekten satın alınması zor bir oyuncu olduğu için transfer edilememesini yadırgamıyorum. kısacası egemen çok iyi bir futbolcu ancak yanında bir buz adam olmalı. milli takımda ömer toprak-egemen ikilisi gayet iyiydi. bu durumda şampiyonlar ligi için yobo bu takımda kalmalı veya (alınabilirse) benfica dan luisao.

bu arada yok bizi sattı, en zor zamanımızda gitti diyen sekiztaşlılara; fenerbahçe maçında beşiktaşa gol attı diyen ama şaibeli transfer ustasının kendisi olduğunu unutan salatasaraylılara da buradan selam gönderiyor ve posta kutularına etli puro bırakıyorum. susun da biraz futbolcu kişiliği hakkında yorum yapalım aq
Bursaspor'a olan ihanetinden sonra ne trabzonspor'a, ne de (haklı da olsa)beşiktaş'a attığı çalımlara şaşırmadığım futbolcudur. Amma velakin kanımca an itibarıyla türkiye'nin en iyi yerli stoperidir ve fenerbahçe nokta atış ile harikulade bir transfere imza atmıştır. Gönül isterdi ki bi delilik yapsın Bursaspor'a dönsün ben de onu affedeyim, nerdeee...
Sadri Şener Federasyon a başvurarak geri istemiş, olumsuz cevap alınca Uefa ya başvurmaya karar vermiş.

Neymiş efendim Egemen bize gelmek istiyor.Ehahahah başkanlık parodisinde bir numarasın vesselam. ikinci de Ünal aysal. Beşiktaş ın yeni başkanı da hakkını arayan herkese beddua okuyarak yükselen bir grafik sergiliyor.
her gittiği takımı para için satar. Daha önce uğruna ter döktüğü takımlara saygısı bile yoktur. Eski takımlarına karşı galip geldiği maçlarda saha ortasında 3'lü bile çektirir. Böyle de bir ahlakı vardır.
kimilerinin her gittiği takımı para için satar dediği kişi. 1500 tl lik maaşla çalışıp 2000-2500 tl lik maaş görse hemen koşa koşa gidecek insanların eleştirmesi çok acayip. milyon dolarlar dönüyor beyler. elinizi yüzünüzü gidin yıkayın bi.
başkanları ve yöneticileri tarafından sürekli "transferler az kaldı, şu bitti, şu tarihte hepsini açıklıyoruz" v.s diye uyutulan zavallı cinconluların, bu durumun verdiği eziklikle kendi kalesine gol atması yüzünden eleştirdikleri adam.

3 ün 1 ini almaya şimdiden alıştırıyorlar bence sizi, 6s nin transfer politikası budur. zavallılar. *
para için takımını sattı falan diyen yavşaklara, keşke takımları kendi futbolcularına çok değil 100k dolar indirim yapacağız dese kaç tane futbolcunuz kalır görürdük diyebildiğimiz Fenerbahçe'mizin yeni transferi.

Zannediyor ki bu yavşaklar kendi futbolcuları takımlarında eşşeğin ziki için oynuyor.

Lan mal! adam 50 maça çıkmış maç başına paralarla 750 bin dolar para yapar. Bir de alacağı para var. adam alamıyor 1 senedir parasını. Sonra indirim diyorlar. O da diyor ki alacağım paranın bir bölümünden vaz geçiyorum. üstüne ne kadar gerekirse vereyim bonservisimi bana verin. Anlaşıyor takımıyla. Sonra Fenerbahçe'yle konuşuyor. Fenerbahçe'de önce Fikret Orman'a danışıyor izniniz var mı diye. Eyvallah'ı alıyor ve imzayı attırıyor. Şimdi burada para için sattı bik bik konuşan yavşak bursa, trabzon ve hepsi değil ama bir kısım beşiktaş taraftarına giren çıkan ne onu anlamadım ben...
beşiktaş'tan alacağı aşağı yukarı 3-3.5 milyon euro'yu bırakıp bonservisini alıp giden oyuncudur. zaten şuan satmaya kalksak 3'ten fazla veren adam çıkmazdı. madem anlaşmazlık oldu ve yeni sözleşme kafasına yatmadı diyecek birşey yok. ancak belli ki fener ile bayadır görüşüyordu. yoksa çat diye bıraktığı günün ertesi direk fenere imza atmazdı. neyse sağlık olsun diyor geçen sene ki futbolu için teşekkür ediyoruz.
galatasaray'da da oynaması durumunda 5 büyüklerde oynayan ilk ve tek futbolcu olarak tarihe geçecek futbolcudur.
3 senede 3 farklı takımda da paraya tapan hırslı yapısıyla uyum sağlayamamış ve sonunda parayla herşeyin olacağına inanan şikeci çirkef camiaya cuk oturan kapaktır pardon futbolcudur.
hâlâ kendisinin ayrıldıktan sonra fenerbahçe ile görüştüğünü sanan malların oldğunu görmemize vesile olan topçu.

he canım he. adam 48 saatte hem bonservisini aldı hem yeni imza attı. nerede görülmüş lan bu kadar çabuk transfer. zaten;

(#16053388)
stoper mevkisinin sergeni olmuştur kendileri. jübilesini trabzon'da yapar demedi demeyin.
fenerbahçe'nin yeni transferi olan 30 yaşındaki stoper.
fernerde kaç numaralı formayı giyecek diye merak edilen futbolcu.
galatasaray'a futbolcu ayartıyor diye dil uzatanların transferinde sesinin çıkmadığı futbolcu. tabii kendine gelince susarsın değil mi? 2 günde bonservisini eline alıyor, alacaklarından vazgeçiyor, sonra daha fazla paraya çat diye transfer oluyor. ayartma olmasa takımında kalırdı büyük ihtimalle. ama anlayana athena ne demiş? sen de yap güzel oluyor.
ne olursa olsun beşiktaş ruhunu çarşı taraftarını tanımış bir futbolcuya yazık dedirtir !
http://www.youtube.com/watch?v=JAN6n2ewvCU

aylar önce fenerbahçe ye attığı golle fenerbahçe ye geleceğinin sinyalini veren futbolcu.

şikeci mi lan yoksa buda!

(bkz: emenike) demi buda şike amk.
iyi futbolcudur. umarım fenerbahçe de başarısız olur. eğer bir camiaya ait olabilmeyi başarabilseydi hırsı ve oyun stili ile yeni bülent korkmaz olabilirdi.
Takım kötü giderken oyuncular gider 'adam'lar kalır. pavel nedved.
herhangi bir beşiktaş taraftarı olan beni, gidişiyle üzmüştür. zira 15 yıldır futbol izliyorsam ruhuyla oynayan az futbolcu gördüm beşiktaşta.
(bkz: batan geminin malları bunlar)
güncel Önemli Başlıklar