bugün

Öncelikle muadili venegis xr yi kullanıyorum sulinex 37.5 mg başladım venegis 75 mg 4 aydır devam ediyorum sıkıntım çok yoğun kaygılar yaşamam ve bu kaygıların artık beni işlevsizleştirmesi hayattan koparması oldu ilaca başlamadan öncede terapiyle de çok iyi sonuçlar aldım fakat yine hayatta zorlanıyordum ve bu kaygı ciddi derecede vucudumda hissedilmeye başlanmıştı ilaç kesinlikle işe yarıyor yanında bol kitap okuma kendini tanıma bu işte çok etkili bide spor yapamayanlar en azından yürüyüş yapsın derim beni acayip rahatlatıyor benim tavsiyem bu gibi durumlarda ilaç artı terapidir bence en etkili yol bu gerçi terapininde bi bedeli var hiçte az değil yan etkileri libidoda biraz düşüş olması diyebiliriz bu pskolojik rahatsızlıklar insanı ölmeden önce öldürüyo allah herkese şifalar versin..
snrı diye geçen ailenin bir üyesidir. yani seratonin ve nöradrenalin reuptake inhibitörleri grubundandır.

ssrı lara tepki olarak doğmuştur. ssrı lara dirençli depresif bozukluklarda alternatif gruptandır.
erector'un gelecekteki nicklerinden biri.
orospu çocuğudur. bugün bir yerlere gelemediysem sebebi bu snri bokudur. ataletten atalete sürüklüyor, çok sinir yapıyor. kullanmayın, kullandırtmayın. yarın sabah kalkar kalkmaz yine içeceğim, orası ayrı.
Zamanında 16 kilo vermeme sebep olan antidepresan
Uyansam yiyecektim ama sadece hapı yutup uyuyodum.