bugün

adamı toplu msn muhabbetlerine davet ediyoruz özel sebeplerden davetimizi beğenmiyor. ayrıca hem beğenmiyor hem de ona buna kötü kötü şeyler yazıyor. kendisini kınıyor, bu ramazan günlerinde alkol özentisi nicki altına yazı yazmaktan derin utanç duyuyorum.

(bkz: şeytan sevaplarımızı affetsin)
yaran entrylere imzalar atmış nesildaşım yazar.
nevi sahsina munhasir bir birafili oldugu kanisindayim!
lost izleyen insanlari kinayan ve "bu mudur ataturk gencligi?? amerikan koleleri ne olacak!" diyebilmis ilginc bir sahsiyettir kendileri... gercekten cok ilginc...
kelimelerinin ele verdiği yazar. Kelimeleri. Sadece ona ait olan, başka hiçbir yerde satılmayan, alınamayan, benzerleri bulunmayan, sadece ondan çıktığında anlam kazanan kelimelerini, bulamıyor işte hiç kimse. Kuramıyorlar cümlelerini ona ait kelimelerle.. Dolduramıyor boşluğunu, onların kelimeleri.. *
aklı başında sağduyulu ve aydın bir genç, zaten yazdıkları meydanda. teşekkürler kardeşim varlığın için.
bir kürt olarak pkk hakkında kötü bir söz söylemeye çekinen tsk'ya laf söyleme cesareti gösteren akabinde kürt ile pkk'yı bağdaştırma diyen yazardır. ya ne dediğini bilmemektedir ya da idrak sorunu mevcuttur.
kayitli okurda kankasi galataliyla dislanmis olan yazardir.
hiç bir şahıs ve kurumdan çekincesi olmadan; sözlükteki kralına da soytarı sınada laf söyleyebilecek cesarete sahip olan ülkesini seven yazardır.

hem ne dedediğini çok iyi bilmektedir hem de kaşınana gereken ayarı verebilecek kadar idraki yerindedir.

ayrıca kendisi kardeşim gibidir.
olaylara ve olgulara yaklaşımlarının akılcı ve ilerici olduğunu düşündüğüm yazar...
birilerinin nasırına bastığını düşündüğüm yazar..
kendisine bu ani saldırıların sebebi anlaşılamayan yazar. birilerinin hazımsızlığına kurban gitti galiba.
Türk milletinin kökünü kazıyacakmış.

(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
anladığım kadarıyla türk milletinin değil de faşistlerin kökünü kazımak isteyen kişi... hani fena da olmaz.
sinirlerine hakim olamadığı için silik konuma getirilmiş kaliteli yazar.
faşizme karşı omuz omuza yürüyebileceğimiz arkadaşımızdır.
kesin bir şekilde türk halkının kökünü kazıyacağına dair enrty girmiş dördüncü nesil silik.

kullanmış olduğu "sen kürtlere nasıl faşist dersin sizi de atalarınız gibi ipte sallandırıcaz" ifadesi hangi akıl ve mantıkla faşizme karşı bir cümle olarak düşünebilir anlayabilmiş değilim.

sonuçta moderasyon da insanları faşizan bir şekilde açıkça tehdit ettiği yargısına varmıştır ki kendisine silik payesini yakıştırmıştır. sözlükten uçurulması hayırlı olmuştur. darısı her kesimden ırkçılığın, bölücülüğün bayraktarlığını yapmayı kendine hak gören diğer faşist yazarların başına..
birbirini aklamaya çalışan faşist kürt kardeşliği oluşturduğunu düşünmeye başladığım yazar topluluğun bir üyesidir. beni ve milletimi ipte sallandırmaksa en büyük fantazileri arasında yanılmıyorsam. aynı şekilde klavye başında konuşmanın kolay olduğunu iletiyorum burdan kendisine.
beklenmedik laflar eden siliktir. yazık, ben seni sevmiştim be...
an itibariyle silindiğini öğrendiğim, öğrendiğim anda kendi içimde ikilemde kaldığım, sözlüğü sorguladığım yazardır. sözlüğün büyük bir kaybıdır, eksikliğini hisssetmemek elde değil. özleyeceğiz.
gecenin bu saatinde üşenmeden son girdiği tüm entryleri okuduğum ve ohalara düştüğüm siliktir yazardır. 2.çoğul eki kullanarak faşizmi kötüleyen entryler yazmış peki siz kimsiniz diye sormazlar mı sana siz propagandası da bir nevi faşizm demek değilmidir ki siz bizden üstün bunu dikte ediyosun. hem biz kimiz kafamı da karıştırdın gece gece. yanisi bazen doğru düşüncenin bile ya sonunda yada başka bir etrysin de a.zına sıçmış gecenin bu vakti beni ohalara düşürmüş cici cici sözlük okurken entry yazma derdine düşürmüş. ama okuyosa aydınlanması nı isterim istiklal marşı duymak istemiyorsa sanırım buraya yazıp kanımı zıplamak yerine başka bir ülkede yaşayabilir. doğru şeyler duysa da yanlış dillendirmiş faşist karşıtı faşizan hayır hala siz kim ben onu merak ediyorum ay çıldırdım.
harbi delikanliydi.
harbi ezikti.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar