bugün

forvet dışında herhangi bir yerde oynayabilecek futbolcu. ama maalesef ki forvetmiş. finishing 2 bile değil -5.
pozisyona girmeyi pek becerememesi, bulduğunda da bir türlü atamaması dışında iyi bir forvet. yani bal yapmayan arı.
bugünkü maç göstermiştir ki* kendisi carvalhal'ın oğlu, yeğeni falandır. sokaktan bir adam çevirseler daha iyi oynardı.
sözüm ona futbolcu.

29 eylül 2011 stoke city beşiktaş maçı'nda 90 dakika oynayıp tek olumlu hareket yapamamış olan kalas.

ilk ve tek şutunu 81. dakikada atmıştır. öyle bir insan, forvet, golcü.
beşiktaş'ta 10 resmi maça çıkmadan hemen yargılanan oyuncu. gören de 10 kere kaleciyle karşı karşıya kaldı da atamadı sanır.

az sabır gencolar.

guti'ye quaresma'ya geçtiğiniz torpilin birazını geçin bari.
sağlam bir forvet oyuncusu. güiza ile dalga geçenlere bir nevi beddua niteliğinde. beşiktaşlı duruşunu 90 dakika bozmuyor. afferim.
ağır ama zeki futbolcu. iyi bir yedek.
zeki ama çalışmıyor. tanısanız seversiniz.
beşiktaş'a transferi sonrası hava limanı'ndaki ilk açıklamasında "buraya yedek oturmaya gelmedim" demiş olan futbolcudur.

götümüzle gülüyoruz şu an. senin oynayacağın futbola da sokayım, oturacağın yedek kulübesine de. malzemeci olarak işe alınması gerekiyor bu adamın.
söze forvet olmanın sadece gol atmak olmamasıyla başlamak istiyorum. bu dingilde en ufak bir çaba yok. yeteneği zaten geçtim en ufak bir isteği yok ki maymun suratlının. guiza'yı tercih ederim bu adama. o en azından kaçıracağını bile bile şansını zorlar, çabalar nadiren de gol ile buluşurdu.

öyle bir kötüdür kendisi. bu adam gibi 10000 tane türk halı saha insanı sayabilirim.

atılan topu yakalayamayıp çok hızlıydı diyen tipler gibi.

aldığı paraların kısa zamanda hazımsızlığa neden olması dileğiyle..

(bkz: seni sevmiyorum git burdan)
(bkz: lanet olası)

yaa takımca çabala edin topu ileri getir ama forveti bulama olacak iş değil. adam resmen kendini stoperler arasında kaybettirmek için oynadı. o kadar kaybettirdi ki kendini kayboldu diye bir an sevinç çığlığı gibi bir ses çıkardığıma yemin edebilirim.
buraya gelipte onun hakkında kelimelerce küfür yazmıycam .
tamam adam kötü olabilir ama onu oyunda tutan adama sevk edilmelidir küfürler.sonuçta kadroyu belirleyen o değil ...
darwin teoremi bir gün gerçek manada çürütülecekse, bunun sebebi bu adam olacaktır.

bu adamın ataları kaplumbağa lan.
(bkz: selçuk şahin in futboldan para kazanıyor olması) ne ise beşiktaş için de bu durum geçerlidir.
(bkz: acınızı paylaşıyoruz)
- oyun bilgisi çok zayıf.

- bitiriciliği yetersiz.

- hava toplarına hakim değil.

- hücum pres falan hak getire.

- tekniği yetersiz.

* bu özelliklerinin dışında çok iyi bir futbolcu.
serdal adalı'nın yokluğunda tüpçümüzün ilk kazıklarından.
akıllanmadı, akıllanmayacak.
15 ekim 2011 beşiktaş-kayserispor maçında beşiktaş adına en iyi futbolu ortaya koyan futbolcu. yetenekleri sınırlı fakat, o sınırları bile zorluyor maçlarda. umarım yeteneği daha üst düzeyde olan ve bunun yarısını kullanmaya bile üşenen futbolculara da bu bir ders olur. atak bölgesinde oynayan futbolcular hiç yardım etmemesine rağmen, kendi çabasıyla 2-3 pozisyona girmeyi başardı. lig başından beri sahada yokları oynayan simao yerine eleştirilen bu adam oluyorsa, diyecek söz yok.
tüpçü'nün nobre'yi, bobo'yu gönderip yerine getirdiği futbolcu.
allah'ım tüm renktaşlarıma sabır versin.
Halı saha takımı kursam oynatmayacağım beşiktaşımın ohen'den sonraki en kötü yabancı forveti.
kazmanın teki mahalle maçında bile oynatmam.
beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsa sakat taklidi yapıp oyundan çıkması gereken futbolcumsu. yoksa hoca da çıkarmıyor.
kabiliyetsiz. 10 yıldır beşiktaş'ı seyrediyorum, bu adam kadar kabiliyetsiz bir futbolcu görmedim, gelmedi beşiktaş'a. gökhan güleç bile bundan iyiydi, o derece.
kendisi hilbert'e olan nefretimi çekip almıştır. yeni nefret ettiğim oyuncu sensin edu.
20 yaşında 1.80 boyunda 82 kilo insanım. haftada 3 gün alkol alır her gün kola içerim. şu halimle çıksam edu'dan daha iyi oynarım.
Çaba var ama icraat yok, tıpkı " kezman " ve " güiza " gibi.
ohen den sonra beşiktaş a gelmiş en kazma santrafordur.