bugün

Bastonla 20 gol atar. Evet.
fener'i şampyion yapar. bu yaşta lukaku'yu kesiyor. evet.

bu sefer tutturmuş gibi ali koç bey.
kötü oyuncu değil, lige yeter gibi ama yaşı faktörü var. bir de bunun eşi çocukları için arıza yapabilir.
bu genç yıldızı parlatırlarsa ileride iyi paraya satarlar...
Kronik sakat falcao vol-2...
Vizyon Ali'nin fener'e soktuğu son kazık.
fenerbahçenin genç yıldızı. iyi ter atar bu sezon.
işiniz gücünüz varsa yoksa futbol, Bugüne kadar baştan sona kadar bir futbol maçını izlenişliğim yoktur, ortada bir top var ikide direk deve kuşu gibi aynı topu kovalayan 22 kişi var, ne biliyim bana çok basit bir spor gibi gelmekte.
keşke atiba da futbolu bırakmasaydı...
Bu fener kapatılsın çünkü çok saçma.

Holigan fenerliler ise hala 1 yaş küçük söyleyip umut aşılıyorlar kendilerine.

Daha ortada hoca yok 18 yaşındaki çocuktan gelecek parayı 38 yaşındaki dedeye gömüyorlar.

Bu futboldan anlamayan Holigan at gözlükler ise bu durumu kotarmaya çalışıyor.

Neyse banane aq bunlar başkan adayı bile çıkaramayan camia sonuçta bizi ilgilendirmez.
(bkz: amatör eğlendirir) ali koçun o kadar para ile hem kendini hem bizi rezil etmesi akıl alır bir durum değil. paramız ile rezil oluyoruz başkan buna bir çözüm bul lütfen veya istifa et.
Fenerbahçe, yıllık 4,2 milyon avro karşılığında Edin Dzeko ile 2 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

görsel
görsel
görsel

https://www.fenerbahce.or...ize-hos-geldin-edin-dzeko
görsel
Roma'nın interi yendiği maçın ilginç bir özelliği var.
görsel
Doviz durumu ortada iken bu denli yüklü bir transfer biraz sakıncalı gibi.
görsel
2 senelik maliyeti 15 milyon euro deniyor. Bu yaşta bir oyuncu için fazla.
tabi kanka icardi gibi 750k eur almalıydı di mi? *

senelik 4.2 milyon eur, imza parası da 3-5 bişey vermişlerdir. maksimum 13 milyon falandır, 15 yoktur.

olsa da değer bence, 15 milyonu 500 bin eur da göstermek vardı tabi...
icardi olayı farklı ya…gs nin oyuncuya ödediği para çok düşüktü o transferde. onun da sebebi orada psg nin icardinin normal maaşını ödemesi durumunda devlete ödeyeceği vergiyle ilgili ciddi bir ödemeyi by-pass etmesi söz konusuydu yazmıştım ilk geldiğinin zamanlarında detaylı olarak. O zaman icardi kap a da o bedelle bildirilmişti sanırım. Bide icardi 29 da geldi hadi olsun 12-13 baktığında öyle bile olsa değmiş gibi o paraya. Bu kardeşim 37 yasında, bide bildirilen tutarı bu. Orada bir abartı var gibi sanki.

Edit: icardi nin maaş olayını şurada anlatmışım, detayı bu şekilde açıklandı o dönem. Vergi konusumu da araştırmıştım hatırladım, ciddi miktarlar alıyor devlet orada.

https://m.uludagsozluk.com/e/45856001/
şişirildiğini zannetmiyorum, arapların futbolla haşır neşir olması en çok bize koyacak gibi.

eskiden tutmayan topçuları yolluyorduk, şimdi göz koymak istediklerimizi istiyor namıssızlar.

ben detayını bilmiyorum icardi olayının, ancak ıslak imzalı belge gösterseler dahi inandıramaz kimse beni o paraya. giren yöneticilerin bir yerine giriyorsa girsin, bu camialar sayesinde kendi reklamlarını yapıyorlar.

ali koç dışında kim tanınıyordu bu kulüplerde yönetici ya da başkan olmadan önce? kimse.

ödesin ibneler.
Kulüplerin verdiği paraya yapılan eleştiriyi hiç anlamıyorum. Koskoca fb’nin gs’nin muhasebesi bize mi kaldı? Yönetim bunları düşünmüyor mu? Ya da bu kulüpler batacak mı? isterlerse dzekoya yıllık 50 milyon euro versinler bana ne amk. Ben yıldız transfer isterim. Muhasebelerini yapmak bize düşmez. Adam gibi futbolcu getirsinler. Parasal konular bizi ilgilendirmez.
Evet çok mantıklı 18 yaşındaki ardayı satıp 38 yaşında adam almak aşağı yukarı aynı fiyata.
Bizim ülke fanatiklerinin gözü hep kör olur, o yüzden doğru düzgün analiz yapamaz.
Messi'ye bile balon diyen sığırlar var bu dünyada o yüzden ben pek siklemiyorum yazılanları.
Yaşı 37 olmasa zaten Türkiye'ye gelmezdi. A kalite golcüdür kendisi. Ceza sahasında hep doğru yerdedir, hava topu alır, ilerde top tutar, ayakları da sağlam basar. Taş gibi forvettir yani. Gol sayısından çok oyuna çok katkı yapacağından eminim. Herhangi bir sakatlık geçirmezse çok iş yapar.
lk antrenmanında ;

görsel
Fenerbahçe formasıyla ilk golünü Neftçi Bakü ağlarına yollayan fenerbahçenin yeni kaptanı.

formada çok yakıştı be.

görsel