bugün

Bu gece Barcelona'ya harika gol atan belçikalı ve Chelsea'nin 10 numaralı oyuncusu.

https://twitter.com/tribu...status/626185626203856899

Not:demba ba ile aşırı samimiler ve birbirlerini kardeş olarak görüyorlar.
hazard üzerine cok koydu. messi-ronaldo seviyesi icin biraz daha gelismeli tabi..
cristiano ronaldo dan daha iyi oyuncudur.
Mourinho nun abartılı övgülerini bir kenara koyuyorum. Agüero ile beraber premier ligin en iyisi. Ama Ronaldo ve messi den sonra dünya 3 numarası abartı olur. Suarez , neymar hatta formunun zirvesinde di Maria da hazard tan iyidir.
sevdiğim bir futbolcu olmasına rağmen, mourinho onu ronaldo'yla karşılaştırdığından bu yana pek bir varlık gösteremedi.
son 22 maçtır gol atamayan ve sadece 3 asist yapabilen futbolcu. inanılmaz bir çöküntü yaşıyor orası kesin.
Willian ile birlikte bu Chelsea'ye fazla kalan futbolcu. Kalite bariz ama bu Chelsea için değil. Ara transferde değil belki ama sezon sonu ufak ufak uzayacak gibi zaten.
mourinho real madride gitmesine izin vermedi diye bu sezon oynadığı maçları satan karaktersiz topçu. yargılanacaksın. evet.
bol bol asist yapan ama bir gol atamayan talihsiz genç yetenek.
az önce 2 mayıs 2016 chelsea tottenham hotspur maçında maçı 2-2'ye getiren golü attı. eğer ekstrem bi durum olmazsa bu gol lecister city'i şampiyon yapacak.
beşiktaş yöneticis erdal torunoğlları varya işte onun oğlu arkadaşım olur bana söylediği şeyi aynen yazıyorum: gökhan töre valenciaya 20 milyon euroya satılmış ve hazard için 40 milyon euroluk bi teklif hazırlamış beşiktaş fikret orman bu transfer mutlaka bitecek diyomuş her yerde.
yav he he. o da diyordu bjk istesede gitsem.
Hazard bjk ye afedersiniz ama nah gelir ayrica bonservisi 40 yazar klübü 60 70 ister
Edit:hadi 40 olsun onuda veremez bjk.
Al bunu al. Ne diyorsun kardeş aklın alıyor mu gerçi varlığından şüphelendim.
troll nedir? nasıl olunur? yok öyle bir şey dalga geçilsin beşiktaşla diye yazıyorlar.
10 yılda bir şampiyon olan Beşiktaş'ın taraftarı naftalin kokulu formadan kafa oldu galiba. Hahahasiktir evet.
milli takımda istenileni veremeyen.
Efsane top oynuyor bugün. Mertens ve lukaku az daha becerikli olsa maç çok büyük farka gidecek.
Bu akşam şiir gibi oynamış topçu. Harika oyununu golle süslemiştir.
yok lan böyle bişey, bizim milli takımımıza koymasına rağmen adama resmen saygı duydum şu an.
gariban macarları bulunca coşmuş deyus. evet.
belçika'nın el frenidir. evet.
eski formundan oldukça uzaktır.
premier liginde haftanın futbolcusu seçilmiştir.
Tahminim bu yaz Real Madrid e transfer olacak. Hatta bir gareth bale-eden hazard takası bekliyorum.