bugün

bildiğin taştır taş.
(bkz: meme)
sesi çok zayıf. avukatlık yaparken, biraz daha güçlü çıksa bari. zor duyarlar yoksa.
çığ gibi şarkısı hatun hakkındaki genel yargıyı zorlar niteliktedir.
an itibariyle gereken ayarı yemiş ve silikonlarından biri patlamıştır.

telefonla bağlanan kişi "ankaralı turgut ile kaymak lazım şarkısına düet yapmayı düşünür müsünüz?" gibisinden 24 ayarı türk telekom aracılığıyla yollamıştır.
bomboş bir insan kendisi, muhtemelen bir kodamanın desteğini arkasına almış ki bu kadar çok televizyona çıkabiliyor. albümde yüzlerce defa editlenmiş sesi bile tahammül edilmeyecek kadar kulak tırmalayıcı.
güzel bir karı.
keşke avukat olarak kalsaymış.
dudaklarından öpülesi bir seksiliğe sahiptir.
Bugün konuk olduğu Disko Kralı'nda herkese "oğlum kaymakam olmuşsun; ama adam olamamışsın." özdeyişini bir kez daha hatırlatan.
dudakları ve göğüsleri oyun hamuru gibi duran hatun.
ama itici manada. ama hamurla oynamayı sevenler olabilir. ben bilemedim onu.
bay j'ye sana kaymak lazım diyerek lafı koyan dilber. gecenin rövanşı bay j'den geliyor.

okan: - bu da ebru'nun albümü yalnız seksiliği ön plana çıkarmalı kapatıyor kendini

albüm kapağı gerçekten tahrik edicidir.

bay j: - içinde cd olmasa bile alırım ben o albümü.
aklının ucundan bile haram sex geçmeyen insanların bile aklına anal sex getiren afet.
bu gece sözlüğün solundan bir türlü inemeyecek olan karı.
okan bayülgen masadan bir parça koparım verince "ay ben saklarım bu odunu" dedi. bir de okan bayülgen seksi meksi diyip hatunu dalgaya aldı, bu da "sen bana saaar" dedi. hö?! ne diyosun ablacım. adamın çocuğu var, dışarı çıksa senin gibi on tane bulur, ki zaten senden iyisini de bulmuş o tiple. böyle davranışlara girmenin ne amacı var anlamadım. şarkılarında sadece abaza erkekler ve küçük fan grubunun el salladığı sürece genetik mühendisi olsan kaç yazar.

not: bir "tişekkör iderım" demesi var aman diyorum.
özet: aysun kayaca'nın esmer hali.

edit: ooo ebruculardan eksiler alıyoruz.
(bkz: klip şarkıcısı)
abla meme yapmış.
Okan'ın bu mesleği kendinden menkul ağır ceza avukatını itin götüne sokup çıkarmış lakin hanım kızımız ne olduğunu dahi anlamamıştır. haddizatında ağır ceza avukatlığı diye mesleki bir ayrım da yoktur. bu kızcağızın avukatlık ruhsatnamesi bile yoktur ama ağır ceza avukatıyım diyerek pespayeliğini örtecek bir titr sağlama ucuzluğu tiksinti vericidir. neyse... neren doğru ki!?
duyumlarım bu kadının pek de iç açıcı bir yönünün olmadığıdır, ayrıca sesi berbat, sıradan bir pop şarkıcısı.
katıldığı bir güzellik yarışmasında en güzel popolu kadın seçilmiş pabucumun popçusu.
gecekondu'ya konuk olmuştur. durul bazan'ın ölçümlerine göre vücut ölçüleri 88-62-92'dir.
sağ ve sol memesiyle birlikte gecekondu'ya konuk olan şarkıcı.
çok seksidir, güzeldir, parayı kolay kazanan zengin patron çocuklarının tipidir.
g.ötünü başını açarak gündeme gelen şarkıcı. itici buluyorum kendisini, ibne misin lan diyorlar.

itici hatun kişilik.
o sesle nasıl şarkıcı olduğu bellidir. ikinci banu alkan vakası. allah vergisi sesi var diyeni odunla kovalarlar. allah vergisi ses herkeste var lan, biz sonradan taktırmadık ses tellerini.