bugün

(bkz: abi beni sev)
Yüz hatları nedeniyle epey yaşlı gösteren inanılmaz yetenekli voleybolcu. Ayrıca kuvvetle muhtemel yine yüz hatları sebebiyle yaşlanmayacak.
küçük yaşına rağmen ilgiyle takip ettiğim ve nedense eğer sahadaysa bana aşırı güven telkin eden başarılı bir milli voleybolcumuz.

cinsel tercihi ile bir kaç şey yazılmış. bizi ilgilendirmez ama eğer kadınlardan hoşlanan birsiyse tam kendine göre bir meslek çekmiş diyebilirim. düşünsene kadınlardan hoşlanıyorsun ve manken gibi kadınların soyunma odasındasın sürekli. kafayı yemesi muhtemel. aman kendini korusun kardeşimiz. başarılarının devamını diliyoruz efendim.

vurduğu sayı olsun karakurtumuzun.
Voleybol topunu yobaza, çomara, haine vururcasına tokatlıyor.
Alnından öpmek istediğim milli voleybolcu.
Adam döver gibi smaç basıyor ablasının gülü.
aşırı iyi hücumcu. takımın deli kızı.
Tazmanya canavarı gibi maaşallah.
kadın voleybol takımında oynayan güzide bir sporcumuzdur..
tercihleri hakkında bir malumatımız yok... olmasına gerek de yok...

her haliyle kabulümüzdür. benden yaşça küçük olsa da saygı duyuyorum. ''takımdaki diğer bütün kıymetli arkadaşları gibi''
ve gönülden seviyor, destekliyorum..

iyi ki varsınız kızlar... iyi ki varsınız.
Başarılı bir kardeşimiz. Instagramda takip ediyorum bu kızı. Enerjisine bayılıyorum. Şovu seviyor, yakışıyor da kendisine. En son kendisiyle ilgili yapılan videoyu paylaştı. "Seninki geliyor doğal davran" Bayıldım. Her şey gönlünce olsun.
lezbiyendir.
Cinsel tercihi bizi ilgilendirmez.basarilar diliyorum.
ileride çok çok büyük işler yapacak aşırı yetenekli voleybolcu.
erkek gibi abi. şunla erector dayının kaveye gidip siyaset konuşurum akşama kadar.
Fuşya kurt.
Başarılı ve eğlenceli bir sporcu...

Lezbiyen olduğunu düşünüyorum, zira hareketleri baya erkeksi...
tam bir tatlı serseri.
manitası iyiymiş.

görsel
Yenge de erik gibiymiş yalnız.
sanırsam tüm erkeklerin hayalini kurduğu zehra güneşede bu hanımkız pardon hanımerkek çakıyormuşya la işe bak.. gerçi çakmak denemez pipisi yok kız kıza sonuçta. şu dünyanın halleri..
Yenge sağlam , yakışıklı adam demiştim de kadın çıktı xd.
üzerinden lgbt güzellemesi yapılır mutlaka.
Lgbtnin yeni reklam yüzüdür bunu bilerek yaptığını düşünmüyorum zira bu durumu pek umursayan birine benzemiyor ama bu malum güruh toplumda ayrıcalık istediği için bu şahsı kullanmayı tercih edecektir ve bir kesimi durduk yere düşman edecekler. Lgbtcilerin en büyük sorunu kendi yağında kavrulan kişileri durduk yere reklam edip özel hayatına ket vurmak. Bir de şu aşk aşktır diyenlere sorsanız. Hiç aşık oldun mu diye aşka inanmıyorum diyecekler dertlerini anlamak mümkün değil.
Aramıza hoşgeldin yiğido.

Helal sana.

Zevkler ve renkler tartışılamaz !.

Swh.
Askerliğini mg3 nişancısı olarak yapmıştır.
yine cinsel tercihi yüzünden yobazlara dert olmuş bir kadın bireydir kendisi. ayrıca iyi bir voleybolcudur .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar