bugün

Kızlarda geçerliliği daha yüksektir. Eksilemeyin her şey demedik.
her sey olmasa da cok sey oldugu su goturmez bir gercektir. o yuzden kendine ve bedenine dikkat edeceksin sevgili sozluk okuyucusu kardesim. insan estetik guzelligi cekici bulur, bunu reddetmek seni pek bir yere goturmez.
Pakete bakıp almamak gerek. Böyle janjanlı cafcaflı şeylerin içinden ne çıkacağı hiç belli olmaz.
Kime göre neye göre ???.
Bir gizli anket.
ilk bakışta evet , ister iş için ister sosyal ilişkiler için dış görünüş önemli ama sonrasında yeterli değildir.
Her şey değildir ama çok büyük etkisi olduğu kesindir.
Her zaman gecerlidir. Yanında insanlık olması daha makuldür.
yani ben de isterdim karpuz almadan once icini goreyim ama olmuyor iste.
once dis gorunuse bakiyorsun.
gorsel olarak cazip geleni seciyorsun.

eve getiriyorsun kesiyorsun.ici sunger gibi olmus neden cunku tarlada cok bekletmis sahibi al cope at o karpuz iyi olmaz.

karpuz da sevmem neden boyle bir ornek verdim bilmiyorum.
Malesef ikili ilişkilerde flört evresinin en önemli detayı. Mesela boydan fotoğrafını atsana nerdesin foto at vaayy o kıyafet nasıl olmuş foto at.
Bir gerçek. Insan basittir. Edebiyata bu yüzden ihtiyaç duyar. O basitliği kapatmak, üzerini örtmek hede hödö yapmak için. Dış görüntü insanın genleri hakkında yüzeysel bir bilgi verir. Insanlarda özde genlerin peşindedir. Nesil devamı için. Modern dünyada bunun yerini para, saygınlık vs alır ama insan her türlü materyalist bir varlık.
dış görünüş çok şeydir ama herşey değildir.