bugün

"Sadece gitseydin affederdim ama sen dönmedin de..."
farazi bir durum üzerine, hiçbir şekilde amacına vasıl olamayacak, paragraflarca ağlaklık yahut pişmanlık içeren yazı yazmayacak kadar zeki olduğumu biliyorsun.
(bkz: bu gece sadece sana sarılasım var)

Sevişmesek de olur.
Orospu çocuğu senin yüzünden buralardayım.
Gelme artık neye yarar.
Yağmurdan telaş içinde kaçışıp, pencerenin önünde tir tir titreyen bir serçeden halliceyim işin özünde.
Sana uçacak kanatlarım var, fakat ne zaman denesem kırıveriyor yağmurlar.
Bulutlardan gökyüzüne sen çizecek kadar yüreğim var, ama aramıza koyduğun o camdan engeller hep kırıyor beni.
Ele avuca sığmıyor sana olan hayallerim, fakat dedim ya ben küçük bir serçeyim.
Ardımda eli sapanlı binbir çocuk, sonumu çiziyor uğuldayan kahkalarıyla.
Ben ise son nefesimi öznenle vermeye meyilliyim.
Ucuz kurtuldum senden .
hayatını kurtarmak için başkalarının hayatını boka batırmazsın.

hayatın boyunca parazit gibi sahip olamadıkların için başkasına yapışıp yaşayacaksın.
Uzun sure oldu,boyle seyler dusunmeyeli
Çok özledim allahın belası. Parfümünü üzerime sıkıyorum sürekli.
Bana yaptığın onca şeyden sonra, düştüğüm o kadar aşşağılık durumdan sonra ve ben insanlıktan çıktıktan sonra...
Okuma.
Boşver, bunu okumasanda olur.
Sen hiçbir şey yapma artık.
Lütfen.
Arasana güzelim, kolun mu koptu.
O masallar aleminde şu an. Rahat bırakalım uyusun.
dünyanın en iyi insanıymışım gibi davranırken sana yok yere umut vermeyip dürüstçe birlikte olamayacağımızı söylediğimde içinden bir hayvanın çıkması komik. evet komik. yoyo gibi oynanıp oynanıp fırlatılıp atılmayı hak ediyorsun. şimdi seninle oynamadım diye bir köşede benden nefret etmeye devam edebilirsin. allah akıl fikir versin.
söyleyecek çok söz var ama o bunu anlamayacağı için en güzel söz susmak.
Sana onca cümleler kurdum, onca gözyaşları döktüm, gurur falan dinlemedim. Onları anlamadın burada kurduğum 2 cümleyi mi anlayacaksın kadir kıymet bilmez varlık. Beddua etmem huyum değil ama bilki çıkar bir yerden bu yaptıkların. Kimsenin yaptığı yanına kalmaz. Önüme çıkma yeter, hayatımdan benden uzak ol ebediyen. Yazıklar olsun verdiğim her şeye.

Şimdi git onun kollarına, git seviş onunla utanmadan, git uyu onunla. Yüzsüz gibi dönüp yine geleceksin bana adım gibi eminim ama gelme artık. Sen yaktın yıktın o evi gelme. Utanmadan gelirsin ama gelme.
ne taktın bana, yazdığım şeyler sevsen de sevmesen de doğru.
peki neden, eksiliyorsun.
Gittiğin yol yol değil.
Okuduğumu anlayabiliyorum.
Ghostinglemek ne ya eşek misin.
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum. Ve senden hâlâ nefret edemiyorum.
Sabaha bir günaydın mesajına hayır demem. Gönder gelsin.
henüz ölmedim, yaşıyorum ama şu son 6 başlık bitince ölmüş olabilirim. emin değilim.
Aygül abla kim amk.
Feriğim, fidanım, feryadım. Tek diyeceğim bunlar. Şu saatte yine o şarkı çalıyor arkada.