bugün

bize öyle bi bilgi ulaşmadı.
''tanışalım mı ?'' sanki tanıtsa cidden tanıtacak. sanki gerçekten düşündüklerini süslemeden ya da düşünce süzgecinde elemeden karşıdakine yansıtacak. hayatının içine bile kabul etmeyecek. sırlarını bilemediğim ya da bir insanın anlatamayacağı ne sırrı olur ben anlamıyorum ? herkese her şeyimi söyleyebilecek durumda birisiyim. geçmişimde utandığım şeyler yok mu ? elbet var. ama gene de bunlar saklamama engel değil. kimse kimseyi gerçek ve saf hali ile tanıyıp göremiyor. insanların gereksiz nezakete bürünme çabalarını anlamıyorum. çıkar veya olumlu-olumsuz karşılık beklemeksizin yazmalı, konuşmalı insanlar. çok saçma iletişimler içerisinde birçok kişi. nereden nerelere uzadı konu ama hepsi o aptal ve samimiyetsiz cümle içinde.
Hepsi iyiniyetimden. (bkz: yok öyle bir şey)
"Eeeeyyy pelsinvanya, sen kimsin ya?"
iyi bakalım.
Bi derdini anlattığında klasik gelen cevap; takma kafana yaa.
Bilirsin seni çok severim.
Kiyamam sana.
Ev sahibinin misafirlere yine gelin olur mu çocuklarla mutlaka demesi.
Ev sahibi annenin halisina cay dökülecek ve annemiz " ay olur mu öyle şey hiç önemli degil" diyecek hiç samimi değil.
Hiç şüphesiz "aynen" kelimesidir sebebi: artık amacının dışında kullanımıdır insanlar sizi geçiştirmek için bu güzide kelimeyi kullanır.
nasılsın? Cümle bile değildir, şüphesiz bu kelimedir. sorulur ama umrunda olmaz ki senin kötü veya iyi olman.
Bunu ciddi anlamda söylüyorum geçen gün eski sevgilim bana seni yanlışlıkla aldattım dedi. Yanlışlıkla nasıl birini aldatırsın ki. Bence bu
mervelere gidiyorum.

saygılar sunuyorum azizim...
Dost acı söyler.
"Bize gelişi belli. "
Peki. Bu kadar samimiyetsizini duymadım.
biz seni ararız.
ay tatlışım ya.
aynen canım yaa.
aynen canım yaa.
Bilader.
benden daha iyilerine layıksın *
senin adına çok üzüldüm. senin adına çok sevindim.
Görüşürüz.
-'senden iyi olmasın' la başlayandır.
Senin adına çok sevindim.
kaç para?

fuhuş yapan birisine seans ücreti sormak?