bugün

çekirdek yerkene böyle içinden bi tane soyulmuş çekirdek çıkıyorya işte ozaman dünyanın en mutlu adamı oluyorum lan ben.
iskender kebap ın üstüne supangle yediğin o an işte en mutlu olunan andır.
nefes alınan her andan keyif almayı öğrendiğimiz an.
Koskoca bir ay köpek gibi çalışıp ay sonunda aldığın dolgun maaştır.
hoşlanılan kişiden olumlu bir haberin geldiği an.
askerliğini bitirdiğin gün, tam kapıdan çıkarken arkana dönüp bakarsın hani. bir tebessüm olur ifadende.
(bkz: anlatılmaz yaşanır)
ailemin tüm ferdlerinin yanımda olduğunu gördüğüm andır.
132 gün önceydi. onun da benden hoşlandığını öğrendiğim an.
çikolata yenilen anlar.
aylardır hasret kalınan ve bayram dolayısıyla gelinen evdeki ocağın üstünde bulunan tencere kapağının kaldırılığında görülen yaprak sarma anı.
"kendi" mutluluk anına bile siyaseti sokabilen, siyaset faşizanlarını görmemizi sağlamış başlık.

(bkz: mutlu)
çok önemli bir sınavın vardır sınava girmişsindir, tek soru çözemeden zırrrrrrrr! zil çalar, tam küfretmeye başlıcakken +anaaaa üniversitede zil yokki?? tespitini yapar uyanırsın işte "o" an.
özlemiyle kıvranırken, sevgilinin aradığı andır
aynı gün içinde olmasını çok istediğin bir yerden iş teklifi alman ve mail kutunda gördüğün yazar oldunuz ifadesi..mutluluk ne demek uçurur vallahi uçurur...
16 mayıs 2010 bursasporun şampiyon olduğu an hayatımda şuana kadarki en mutlu olduğm andı.çünkü hayatımdaki en büyük hayalimdi.
(bkz: finallerin iyi geçmesi)
(bkz: borçların bittiği zaman)
(bkz: ilk aşık olduğun zaman)
mezun olmama yani derslerin bitmesine 1 hafta kala kampüs içinde 50 lira bulduğum an..
doktorumun uzun, yorucu, yıpratıcı bir tedavi döneminden sonra karşıma geçip hastalığımı yendiğimi ve o lanet hastalıktan vücudumda eser kalmadığını söylediği an.
çok önemli olan ve 0-0 giden maçta golü 90 a takmak gibi bir duygu bu.

ayrıca son dk da kritik gollerle gelen galibiyetin vermiş olduğu mutluluğu da unutmamak gerekir.
sevgilinizin size küçük sürprizler yaptığı anlardır. o gülen gözleriyle merak içinde tepkinizi izlerken sevinçten onun boynuna sarıldığınız anlardır.
gökten kız yağdığı an.
piyango tutarsa.hem mutlu hem zengin oldugu andir.
ereksiyon anını yaşıyan insandır.
bir adet pilici tek başına bitiriyor olduğun andır. bir de üstüne sigara yakarsın. sonra öleyim..
*
sabah gözünü açar açmaz sevgilinin seni öptüğü andır.
şu an içinde bulunduğum andır. dayı oldum yahu. kaan bebek dünyaya merhaba dedi az önce. ne yazsam bilemedim, havalara uçmak mı, konup yerinde duramamak mı?
güncel Önemli Başlıklar